Jump to content

Mikk Raudsepp

Kasutajad
  • Sisu loend

    384
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Postitused posted by Mikk Raudsepp


  1. noorele ühekülgselt treenivale mehele visata kohe valgupulbrid käiku?.. ei ole ju kõige parem mõte.

    Miks mitte süüa massilisajat, arvatavasti on ka kõhnuse üks tegureid, et ta sööb vähe. Serious massist saaks ta hea laksu lisakaloreid mida oma kontidele koguda. Põhjenda ära mida halba ta teeb, siis aga palun.


  2. Ma arvan et kui mingi kokk kuskil oskaks matsvaks teha putuka vms siis ma isegi sööks seda:D

    Nägin kunagi ühte saadet, kus oli mingi putuka restoraan. Seal tehti just igasuguseid putukate maiustusi. Šokolaadi tarakan mmmmm.... . Kuid jh nagu üks juba mainis kaks korda rohkem liha :)


  3. Siis kaasatakse tööse kõik selgroosirgestajad. Kui sirutad keha puusadest, mõjutatakse eriti puusa-, tuhara- ja reielihaseid.

    Jõutõmme sirgete jalgadega venitab reite tagaosa. Kui tahad liigutuse ulatust suurendada, siis võid puupakil seista.

    Kui teed sirge seljaga siis ära roni kuskile kõrgemale, tegelikult ei lase jalad nii kaugele venitada, vaid sa lased lihtsalt selle seljast läbi. Proovi ennem kui madalale sa tegelikult lasta saad, ilma et seljast nõgususe välja laseks ja jäljenda seda raskusega.


  4. Mille poolest siis batuudihüpped on vähem sport kui kulturism? Batuudihüppajad teevad igasuguseid huvitavaid akrobaatilisi trikke. Seda võiks enam-vähem sportvõimlemisega ühele pulgale panna. Kulturistid seisavad trussikutes laval. Mõnikord veidi liiguvad ka muusika taustal.. Minu arust ei ole ühtegi aspekti, mille pärast võiks öelda, et kulturism on rohkem sport kui batuut.

    Sport mis sport on need hüpped aga kulturismis ei tehagi laval sporti vaid seda tehakse ikka saalis. :(


  5. Olen rebendeid näinud tõesti AINULT VÄGA SUURTEL trennimeestel (proffidel siis), huvitav, kui suur teemaalgataja on?

    Võib ikka tekkida, mul sõbral, kes ka on vast ainult oma 80 kg on õlgade peal naha rebendid.

    Ja see valk nüüd nii hullu moodi ka seda kasvama ei pane :(

    Teema algatajale, oleneb vana sa oled, kui oled veel noor siis nad kaovad ajapikku ära.


  6. veel on väga rumal kui 14-15 aastane põnn küsib kuidas ma näen välja sel pildid kas tasub võistelda? vastus: kammoon nii noorelt ei saa midagi ollagi enne kasvatage hulka aastaid massi ja siis vaadake kas tasub võistlustele mõelda!

    atleetvõimlemises lihased kasvavad visalt aastaid ju 15 aastastel ei ole veel midagi näidata!

    Ülejäänuga olen nõus aga see aeg ongi see kui hakata ennast juba vorpima. Me peaks just siin siis natuke teist suunama, et kust ta saaks abi leida jne. Nii noortel peaks olema kindlasti ka mingi treener, niisama netist targaks ei saa. Noortes võistlemiseks ei pea kasvatama hulk aastaid massi. See on just see aeg kui peaks saama oma esimesed lavakogemusegi, muidu oleks ju kohmakas minna kohe meestesse võistlema Oti kõrvale, kellel on 15 aastat kogemust?

×