Jump to content

Nana

Kasutajad
  • Sisu loend

    155
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

2 Neutraalne

Nana

  • Tase
    Kasutaja
  1. Vend Vähk Peab liikuma!

    Ha haaaaa, no mõni lause ajas ikka väga naerma
  2. IVO PÄRLE SÜNNIPÄEV 10 DETSEMBER!!!

    Siia ka sulle musid kallid kukerpallid!
  3. Fitshop Telliskivi: Kui hindad kvaliteeti!

    No nii ja oledki ennast lõpux sisse seadnud sinna, egas muud kui EDU!!!!
  4. Väga tubli oled ja ilus vaadata
  5. Kalmuse eetrikeeld

    Mnajj HOPLESS CASE. Kust sa lugesid välja, et sa sõna võtta ei tohi? Lihtsalt ütlesin ka mis MINU ARVATES MULLE silmajääb, on see, et nagu Marek ei suudax ise enda seisukohti ja vaateid väljendada,kuna sa teed seda tema eest. Ning selle kohta, et kui KÕIK teised teisiti välja loevad, äkki sul on raskusi eneseväljendusega siis, kui keegi sinust aru ei saa??? Ülejäänud texti ei viitsinud läbi lugeda sry.... Ühesõnaga, minu sõnavõtt siin teemas on nüüd ammendatud, ütlesin samuti mida MINA ARVAN ja kuda MINA sinu sõnavõtte näen ja kui huvi, siis võime suusõnalist konflikti aretada edasi bonsuna foorumis. Rohkem ma seda teemat ei risusta.
  6. Kalmuse eetrikeeld

    Ei no APPPIIIIII!!!! Kle Holger loe oma postitus nüüd läbi ja loe ka enamus teised oma postitused siin fitness.ee`s läbi. Mul ei ole Kalmuse vastu absoluutselt mite midagi ja ma ei näe halba ka selles kui sõber sõpra kaitseb, kuid saa aru Kalmus oskab ise ka siin vajadusel inimesi p..e saata. Aeg ajalt sinu komme lugedes on mul mulje, et kas Ott või Kalmus isiklikult kirjutavad, kuna sa nii hästi teadvat mida nad mõtlevad ja kohe kribad nende eest........
  7. Kalmuse eetrikeeld

    Mu meelest aga on nõme see, et nii kui Kalmusest jutt nii tõttad sina kohe teda õigustama, minu silmis teeksid sa Marekust nagu mingi äta-päta, kes ei suuda enda eest rääkida, et sina "appi" tõttad. Holger, Marek on suur mees ja suudab siin ise ka rahvale vastu öelda/kirjutada
  8. Kas see nais röökija siin kaamera kõrval on ikka kaine ve??? Kevad nii kiima ajanud mõne naisukses, et vähe pole
  9. Coca-Cola Zero ja Light

    Kust sa seda minu postistitusest välja lugesid??? Ise ma ei joo cocat vb maru harva kelleltki lonksu paar olen võtnud
  10. Coca-Cola Zero ja Light

    Selle hamba jutule ma vaidlex sipa vastu, ise ka kunagi kuulsin seda, et kui hammas öösex panna coca-colasse siis lagundab hamba ära. Mythbustersid tegid sama katse ning hommikul oli hammas ikka alles Sina konkreetselt rääkisid piimahambast, seega mai tea kas on vahet, kas on piimahammas või tavaline hammas.
  11. IVOPÄRLE SÜNNIPÄEV

    Õnne!
×