Jump to content

marjasha

Kasutajad
  • Sisu loend

    438
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik marjasha postitused

  1. 15a paks neiu.

    Kui rühmakasse minna ei taha, tee kepikõndi- soojalt riidesse, väike veepudel taskusse ja lemmikmuusika klappidega kõrva
  2. Minul suht samad mõõdud, puus ja rind 2 cm küll rohkem, aga ei ütleks, et pliiatsi moodi välja näen
  3. M&F järgmises numbris on 50cent!!!

    Ju Sa pole siis tema kõikide lugudega tuttav, päris fänniks ma ennast ei pea, aga väga meeldib, tema filmi olen 2 korda näinud, kontserdil käinud ja kuulnud nii mõndagi lugu, kus sõnum väga tugev sees, loomulikult ei saa seda kõikide lugude kohta öelda
  4. Kuidas toituda öösiti?

    Minu esimene töökoht oli samuti öövahetustega, kui tööle läksin, kaalusin 52 kilo, jõutrenni see aeg väga ei teinud, seega ei olnud ka alakaalus, lihtsalt noor sale tüdruk. Kuna tööks oli põhiliselt toidu müümine, said õhtuks osadel söökidel realiseerimisajad läbi ja võisime need ise nahka pista, oma palka toidu peale ei tahtnud kuutada, seega kasutasin võimalust ära. Jama oli selles, et enamus neist "riknema läinud" asjadest olid ülimaitsvad saiakesed, koogikesed, pirukad jne... tervislikust toitumisest polnud mul sell ajal aimugi. Nii olingi poole aastaga 8 kilo juurde võtnud, ainevahetus tuksis, teksad üle tagumiku enam hästi minna ei tahtnud. Õnneks lahkusin sealt kohast, kuna hakkasid piinama ka muud jamad seoses pideva öise ülevalolekuga. Kaalutõus jätkus veel paari kilo võrra 3 kuu jooksul, suve lõpuks olin suht põrsas juba, mind "päästis" kasvaja eemaldamine selgroolt, peale oppi läksid kilod kolinaga alla... Ainevahetus pole siiski enam endiseks läinud.
  5. Marjasha vürtsikas kanahakklihapada

    Tuli täna isu taas seda toitu teha, läksin Prismasse vajalikku ostma ja avastasin, et suvikõrvitsat praegu ei müüdagi, selle asemel võtsin kõige suurema ananassi konservi, mille leidsin (ilma veeta peaks kaaluma 450g). Toit tuli sama hea, kui suvikõrvitsaga, soovitan proovida
  6. Kaalulangetaja ootab soovitusi

    Mina praen tavaliselt üldse ilma millegita, kui tegemist just näiteks seentega pole, siis kasutan võid. Ku on olemas hea teflonpann, siis pole mingit rasvainet alla vaja.
  7. Sinu kehalise tund

    Tund hakkas rivistusega, soojemal ajal olime alati õues, põhiasjad olid jooksud- 60m, 500m ja miil, ainus asi, mis mulle istus, oli miilijooks, teistes jäin tavaliselt tagantpoolt kolmandaks:angry: . Üheks lemmikuks oli orinteerumine, mitte, et ma oleks selles väga hea olnud, aga sai omapead ringi joosta mõne tunnikese, ülesanded polnud õnneks väga rasked ka, kuna kooli ümbrus kodukant ja tänavad hästi teada. Talvel käisime alati suusatamas, kui ilm lubas. Kui tunnid sees toimusid, siis oli suht igapäevane rahvastepall, väga julm mäng- klassiõde murdis käeluu, kui palli eest põgenedes põrandale kukkus, tüdrukud said pidevalt palliga pihta saades haiget. Siis tuli veel igasugu asju hinde peale teha- istessetõusud, üle kitse hüppamised, venitused jne... need kõik tundusid siis minu jaoks väga hirmsad asjad, kuigi ma polnud paks laps ega midagi, sain alati halvad hinded. Ma usun, et mu kekaõps oleks väga üllatunud, kui mind praegu tunneks
  8. Kaalulangetaja ootab soovitusi

    Minul kinni, punni ja valutama
  9. Marjasha vürtsikas kanahakklihapada

    Mitte, et ma ennast siin väga kiita tahaks, aga tõesti oli maitsvamaid asju, mida ma viimasel ajal teinud olen
  10. magamine

    Mõnus jalutuskäik ja tass piparmünditeed + lusikas mett hinge alla
  11. Hommikune keefiridoping.

    Saab kindlasti järele proovitud- keefiir on minu suur lemmik, ise olen siiamaani magusaid kokteile teinud- banaani, maasika, kiivi jne... soolane tundub päris tore vaheldus ja peale jõule ilmselt proovingi, kui kõht verivorstist ja kapsast kurnatud, siis selline kerge jook peaks ideaalne olema
  12. Mida jõuludeks sooviksite?

    Lähedastele tervist ja rõõmu, endale uueks aastaks rohkem jõudu ja visadust treenimisel ja töö tegemisel, jõuluõhtuks mõnusat koosolemist kõige kallimatega
  13. 13 PÄEVA DIEET

    Ma tegelikult kahtlusangi, et ega ta peale dieeti päris õigesti toituma ei hakanud- harvad söögikorrad ja suht palju korraga, valed asjad vales vahekorras jne... Aga ma üldse ei taha teada, mis selline dieeditamine tervisele teha võib ka pikemas perspektiivis, nagu ka tema pealt näha oli, siis ilmselt mitte midagi head
  14. 13 PÄEVA DIEET

    Sõbranna tegi ka seda dieeti paar aastat tagasi, kaal langes vist isegi 6 kilo, tal on, kust seda kaotada ka, teise nädala alguses jäi muidugi haigeks- palavik, nõrkustunne, kurk paistes. Sellest hoolimata tegi ta seda dieeti edasi, lõpuks nägi tõesti kõvasti "õhem" välja, aga see kõik tuli üsna ruttu kolinal tagasi...
  15. Ainevahetus

    Maasikajogurt Prode 90-ga, kodujuust, kodune seljanka(see tegi eriti hulluks asja), paar tükki leiba, hapukoor, natuke liha, küüslauk, ingveri tee, kohv- ehk siis nende päevade jooksul olen selliseid asju söönud... tean jah, et seljanka ja leib ilmselt ka võimendasid asja, sellepärast tahakski mõne päeva organismile puhkust anda, aga ei tea, mida võiksin süüa, et ka trenniks energiat jaguks
  16. Ainevahetus

    puuviljadest hakkab mu kõht veel rohkem käärima
  17. Ainevahetus

    Mul jälle viimased 3 päeval kõht punns ja valutab, nagu actimeli reklaamis ei teagi, mida süüa, kõik siiamaani hullemaks teinud, mõtlesin, et võiks paar päeva proovida ainult kanapuljongist toituda- peaks kõhule kerge olema, aga siis ei jõuaks trenni teha...
  18. Micheal schumacher

    Tegemist pole F1- te naasmisega vaid ta alustab võistlemist Mercedes GP-s
  19. trimmiv kreem

    Seda minagi, paljud kreemid jätavad nahale väga tugeva ja tihti mitte just meeldiva lõhna... Eriti hullud on muidugi isepruunistuvad kreemid, kasutan korra- paar nädalas Johnshonsi kergelt pruunustavat trimmivat ihupiima, naha jätab kül väga mõnusaks, elastseks ja ilusa ühtlase jume, aga lõhnab küll suht pahasti, sellepärast kasutangi enne magamaminekut ja meest hoiatan ka alati ette
  20. trimmiv kreem

    Kui värsket kohvipuru kasutada, siis jääb tõesti kohvilõhn, mulle just meeldib
  21. trimmiv kreem

    Tavaliselt jätan kohvitegemisest ülejäänud paksu alles, kuna tervet kannu korraga ei keeda, tuleb kuskil 2 kohvikulbitäit. Sinna hulka panen umbes 1 tl oliiviõli ja 1 tl mett, olen samuti dushigeeli hulka seda pannud, aga mitte alati. Umbaudu sellise koguse kasutangi ühe korraga ära. Mõnikord, kui olen kohvipaksu kogemata ära visanud, siis kasutan kuiva kohvipuru. Nahk jääb pärast seda superpehme ja elastne
  22. trimmiv kreem

    Kui võimalust on, siis LPG peaks aitama, kui teha korralik kuur ja samuti kodus naha eest hoolitseda, ise pole küll teinud, kuid näen kõrvalt oma sõbrannat, kes nii enne kui peale rasedust LPGs käinud ja nahk ilusti trimmis. Ise teen kodus kuivharjamist. Üle paari päeva olen ka dushi all kasutanud kohvi,mee,õliiviõli segu, peale seda pole isegi ihupiima vaja.
  23. Tatto?

    Mul alaseljal, sealt muidugi palju kergem kratsida kui ülevalt, pea kuu aega olid tõesti päris rahutud ööd, kuna korra tehti veel ju üle... Mees lasi eelmisel aastal teha- käsi suurelt ja natuke selja peale, tema kõrval olin ilmselt veel rohkem öösiti üleval kui enda omaga, oleks ta üksi maganud, siis ilmselt oleks ennast ka veriseks kratsinud ja tatoka tuksi keeranud
  24. Tatto?

    Sellepärast paljudel lähevadki koledaks, et alguses ei viitsita korralikult hoolitseda tätoveeringu eest, minuarust nõuab see isegi rohkem vaeva, kui näiteks peale operatsiooni haava eest hoolitsemine. Endal läks kõik ilusti, jälgisin kogu aeg, et kuivaks ei läheks, kaks tuubi Helosani kasutasin selle aja peale ära, mingeid jooke, mis põletiku tekitaksid, ka ei tarbinud. Mõnel ööl panin isegi kindad kätte, sest paranedes hakkas ju jubedalt sügelema ja ega läbi une ei kontrolli alati ennast, vahel ärkasin isegi selle peale, et mees hoidis mu käsi kinni, et ennast kratsida ei saaks, vaev tasus ennast igatahes ära
  25. Jõumehe cookies

    Proovin kindlasti ära, usun samuti, et suhkru lisamiseks pole mingit vajadust rosinad annavad piisavalt magusust ja kakao ja kaneel teevad asja supermaitsvaks Lähengi varsti poodi ja ostan koostisained valmis.
×