Jump to content

zxcvb

Kasutajad
  • Sisu loend

    264
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    7

Koik zxcvb postitused

  1. Viva Sport Isotonic

    Mida sellest joogist arvate, kas see toetab kuidagi lihaste või jõu arengut? Valku seal küll pole, aga on erinevaid mineraalaineid ja vitamiine. Kas aitab füüsilisest tööst taastuda jõusaalitrenniks? Vichy Vivasport Isotonic on mõeldud aktiivsetele harrastussportlastele. See meeldivalt apelsinimaitseline jook sisaldab täiskasvanu keskmisest päevasest vajadusest magneesiumi 15% ning B-vitamiini 75%. Tegemist on isotoonilise spordijoogiga, mis on mõeldud tarbimiseks sportimise eel ja ajal, varustades organismi süsivesikute, vitamiinide ja mineraaltoitainetega. Vichy Vivasport Isotonic aitab organismil ka vedelikke paremini omandada ning väldib seega dehüdratsiooni ohtu. Nüüd ei ole enam küsimust, mida spordisaali või jooksurajale kaasa haarata!
  2. Vähe sööki!

    Kui seal on liha 20%, siis võib ju ikkagi viineritooteid süüa, söön lihtsalt 4 korda rohkem ja kvaliteetse valgu kogus on käes (muidugi tuleb sealt ka muid ebavajalikke aineid aga mass ju kasvab). Või mis?
  3. Mida see tähendab kavas?

    Küsimus siis ühe Bodybuilding.com kava kohta. http://www.bodybuild.../fun/wotw21.htm Kerige sellel lehel kuni tuleb 2.upper/Lower. Miks on iga harjutus kahekaupa pandud ja kaldkriipsuga eraldatud? Kas see võib tähendada supersetti? nt: Weighted Dips //Barbell Incline Bench Press - 5 x 3-6
  4. Mida see tähendab kavas?

    Tänud. Kui mõlemaid teha ühes trennis, siis vist läheb paljuks jah.
  5. Ekstra 4% kodujuust

    Selline küsimus, et kuidas saab Ekstra 4% kodujuustus, mis on vedelam, olla 100g kohta rohkem valke, kui Tere kodujuustus, mis on palju kuivem. Valgusisaldus siis vastavalt 14,7g/14,0g.
  6. Neile kes plätumehi siunavad

    Ise treenin selliste jalatsitega Jalad hingavad, on ilusti kinni ja ei sega loodetavasti kedagi
  7. Kitsalt surumine

    Kui mul on esmaspäeval triitsepsi trenn ja kolmapäeval rind, siis kas ma peaksin kitsalt surumise sisse toomisega triitsepi päevale võtma ühe rinna harjutuse vähemaks kolmapäeval? Esmaspäev praegu nii: jalg, dips, prantsuse surumine, ploki alla surumine. Mõtlesin asendada üks nendest harjutustest kitsalt surumisega. Kolmapäev praegu: Rinnalt surumine, kaldpingil surumine, lendamine hantlitega, pec-dec, biitseps. Mida teie arvate?
  8. Kitsalt surumine

    Jõutõmmet ei tee, sees on lõuatõmbed, erinevad rowingud jne. Iseenesest võiks jõutõmbe sisse panna aga tehnika pole eriti selge ja ennast lõhkuma ka ei taha hakata.
  9. Kitsalt surumine

    E: jalg, triitseps K: rind, biitseps R: Selg, õlg Niiet tuleks siis rinna päev selja päevaga ära vahetada? Muidu kitsalt surumise pealt ma loodan lamades surumise maxi arendada.
  10. olen juba 3 kuud treenind ülakeha!

    Ma annan sulle hea soovituse, treeni ainult rinda ja biitsepsit, sest need meeldivad naistele kõige rohkem.
  11. Vend Vähk Peab liikuma!

    http://pood.myndipood.ee/?id=981&cat=23 Oskad öelda palju kitsega ja pangaga müntide eest saaks kui ise müüa? Minu mündid on muidugi rohkem tuhmunud ka kulunud kui need seal
  12. Küsimus kava kohta

    Mul jäi arusaamatuks selles kavas 7-8 harjutus, kas seal on mõeldud 2 erinevat harjutust õla tagaosale? Ei tundu eriti loogiline. Tegu on lamades surumise arendamise kavaga. Kolmapäev. (jalg+õlg) 1.Kükk 4x6-8 2.Harkkükk masinal või jalapress 3x6-8 2.Masinal istudes jalad ette tuua (reie eesosa) 3x6-8 3.Masinal kõhuli jalgu kõverdada reie tagaosa 4x6-8 4.1 -2 harjutust säärtele (õlagel raskus päkkade sirutus või masinal):3-4x6-10 5.Õlg 3-4x6-8 (kas hantlitega lendamine või plokil tõsted) 6.Õlg 3x6-8 erinevad vabalt valitud harjutused õla esiosale, aga mitte liiga koormavad (mitte soovitav õla surumine) 7.Harjutus õla tagaosale kas hantlitega, kangiga või masinal: 3x8-10 8.Vabalt valitud harjutus õla tagaosale 3x8-10
  13. Küsimus kava kohta

    On küll, aga ma ei leia ühtegi kangiga harjutust, mis treeniks õla tagaosa.
  14. Küsimus kava kohta

    Kuidas saab üldse kangiga õla tagaosa treenida?
  15. Vend Vähk Peab liikuma!

    Mitu korda nädalas sa seda kava teed, mis välja tõid? Ja kui rasked trennid bodypumpis on võrreldes jõusaalitrenniga?
  16. Sprinteri toitumine

    80 kg-ne jooksja peaks siis tarbima mingi 600g süsivesikuid päevas? Kuidagi palju tundub.
  17. Millega asendada seated row? Neid kahte harjutust saab sooritada samal masinal ja mul läheks kangide vahetamisega liiga palju aega. Siis pole supersetil enam seda efekti. Kava on selline: Wide grip pull ups 4x max Superset lat pull down / seated row 4x10/10 Bent over barbell row 4x10
  18. Millega asendada selja harjutus?

    Mul näeb programm nii ette. Iga nädal erinevad harjutused, kordused ja seeriad.
  19. Terve inimkond räägib, et võiks piirata suhkru, küllastunud rasva tarbimist jne ja nüüd üks vend tuleb sellise jutuga. Wtf dude? Hea ainevahetus sul siis.
  20. Kuidas "ehmatada" keha

    Olen siis mõnda aega alloleva kava järgi treeninud ja tunnen, et areng pole enam see, mis ta oli siis kui ma selle kavaga alustasin. Tahakski nüüd mõningaid näpunäiteid, mida uut sisse viia või mida muuta, et keha päris ära ei harjuks. On see tõsi, et harjutusi pole vaja muuta, vaid on vaja koormust muuta? Kuskilt raamatust lugesin. Enam laiali jaotada kava ei tahaks, 3 korda nädalas on minu jaoks hetkel ideaalne. Esmaspäev jalg, biitseps Kükist üles hüpped 4x max Ühe jalaga kükid 4x 8-10 Etteasted 10-12 Sääre sirutus 4x max Hantli tõsted mõlemad käed korraga 4x15 Hantli tõsted kordamööda kätega 4x10 Kolmapäev rind, triitseps Horisontaalpingil surumine 5x5 Kaldpingil surumine smithiga 4x 8-10 Hantlitega lendamine selili 4x 8-10 Trosside ristamine 4x 10-12 Rööbaspuudel surumine 4x 6-8 Prantsuse surumine 4x 10 Plokil surimine alla 4x 12-15 Reede selg, õlg Lõuatõmbed 4x max Jõutõmme 4x 8 Plokksüsteemil tõmbed vastu rinda 4x10 Istudes tõmbed vastu kõhtu 4x Smith kangiga surumine istudes 4x8-10 Lendamine kõrvale seistes 4x12 Lendamine hantlitega ette, mõnikord kangitõmbed lõua alla 4x 10
  21. Kuidas "ehmatada" keha

    See polegi mul jõukavana mõeldud, aga numbrite üle ei saa nuriseda.
  22. Jooksuga jalad suureks?

    Minul tõmbab jalad hästi läbi nt tavalised-ja poolkükid keharaskusega. Soovitan, kui kangi pole võimalik kasutada.
  23. Kreatiin

    Kui sa oled ainult paar kuud jõusaalis käinud, siis mõtle hoolikalt järgi, kas sul on ikka kreatiini vaja. Algajatel toimub areng nagunii kiiresti, aga kui rahaga probleeme pole, siis anna minna.
×