Jump to content

lennar

Kasutajad
  • Sisu loend

    19
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

lennar

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 10.05.1993
  1. Pudzianowski vs. Thompson

    täpselt. See Seagali ja Silva värk oli lihtsalt kaamerate pärast. Ja ma tean, et Norris on penionieas, see teeb asja veel debiilsemaks.
  2. Pudzianowski vs. Thompson

    Ma tõin lihtsalt näite, kui lollid võivad inimesed olla. Filmid teevad ajuloputust. Chuck Norrise jalalöögid võtaksid samuti Emelianenkol pildi eest muide , või vähemalt nii räägitakse 8-)
  3. Pudzianowski vs. Thompson

    Inimesed usuvad tõsimeeli, et Seagal taoks Bas Rutteni mättasse... seega imestada pole siin midagi.
  4. Võitluskunstid Põlva läheduses

    Tartusse trenni, ainus normaalne võimalus
  5. Mis kellani Raju õhtune peaüritus umbes kestab?
  6. Tekkis paari sõbraga tahtmine sügisel uuele baaskursusele tulla, aga millal see hakkab?
  7. Ma sebin arvatavasti esimese pileti ärr. Suur fänn, seega hind pole oluline RAJU on põhiline.
  8. Topelt K.O.

    Kui maha kukkumine on knockout, siis misasi on knockdown? Siin ei ole mingit arvamust, mõlemad asjad on kindlalt ja üheseltmõistetavad.
  9. 1 teelusikatäis (tl) = 5 milliliitrit (ml) = 5 mm? 5mm, mis mõttes? mis on mm, millimeetrid?
  10. Peksa saamine

    Muide see üks asi, mida enne mainiti töötab küll, kui sulle kambaga kallale tullakse. Siis kui mingi 4-5 venda ülbama tulevad, tõmbad ühele JALAGA näkku ja kellelegi kohe rusikaga järgi. See ehmatab nad nii ära! Omast kogemusest räägin. Olin mingi 12 aastane tatt siis aga nh, ega olukord sama.
  11. Kätekõverdused....

    me trennis proovisime igatahes kätekõverdusi hüppenööriga. Muidu polnud viga, aga maandumine oli valus.
  12. Kõhu rasv

    A kui ma teen nii, et ükspäev 3 korda rinnale ja teine päev 3 korda kõhule ja nii 3 kuud. Iga kord teen 5 min. see aitaks korda saada ennast? tean, et lihast kasvatada ja rasva põletada samal ajal ei saa, aga ma siis söön juurvilju ja teen trenni, et rasvast lahti saada. =) mul suurt kõhtu ees pole aga natuke ikka. Ise kaalun 55 kg. ja olen 172 cm pikk, 13a.
  13. Kõhu rasv

    blablabla.
  14. Kõhu rasv

    TÄNUD!
  15. Kõhu rasv

    blablabla.
×