Jump to content

Goleteral

Kasutajad
 • Content count

  649
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About Goleteral

 • Rank
  Tegija
 • Birthday 04/02/1988
 1. Mis on hardcore...

  Wowwowow - rahu rahu, jääme nüüd ikkagi reaalsuse piiridesse
 2. Millal trenni teha

  Isiklik eelistus - käisin 6 kuud 7:30 trennis - Päris värskendav oli aga siis avastasin et ~17:30 käies on oluliselt parem enesetunne trennis.
 3. 06:30 Hommik - 800kcal 9:30-10:00 Vahepala - 300kcal 13:00 Lõuna - 500kcal 15:30 Vahepala - 300kcal 18:00 Trenni eelne söök - 600kcal 19:45 Trenni järgne sheik - 600kcal 21:00 Õhtusöök - 800kcal
 4. Seljaprobleemid

  Liigne pinge turjas - vale alaselja asend.
 5. Üleolevus foorumis

  Ohjah. Ok. Minul on igatahes tavaks saanud enne postitamist oma teksti läbi lugemine ja siis üldjuhul ka sellest piisab et ma ka oma postituse tegemata jätan. Mis puudub igasuguseid grammar nazisis siis saan aru et igasugune "icic wä" teema on rõve ja ka minule häiriv aga kui tekst on loetav ja arusaadav siis FFFF--- Kui inimene ei hooli asjast niipalju et VÄHEGI natukene uurida enne postituse tegemist ei näe ma küll mingit probleemi väikses ülbuses.
 6. aasta ajaga vormi :)

  Miks trennivabal päeval peaks kaloraaži vähendama?
 7. närvi ajab

  Ei taastu ära - kas siis sööd liialt vähe või ei saa piisavalt puhkust lihas.
 8. Coca-Cola Zero ja Light

  Nojah, eks kõigil ole omad eelistused. Ma varem sõin näiteks kohupiima moosiga kui magusaisu oli aga nüüd hakkab vastu(liialt sai vast söödud )
 9. Õlaprobleemid

  Kas valu on kätt kõrvale tõstes?(Nagu hantlitega lendamine küljele) Siis võib viga olla RC's.. Mul endal juhtus 2009a jaanuaris õnnetus saalis mille tõttu oli RC'ga jama, siiani annab tunda kui ei tee piisavalt sooja enne rinna trenni ntx Harjutusi mida kodus saad õlale teha: http://vimeo.com/4292451 Minul aitas see kõige rohkem, tegin iga trenni lõpus ja alguses ning ka vabadel päevadel, ajapikku kadus valu harjutusi tehes ning hakkasin ka õlale spetsiaalseid jõuharjutusi tegema mis aitasid. Tasub väga ettevaatlik olla RC'ga
 10. Coca-Cola Zero ja Light

  Mina näiteks puhastan oma panne coca-cola zeroga, kui ei ole 3-4 päeva koju sattunud ning olen panni unustanud pesta siis kallan põhja coca zerot täis ja kuumutan tiba ning jätan nii ööseks seisma, hommikuks on külma veega loputades kõik puhas. Kui tekib magusaisu siis parem tee nagu mina, 1.5L pudeli jagu teen rohelist teed, lisan sinna vastavalt maitsele malto/dextrot ning segan ära ja jätan külma, kui isu tuleb joon - väga hea maitse ning oluliselt parem lahendus kui 'Zero'
 11. Tõuklemine tänaval

  Mul millegipärast tuleb selliseid intsidente koguaeg ette - viga vist selles et ma väga pisike. Kõige naljakam on see et kuna ma 9 korral 10st olen ise siis kaine olnud on alati kogu see jama ääretult nalja pakkunud mis on omakorda olukorra veel hullemaks teinud ( Kui ikka vihane oled kellegi peale mingil põhjusel ja see isik sulle näkku naerab.. :-p) Enamuskorrad on tuimalt minema jalutamine olnud parim lahendus.
 12. käevars

  Mul endal kah see probleeem - biitsepsit treenides annab eriti tunda(käsivars siis tavaliselt väsinud kah sest seljatrenn on enne biitsa), mis aitab on kui teha 2x nädalas sellist harjutust et seisad hantlid mõlemas käes, peopesad keha poole ja üritad ilma kätt liigutamata randmetest tiba 'curlida' st proovid raskust ainult randmete abil kehapoole liigutada, analoogne nagu kangiga randmete tegemine aga võimaldab tiba suuremaid raskusi kasutada ja kuradi mõnus on kah - tirib käe väga kiirelt verd täis ja toimib hästi.
 13. Mulle näiteks meeldib väga 3+1 süsteemis, ehk siis 3 päeva trenni jutti, 1 vaba päev ja läheb uuele ringile - seda ainult ei saa väga pikalt teha, eelmine aasta pidasin tiba üle 8 nädala vastu siis hakkas küünarnukkidele ja turjale liigne koormus vastu..
 14. Soojatoidu lett

  Selveri soojaleti sea grill on NIIII kuradi hea et ma sööks seda iga toidukord kui rahakott kannataks
 15. Sõjaväe komissariaat

  N-ltn Päär mainis meile isegi midagi et eelneval aastal üks oli 1a vangistuse saanud korduva käsu eiramise eest. Ega seal väga slangida ei anna jah enam, kui ikka reaalselt mingit vigastust küljes pole siis teed kõik kaasa nii nagu kord ja kohus
×