Jump to content

marjasha

Kasutajad
  • Sisu loend

    438
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik marjasha postitused

  1. Kurgumandlid

    3 nädalat läks mul, aga algul suht vaikselt, kuna enesetunne oli veel nõrgavõitu.
  2. Rasestumisvastastest vahenditest.

    Mu sõranna on pea 3 aastat ilma pillideta olnud, enne seda tarvitas 8 aastat, on püüdnud rasestuda... kardab, et enam ei jäägi:( Ise olen peaaegu 2 aastat ilma, hormoonid täiesti sassis, päevad tulevad siis kui ise tahavad, 2 kuud isegi vahet olnud, arsti jutu järgi oleks pidanud ammu see süsteem korralikult uuesti toimima hakkama... Aasta pärast tahaks last hakata tegema, loodan, et mul ikka õnnestub
  3. "Tervislik toitmine"

    Ma küll loen "naistekaid" aeg ajalt, aga selleks, et ajule puhukst anda ja natuke naerda
  4. rasedus ja trenn+pulss

    Üks sportlane olla alles siis aru saanud, kui kõhuvaludega haiglasse viidi ja arstid ütlesid, et kohe sünnitama hakkab... müstiline, ma saan aru, et paks inimene veel, aga sportlane, ei tea, kus see laps tal siis kasvas küll, või oli päkapiku mõõtu
  5. rasedus ja trenn+pulss

    Iga rasedus erinev ja kui naine on enne korralikult sporti teinud ja tervis lubab, siis on trenn just kasulik, muidugi mingit hullu trenni loomulikult teha ei tohi. Panen siia ühe artikli, siit samast portaalist leitud Artikkel
  6. Strippaeroobika

    Olen youtubest vaadanud postitantsu videosi- väga tõhus ja karm trenn tundub lisaks muule heale... Ilmselt tuleb koju kuidagi post monteerida
  7. Seljavalu

    Hiina ravimassazi kuur ja nõelmatil lamamine vähemalt 15 minutit päevas- see aitas mind väga palju (peale sabakondilt kasvaja eemaldamist probleemid alaseljaga). Valud ja krambid kadusid täielikult peale kuuri. Soovitatav on regulaarselt massazis käia, näiteks peale kuuri läbimist kord kuus, minul jäi katki see asi ja selg annab märku, et peaksin uuesti minema
  8. VIIN

    Kui juba viina võtta, siis ikka russki razmer
  9. Niisiis... Kohvi?

    Jumaldan kohvi ja kuna vererõhk hommikuti 90/60, siis läheb eriti hästi. Sisse panen tavaliset mett, kui see otsas, siis suhkrut või suhkruasendajat. Jube hea on tavaline presskannukohv segatud maitsekohviga, kui seda kodus parajasti pole, siis olen kaneeli või vaniljet sisse pannud Ja kohvipaks kulub muidugi vannitoas ära- parim kehakoorija...
  10. Kurgumandlid

    Miks mitte? Kui ikka krooniline jama, siis kindlasti lase maha võtta, liigeseid ja südant hijem terveks ei tee
  11. Oliiviõli võtmine

    Ma just mainisin, et ei jaga eriti õlidest, aga katsun natuke uurida nende erinevaid omadusi ja leida endale sobiv
  12. Oliiviõli võtmine

    Aitähh vastuste eest- tunnistan, et ei jaga õlidest tõesti ööd ega mütsi. Aga ilmselt lähen siis kala- või linasemne peale üle ja oliiviõli jätan toitude jaoks
  13. Oliiviõli võtmine

    Aga kas see mitte halvasti õlile ei mõju, kui avatud pudelis hoida... Hmm, teine küsimus tekkis ka seoses õliga- kas hoida külmkapis või mitte?
  14. Immuunsus

    Küüslauk, kitsepiim, mesi, sidrun + pikad jalutuskäigud, korralik trenn, aurusaun = tunnen ennast suurepäraselt, tervis korras ja meel hea
  15. tahan ainult 10 kuni 15 kilo alla saada

    Proovisin ka kunagi, maitse oli täiesti kohutav ja ajas kõhu valutama ja ilmselt ajas happelisuse ka maos sassi, sest sees kõrvetas ja mulises:angry:
  16. Selline artikkel siis...
  17. Haigus

    Kui mandlitega mingi jama, eriti veel krooniline, siis igal juhul parem välja lõigtata- säästad südant ja liigeseid! Minu enesetunne peale lõikust paranes tohutult- kui enne olin pidevalt haige, siis peale seda vaid loetud tõbised päevad külmetusest tingitud, peamiselt koduste vahenditega korda saadud
  18. mesilased

    Meil maja katuse vahel oli paar aastat tagasi hirmus suur herilase pesa - mees sai mingi ime läbi purki selle ja viis metsa... ise jäi trevkes... Miski nmürk peaks ka nende jaoks olema, ise pole siiamaani kasutanud. Kahtlustasime suve alguses vaablasi, kuna kuu aja jooksul kolm tükki tuppa tunginud (üritasin ühte maha lüüa ja mul kulus selleks vähemalt 5 minutit...), aga õnneks oli valehäire- või olid nad oma pesa mujale jõudnud kolida... Aga selle eest on meil nüüd katuse kahes otsas pääsukesed- pole nende armsate lindude vastu midagi, ainult et nende väjaheited peaks söövitava mõjuga olema... eks mõne aasta pärast ole näha, mis nad laepealsega teinud on
  19. Palju on sellest kirjutatud, et passiivne suitsetamine on isegi hullem. Sellega tuli just meelde, et talvel klubis olles läksin suitsetava sõbrannaga suitsuruumi kaasa ja üle paari minuti seal olla ei kannatanud, süda läks pahaks. Ma ei tea kas see on sellest, et olen endine suitsetaja, aga olen suitsuhaisu peale eriti tundlik, kui keegi siseruumis tossab, ajab mul kas iiveldama või hakkab pea lõhkuma...
  20. Olen mitu korda käinud laupäeval trennis, eelmisel õhtul oli väike pidu koos rummikoksidega, pole hullu midagi olnud- ühe korra vist oli pisike värin sees, siis pärast korralikku BodyPumpi ja sauna oli enesetunne nii hea, et oleks veel tunnikese jõusaalis rassinud . Õhtul peale pidu suur pudel vett sisse ja hommikul pole hullu midagi. Aga loomulikult, liiale ei tasu millegagi minna
  21. kaalust alla ja keha trimmi!

    Oled Sa päris kindel, et Sul mõne toitumishäirega tegemist pole?
  22. Kaloriarvutaja!?

    Panin hoopis sellega puusse, et omaarust lisasin ühe lingi, aga miskipärast ei läinud läbi, kirjutan käsitsi siis : http://acode.ee/dieet/
  23. Kaloriarvutaja!?

    Arvutasin seal täpse energiavajaduse kalkulaatoriga ja mul tuli küll kahtlaselt suur number siit hoopis teine tulemus...
×