Jump to content

marjasha

Kasutajad
  • Sisu loend

    438
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik marjasha postitused

  1. Sõbranna vajab nõu

    Nonii, sain siis vähe pikema selgituse tema menüüst, pole küll päris täpne, sest õhtusöögid päeviti erinevad, aga siit saab ikkagi rohkem aimu, kui eelmisest kirjeldusest... ja siiski tuli välja 4, mitte 3 söögikorda: 1.söök kell 5- enamasti klaas mahla ja puder(kaera, või mitmevilja helbed) mustsõstra moosiga 2.söök kell 9- üks võileib, mis koosneb kahest täisterasaiast, juustuviilust, vorstiviilust, tomatist ja kapsalehest, mõnikord ka muna 3.söök kell 12- sama, mis kell 9... 4.söök kell 3 või 4- erinevad variandid siis- 1.) riisipada - riis, hakkliha, seened, porgand ja purustatud tomat, kõrvale piim; 2.) ühepajatoit - kõrvits, kartul, porgand, sibul, suvikõrvits, liha, kapsas, paprika, kõrvale piim; 3.) Riis kalapulkade või tuunikalaga, kõrvale keedetud ube, tomatit, porgandit, juurde piim 4.) Makaronid lihaga, juurde samu juurvilju, mis eelmisel toidul, juurde piim. Lisas veel juurde, et töö juures sööb vahest ka banaani ja porgandit. Minu ebakompetentsele silmale tundub siin kõik paigast ära olevat, mida arvavad teised?
  2. eesti noored

    Ma ei näe küll rippuvas kõhus midagi ilusat, muidu polnud neiul tõesti midagi viga, aga miks on vaja seda eksponeerida, ei näe just väga tervislik välja, parem pangu sinna mõni trimmis kehaga sportlik naine- ja see ei tähenda, et ta piitspeenike peab olema...
  3. eesti noored

    vaadake ise, milliseid modelle hakkas kasutama üks saksa ajakiri, need tüdrukud "sobiksid" sinna hästi. Tundub, nagu ülistatksegi praegusel ajal ennast käest ära lasknud vähe pekisemaid naisi, selle asemel võiks propageerida sportlikust ja head vormi
  4. Pooljuhuslikult sain hakkama väga maitsva salatiga, retsepti kusagilt ei vaadanud, kasutasin asju, mis mul kodus parajasti olemas oli. Koguseid öelda ei oska, kõike läks silma järgi, hea kerge õhtusöök, kõht sai ka mõnusalt täis Suitsukana sinihallitusjuust avokaado tomat kurk punane paprika oliiviõli pipar hakklihamaitseaine aroomisool Head isu!
  5. Sõbranna vajab nõu

    Tänud, annan info kindlasti edasi, elab ta tõesti suht võsas hetkel, aga ehk ikka leiab sealt
  6. Sõbranna vajab nõu

    Kirjutangi just meili talle ja palun oma toitumine võimalikult täpelt üles kirjutada
  7. Sõbranna vajab nõu

    Toorest toitu peaks ta ikkagi sööma, kuna töötabki köögivilja farmis , lõunasöögi kõrvale enamasti sööbki, nagu ma ka kirja panin. Kellogsid tundusid endale ka väga kahtlased, ei saa ju nendest isegi kõhtu täis, ja mida nad veel sisaldavad
  8. Avokaado

    Peaksin kitsepiimaga proovima, ehk tuleb sama hea, kui sarvemaitset juurde ei jää
  9. VALIMISED !

    Eks Keskerakond ikka võidab, siis Reform, IRL ja muud pudinad otsa. Ise valisin ID-kaardiga juba ammu ära, ma suht poliitikakauge, aga kuna Laar on alati mulle sümpaatne olnud, siis seekord IRL. Lubadustest ainult nii palju, et nägite, mis juhtus Solarisega- oli ju vaja enne valimisi kindlasti valmis saada...
  10. Juuste taganemine

    Ma poe ehk teravaim pliiats selles pinalis, ehk seletad lühidalt, samas võiksin ka ise natuke uurida, aga ikkagi...
  11. Juuste taganemine

    Minu 12 aastat vanem vennaraas on praeguseks juba peaaegu et kiilakas, mäletan väga hästi kui pisike olin, siis vennal oli paks juuksepahmakas peas ja mulle ikka meeldis tema potisoengusse patse punuda . Kuskil kahekümneselt aga hakkas see "parukas" juba hõrenema, kolmekümneselt oli ta pealael päris suur laik, juuksed ajas kogu aeg nulliga maha, siis polnud väga näha... järgmisel aastal, kui neljakümneseks saab, siis ilmselt pole juukseaparaati enam vajagi Vend suht tervislikku elu elanud, söönud korralikult, trenni teinud, napsu mõistuse piires võtnud. Meie ema arvab, et põhjus võb olla Tšernobõli katastroofis... et ehk midagi kiirgas ka siiakanti, venna samavanused sõbrad ka enamus juba suht hõreda karvakasvuga ... Endal hakaksid kolm aastat tagasi lambist juuksed välja langema, no ikka nii hullusti, et käisin arstil analüüse andmas suure hirmuga, et varsti olen vennaga samasugune , ei leitud midagi, lõpuks oli pats nagu hiiresaba. Aasta tagasi panin oma juuksuri soovitusel pikendused, kaks kuud tagasi võtsin maha ja juuksed sama paksud kui enne, keegi ei saa arugi, et pikendused ära võetud, siiamaani ei mõista, miks nad vahepeal välja langesid. Sõbra emal, viiekünme- aastasel tervislike eluviisidega naisel hakkas mõni aeg tagasi juuksepiir taganema, temal hormoonidega seotud, selles eas paraku suht levinud probleem, aga õnneks saab ravimite abil asja kontrolli alla. Põhjuseid ikka nii palju, kui tead, milles asi, siis enamasti saab ka vastava ravi, aga paraku meie arstid ei viitsi inimesesse alati süveneda... Samas, mehed võivad kiilakana väga kenad välja näha ...
  12. Kätlemisest loobumine haigena

    Kas enamus viirusnakkuseid- just need, mis puudutavad hingamisteid, ei peaks mitte piiskadena levima... - ehk siis peale aevastamist ära haihtuma mõne aja pärast?
  13. Sex ei müü!

    Kui rahvas praegu nendest "kummitissidest" ainult räägib, siis järelikult on need pildid palju tähelepanu saanud ja ega ometi ju see toodegi seal päris märkamatuks pole jäänud hästi tehtud reklaam...
  14. Kõigile "loomu poolest" täidlastele

    Olen siiamaani arvanud, et see kõik tuli mu toitumisest, olin selline pubekas, et toiduks võis olla vaid tahvel šokolaadi päevas, teisel päeval vb üks banaan, anoreksik päris polnud, ema tehtud sooja sööki sai ka ikka söödud, kuigi suht tillukeste portsude kaupa, aga lihtsalt söögiisu polnud väga ja paigal ma ei püsinud, kogu aeg oli vaja ringi sebida. Samas 6 aastat tagasi kaalusin mõni aeg isegi 65 kilo- toitumine oli ebaregulaarne ja harv, smas suht palju korraga (2x päevas lõunal ja õhtul, üheks toidukorraks oli tihti ka suur Snickers) Peale nimmeluu kasvaja oppi võtsin ludinal 5-6 kilo maha, nii suureks pole mu kaal enam peale seda õnneks läinud(sel ajal ei teinud ka trenni), küll aga annab mul alati valusalt tunda, kui olen mingi asjaga liiale läinud. Mina pean ilmselt elu lõpuni oma hea vormi nimel pingutama, samas kui mu esivanemad on juba loomu poolest "sellised". Võta sa nüüd kinni, kus see tõde on...
  15. Kõigile "loomu poolest" täidlastele

    Ma vist liiga kohuke, et Sinu mõttest aru saada?
  16. Kõigile "loomu poolest" täidlastele

    Isa kinkis mulle just mõni päev tagasi raamitud foto, kus ma olen umbes 5 aastane ja suht pontsakas, kooliajal olin ka mõni kilo raskem kui "peenikesed" tüdrukud, aga mitte paks, seda kuni 8.klassini, kui lihtslt vähem söögiisu oli, 9. klassi lõpuks olin puhta kont, seda ka kõike vähesest söömast ilmselt. Ema-isa, vanaemad-vanaisad olnud kõik eluaeg saledad ja seda ka lapsena, niiet minu pontsakus lapseeas vaevalt geendest oli
  17. Sex ei müü!

    Eestlane elu aeg üks kade loom olnud... ja mis siis sellest, et silikoonid neiul? Ilus naine ja kenad pildid
  18. Tatto?

    Vadim Tatoo Väga hea tegija normaalse hinnaga, eelmisel sügisel tegi mu mehele, tõesti väga ilus ja hästi tehtud, ise plaanin oma pilti minna üle tegema tema juurde.
  19. Ärge tapke koeri

    Huvitav küll, kuidas?
  20. Ärge tapke koeri

    Seal on "ajusid" kindlasti sama palju kui koeral...
  21. Ärge tapke koeri

    Kõik räägivad siin ainult koerte söömisest, aga mitte sellest, et neid seal enne surma julmalt piinatakse!!!
  22. "Tervislik toitmine"

    Artikkel Naljakas on ikka ja jälle sellieid artikleid meie kollasest ajakirjandusest leida Tuli veel meelde, et mõni aasta tagasi käisin ühel Hiina meditsiini tutvustaval loengul, kus esines see sama toitumisteadlane Mai Maser, tõsi, seal ta rääkis küll hoopis mingist muust asjast, kuidas Hiina tarkuste järgi erinevad inimtüübid peaksid toituma... lihtsalt tuli meelde see vanem proua, kelle arusaamad ilmselt veel vanemad...
  23. Ärge tapke koeri

    Andsin isegi allkirja sinna. Küsimus pole isegi koerte tapmises, vaid selles, kuidas neid tapetakse, ei hakka siin neid õudusi parem kirjeldama, kes natuke uurib, saab isegi teada
  24. Selline tobe küsimus tekkis igavusest.

    Vangid elavad ilmselt kõvasti paremini, kui paljud korralikud Eesti inimesed- Korralik toit laual 3 korda päevas, üüriraha pärast muretsema ei pea, pangalaenu ka ilmselt kaelas pole, vaba aega piiramatult - elu nagu lill Kui ka miskipärast jõusaali ei lasta, siis oma keha raskusega saab ju ka kongis palju ära teha. Kunagi üks hea sõber sattus halvale teele ja seoti ka ära- ema saatis talle hunnikute viisi head- paremat, siis ta kirjutaski kogu aeg, et loeb muudkui raamatuid ja sööb kommi, trenni tegi vist ikka ka. Nii et, kui kukeks just ei tehta, siis pole kinnimajas häda midagi- eksju
  25. Midagi lõbusat kõigile "kapsadieedi" pidajatele Inglanna suri šokidieedi tagajärjel
×