Jump to content

Fr3

Kasutajad
  • Sisu loend

    74
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

1 Neutraalne

Fr3

  • Tase
    Värske olija
  1. SKG transformation journey

    Kui kaua su trenni tavalsielt kestavad? Kas aeroobset ka teed? Mitu x n2dalas treenid? Mis p2eva kalroaazh keskmiselt on?
  2. Selle Marxi postitused on t2iesti sisutyhjad ja ta muud ei teekski, kui ainult vinguks ja piriseks. Ma imestan, Archangel, et sa tema puhul nii rahumeelseks oled suutnud j22da.
  3. Kikaskilla blogi

    Huvitav oleks teada, mis raskusi kasutad, siis hea progress j2lgida, sest enam pole sul eesm2rgiks kaalukadu, vaid lihasmassi kasvatamine ja sellega peaks ka progresseeruv j6ukasv kaasnema.
  4. Martinkink blogi

    Kauaks plaan dieedile minna? Mul v6ttis 15 kg rasvamassi kaotamiseks aega 4 kuud.
  5. Martinkink blogi

    Missugusest toidust sa tahad need 4000 kcal k2tte saada? Ainult juurviljadest ja valgust vaevalt see 6nnestub. Mis su hetkepikkus -ja kaal on ja millega p2eva jooksul lisaks trennile tegeled? Kas aeroobset ka teed v6i ainult j6utrenni? Kaua sul trennid enamasti kestavad ja kas pausid seeriate vahel on lyhikesed? Ma ise m6tlen, et 2ra p2ris meelega ennast p6rsaks s88. Mul oli ka selline periood, kus tahtsin kasvada ja p2evakaloraazh oli 5000+ ja j6un2itajad kyll paranesid, aga yleliigset rasva kogunes ikka v2ga k6vasti ja p2rast pidin pea pool aastat dieedil olema, et see 2 kuuga lisandunud 15 kg kaotada. P2rast on ikka tykk tegemist, et yleliigsetest kilodest lahti saada. Proovi parem mingi selline kalroaazh leida, kus oled mingi +500 kcal plussis iga p2ev, siis sa ennast p2ris p6rsaks ei s88, aga j6un2itajad paranevad, sest lihas areneb ikkagi kindla kiirusega ja ses suhtes pole vahet, kas oled 500 kcal-ga plussis v6i 2000-ga, aga vahe on selles, kui palju sa rasva juurde v6tad. Lihtsalt minu v2ike m6te. Mul see dieet l2ks ysna edukalt ja alles eelmine 2ndal tulin dieedilt maha ja lasin rasvaprotsendi ka 2ra m66ta ja sain tulemuseks 6.1 % ja olen v2ga rahul. Nyyd aga algabkii see periood, mis sul pmst ka algas, et yritan natuke lihasmassi kasvatada ja iga kord natuker askusi/kordusi lisada, aga sealjuures madalat rasvaprotsenti hoides. Seep2rast peangi endale ka selle piiri leidma, kust alates olen plusskaloraazhis, aga mitte liiga palju. Igaljuhul, edu sulle, j2lgin ikka su tegemisi edasi.
  6. Milline on SInu sv, valkude ja rasvade suhe, kui oled kaalulangetusdieedil? Minu puhul ilmneb n2iteks asjaolu, et kui sysivesikud liiga madalale lasta ja seda just trennip2evadel (v2hem kui 200 g n2iteks), siis j6utreeningud kannatavad k6vasti ja yldse ei ole erilist minekut/tahtmist/energiat neid raskusi liigutada. Sellisel juhul langetaks pigem rasvasid, aga hoiaks sysivesikud ikkagi m66dukal tasemel. See t6siasi muidugi j22ks, et need sysivesikud tuleksid valdavalt siiski liitsysivesikutest. Trennivabal p2eval v6ib aga t6epoolest sysivesikud n2iteks 100 g kanti lasta, aga rasvasid t6sta, et kyllastustunne oleks. Kuna neil p2evadel erilist kehalist aktiivsust pole, siis pole ka sysivesikuid eriti vaja, sest need siiski valdavalt energiaallikaks. Valkudega aga ma eriti ei m2ngiks, kui just n2dalas korra mingit refeeddayd pole plaanis vms Paleo dieet ja mittetreenimine sobivad kokku kyll, kui suudetakse rasvad siiski v6rdlemisi madalad hoida (mitte eriti yle 1g/kehakg kohta n2iteks). Aga see vastab t6epoolest t6ele, et iga dieediga on v6imalik ennast paksuks syya, kui sisses88davate kalorite hulk yletab kulutatud kalorite hulka. Tulgu need kalorid mistahes toiduainetest.
  7. Kaalust maha

    Aga kui tegu on kylmutatud l6hega, siis ma ju ei tea, mitu grammi on algselt l6het ja kui palju kylmutatud vett.
  8. Kaalust maha

    Aga kuidas kylmutatud toiduainetega asi k2ib? Oletame, et mul on 500 g kylmutatud l6het. Peale praadimist j22b alles 300 g. L6hes on 100 g kohta 20 g valku. Kas mul on p2rast praadimist 100 g valku v6i 60 g valku?
  9. Kaalust alla

    Acee - t2nud piltide eest. Sa oled v2ga suure t88 2ra teinud ning tahtej6udu pidi ikka v2ga palju olema, et nii kaua suutsid j2tkata ja sellise tulemuseni j6uda. Sa olid enda keha ikka v2ga k2est 2ra lasknud, aga nyyd n2ed v2ga hea v2lja. Said 6igeks ajaks vormi k2tte ka, sest rannahooaeg on varsti t2ies hoos ja oma uue vormiga v6id pea pysti rannas ringi jalutada ja endaga rahul olla. Mis edasi? Yritad rasvumist v2ltida ja ehk natuke lihasmassi ka kehale peale ehitada? Ma respekteerin sind t2iega ja annad mulle endalegi motivatsiooni dieediga j2tkata, kuigi energiat on mul kyll hetkel v2ga v2he.
  10. Kaalust alla

    Ma olen ise ka ehtkel dieedil, seep2rast oelkski huvitav su arengut n2ha.
  11. Kaalust alla

    T2iesti uskumatu, kui j6udsalt su kaal langes. Kas mingeid pilte endast on ka dieedi algusajast kuni siiamaani v2lja?
  12. Vahepala

    FouEva - ait2h vastuse eest. Molom - olen nyydseks 3 aastat Inglismaal elanud ja eesti keelt ei kasuta peaaegu yldse. Kas muidu teemasse oskaksid midagi lisada?
  13. Vahepala

    Tere, kallid foorumikasutajad, Mu hommikus88k on 7: 30. T88 algab kell 8. esimene breik on kella 10 ajal ( ca 2h m88das hommikus88gist) ja j2rgmine l6unapaus on kell 12. Oleks soov teada, mis oleks esimese breigi ajaks k6ige parem vahepala? Siiamaani olen s88nud 50 g mandleid ja 1 banaani, aga m6te liikus ka krabipulkade poole. Mis kostate?
  14. Kaalulangetamine, minu küsimus.

    Wow, 50 grammi rasva yhe laksuga? Natuke paljuv6itu pole? NIng kas on m6ttekas lihatooteid (heeringas) ja piimatooteid koos tarbida? Iseenesest 6iged toiduained muidu.
×