Jump to content

Kask

Kasutajad
 • Content count

  512
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutraalne

About Kask

 • Rank
  Tegija
 • Birthday 08/18/1993

Recent Profile Visitors

7,195 profile views
 1. Seda viimast olen ka kuulnud, kuna Kai lõpetas lepingu MuscleMedsiga ja ajab nüüd oma toidulisandifirmat - Dynamik Muscle (http://www.dynamikmuscle.com). Samas on jube kahju seda kuulda, sest ta vorm oli paar nädalat tagasi ikka väga võimas ja väga sümpaatne inimene. Sealjuures olen ka lugenud seda, et ta ise ütles ei, kuna ta ei saanud oma Dynamikuga Olympia Expole putkat... Krt teab siis. Nagu ta videos ütles, et on palju millest ta rääkida ei saa - palju spekulatsioone tänu sellele.
 2. 100 kilogrammilt 150 kilogrammile...

  Vabalt võid ära teha selle. Päris ebatavaline soov iseenesest - sellest 30kg´st max oleks ehk paar kg lihasmassi. Kui unistad Ronnie Colemani või Markus Ruhli vormist, siis see on utoopia.
 3. Selle ajaga iseenesest on täiesti reaalne, et vaeva nähes ja treenides oled suuteline need ära tegema lõpuks. Alusta nt nii,et teed 4-5x päevas nii palju kui jaksad ja siis iga kord püüad rohkem teha. Ära anna alla
 4. suvised hinnad

  Vb jah suuremad ketid suvel odavamalt ei tee, aga väiksemad klubid üldjuhul pakuvad soodustusi. Gymlecos peaks ka suvel soodsamad hinnad olema lisaks eelpool nimetatutele.
 5. suvised hinnad

  Paraku jah Tallinnas on üsna kallid hinnad. HC Gym ja Zelluloos ilmselt kõige odavamad. http://spordiklubi.zelluloos.ee/hinnakiri/ www.hcgym.eu
 6. 1 vs 2 või rohkem trenni lihasgrupile nädalas

  Ise olen ka viimased 1,5 aastat nii treeninud, et 2-3x nädalas keha läbi ja areng parem, kui 1x tehes. 3x tehes peab ainult targasi plaani paika panema, et kava kokku ei jookseks, st raske (100%), kerge(80%) ja veel kergem päev(50%) nt vms.
 7. SKG transformation journey

  Ise kasutasin kodukoha jõusaalis samamoodi rööbaspuid kükkimiseks. Ajas(ajab siiani) asja ära.
 8. Paar tuttavat on varem üle lasknud seda ja pole mingit karistust ega trahvi saanud.. Suht ebanormaalne, et nad tagasi lükkasid selle. Kindlasti tasub vaidlustada otsus ja selle baasil siis pärast vaielda vms ja samas mitte ülemõelda, sest nad on arvestanud sellega, et paljud ei tule ja kutsutud on suure ülekattega.
 9. Karl Lemani poksiklubi

  Kas on kellelgi äkki infot, palju kuumakse olla võiks?
 10. Palju vanust on? Tee rahulikult trenni edasi, 2-3 aasta pärast on tiptop. Kahjuks ei kasva lihased üleöö. See tagumiku ja jalgade jutt.. Sorri, aga päris huumor. Kunagi loed seda teemat ja naerad.
 11. Intermittent fasting

  Ise tegin 2 nädalat enne jõule seda. Töötas erakordselt hästi. Jätsin oma söömisfaasi 4-6h sisse ja fastisin enamik päevad 20-24h. Rasv põles megalt. Kaotasin praktiliselt 3kg selle ajaga. Käisin trennis ~ lõuna ajal tühja kõhuga ja trennid olid väga viljakad ja tugevad. Jõudu kaduma ei läinud. Täheldasin seda, et iga 2-3 päeva tagant oli vaja nö suuremat laadimist, sest muidu tõmbas oleku väga tühjaks. Tähelepanek oli ka kooli suhtes - hommikul näljasena oli vaim teravam ja keskendumisvõime parem. Kokkuvõttes minu arvamus, et sobib lühikeseks perioodiks kaalu langetamiseks, aga pikemaks ajaks kui nt kuu ise ei kasutaks seda. Intermittent fasting - google järgi sis vahelduv paastumine ja eks ta suht nii on ka. Edit: Üheks suuremaks boonuseks selle süsteemi puhul oli see, et söömisfaasi ajal sai ikka väga korralikult kõhu täis söödud ja ei pidanud muretsema kalorite jms pärast. Kui muidu dieedi ajal a´la 2000kcal, siis sellega võis vabalt 3500kcal süüa ja isegi rohkem.
 12. Eesti spordiklubid

  Suur tänu kõigile kes siiani vastanud on! Tõstaks veel korra teemat. Saab ehk veel mõne vastuse juurde.
 13. Eesti spordiklubid

  Tere Seoses kooliga viin läbi uuringut Eesti spordiklubide kohta. Oleksin väga tänulik, kui saaksite mind veidi aidata ja täidaksite küsitluse. Küsitluses on 10 valikvastusega küsimust ja see võtab vähem kui 5 min aega. https://www.surveymonkey.com/s/XVD6FQX Ettetänades
 14. THE Olympia weekend 2013

  Cutleril see biitsa teema ka ju.. Kas synthol või vigastus - igatahes ei näe see enam päris õige välja. Eks näis kuidas laval paistab.
×