Jump to content

Mikk Raudsepp

Kasutajad
  • Sisu loend

    384
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Koik Mikk Raudsepp postitused

  1. Vaata täna ETV saadet "Paar"!

    Huh, maha magasin. Kas sellest pannakse siia ka klipp?
  2. Ma arvan, et Argo hakkab ruulima läbi terve saate.
  3. Nordic Championships Iceland 2008 - Pictures+Comments

    Edu ja näitake mis puust Eesti karupojad tehtud on!
  4. Jaksu talle tulevasteks saadeteks, et ikka oleks musklit Helenat tõsta. Ta peab vist hakkama iga tants Helenaga trenni tegema.
  5. Esimene avalik kriitika lihaskämpude filmile!!!

    Ma ootan seda juba tohutu põnevusega. Mu meel oleks rahul kui saaks selle kunstiteose ära vaadatud.
  6. Majanduslangus.

    Laen kantakse üle kellelegi teisele. Aga kui sul on seal raha siis ei pruugi sa seda näha.
  7. Toit ja Blender

    Ei juhtu midagi.
  8. klubi turvad

    Nendest turvadest, kes siin on vastanud saan ma aru. Aga seal videos taovad veel tükk aega enda lõbuks jalaga näkku, kuigi klient on tehtud kahjutuks.
  9. Natalia MM 5.koht!!!

    Go go Natalia, palju õnne saavutuse puhul!
  10. kuidas on parem ?

    Parem on kui sa treenid tervet keha.
  11. Tossude pesemine masinas

    Et jalanõu oma kuju säilitaks. Poest ostes on ka ju pabereid täis, et nad karbis lössi ei vajuks.
  12. Tegelikult läheb sinna alla natukene rammumehe võistlused. Seal tehakse palju asju max korduste peale. Kuigi treening on muidugi erinev millele keskendutakse.
  13. Ei ole, aga selle mehe südikus ja töötahet rohkem kui paljudel teistel, kahju ainult, et tal ei ole nii head geeni, kui oleks vaja.
  14. Ei olnud üldse lihtne video. Meie Revali superstaar oli tõesti tasemel.
  15. Gerd KANTER MAAILMAMEISTER ja OLÜMPIAVÕITJA! ! !

    Tuli lõpuks see magus katse ära
  16. Võistlusvorm-Kui kiiresti?

    Mõte on hea aga jh, seda ei ole kerge teha selles vanuses. Kuni 18 aastani lähed sa veel noorte alla ja seal on tase väga madal, seal on ka väga väikseid mehi. Ühe asja pead selgeks tegema, et sellega ei teeni Eesti raames eriti midagi. Aeg on päris paras sul sellega tegelema hakata. Võistlusvormi saavutamine oleneb ikkagi sinu tahtest ja geenidest. Järgmiseks sügiseks on vabalt võimalik midagi saavutada noorte tasemel.
  17. Täna Revalis murravad rauda Bonsuna & Champion

    Kahju, et ei olnud aega vaadata ega rääkida. Jõudsin lõpu poole sinna ja pidin hakkama kohe trenni vehkima, kuna eile lihtsalt nappis aega. Kuid vorm on küll mehel super.
  18. küsimus kava kohta

    See on rohkem õla kui trapetsi harjutus.
  19. Hetkene toitumine

    pikkus?
  20. Muna asendus

    See ongi mõeldud, et kas 4-5 muna või siis 200g kodujuustu.
  21. How to make women bodyfitness more attractive?

    Sport ta on aga nad teevad oma spordipoole juba ennem jõukas ära. See ei tähenda, et ta laval kangi ei tõsta, ei saa seda spordiks nimetada.
  22. Elektriline lihasestimulaator

    Kui sa mõtled seda õlleka peale panna siis ta ei pruugi töötamagi hakata, kuna rasvkudest ei jõua su kõhulihasteni see impulss. Natuke inspiratsiooni:
  23. Võsu laager

    http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=17114
  24. Superseeriad ja antagonistid

    Ei pea olema ilmtingimata erinev harjutus.
  25. 305 kg jõutõmme ilma varustuseta.

    Nüüd ei saa keegi vigiseda, et näe varustusega tõmbaks ma ka 999kg. Väga hea saavutus!
×