
zxcvb
Kasutajad-
Content count
264 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
zxcvb last won the day on November 19 2020
zxcvb had the most liked content!
Community Reputation
12 Natuke juba nagu teab midagiAbout zxcvb
-
Rank
Kasutaja
- Birthday 04/24/1994
Profiili informatsioon
-
Sugu
Male
-
Seal mingi tõepõhi all ka, miks just loomset?
-
-
Müügi põhjus? Võtsid ühe kapsli ja nägid, et ei tööta ?
-
Alustaks taas. Kodus, lihtsalt ja ilma abivahendite kasutamise vajaduseta.
zxcvb replied to lihtsalt mina's topic in Algajad
Kui eesmärk on neid keharaskusega harjutusi paremini teha, siis rattasõit ja kepikõnd vist ei aita palju küll aga vähendab vööümbermõõtu. Ära toitumist ka unusta. Tee neid harjutusi nt esialgu 3x nädalas lisaks aktiivsele liikumisele ja ega siin muud kunsti väga polegi. Kättevõtmise ja järjepidevuse asi. -
Mõtled üle. Võta rahus hommikul, 600mg omegat teeb töö d-vitamiini imendumisel. Kui tahad, siis võid veel magneesiumi ka lisada, eraldi B vitamiini, tsinki jne.
-
Esimese asjana soovitaks sul toitumise korda seada.
-
Sellest on nüüd küll kahju, et pool maja ja auto pidid loovutama. Loodame, et see-eest valu läheb üle, siis on asi vähemalt tasakaalus.
-
Artiklist tundus just ebaloogiline, et selle tugeva treeningperioodi ajal justkui suutlikkuseni ei soovitata minna. Minu loogika järgi on aga tugev treening enamvähem sama mis suutlikkuseni minemine, kui mitte rohkemgi.
-
Jõutreeningus on teatavasti põhiliselt kaks teooriat: superkompensatsioon, kus järgmine treening toimub ületaastumise faasis ja kahefaktoriline teooria, kus väsimust kuhjatakse mõned nädalad, misjärel võetakse pikem periood puhkuseks. https://www.fitness.ee/artikkel/1036/kahefaktoriline-joutreeningu-teooria Artiklis on öeldud, et selle teise lähenemise puhul suutlikkuseni ei minda, vaid saan aru, et väsimust kuhjatakse pigem sagedamini treenimisega. Olen juba nädal aega pead vaevanud ja ei saa sellest aru. Kui on teada, et paari nädala pärast tuleb kergem periood, siis suutlikkuseni treenimine on ju üks parimaid viise, kuidas väsimust kuhjata. Superkompensatsioon peaks olema vastupidi ehk pigem ollakse ettevaatlikum suutlikkuseni treenimisega. Artiklis on täiesti vastupidi. Tõlkijalt: ühesõnaga mina saan oma sõnades väljendatuna asjast aru nii, et, kui võtame kalendri ette ning koormuse perioodiks 4 nädalat siis superkompensatiooni teooria kohaselt treenitakse näiteks jalga nii: 5, 12, 19 ja 26. jaanuar ja iga kord suutlikkuseni, suure mahuga ning suhteliselt "ribadeks". Duaalse teooria korral treenitakse jalga 5, 8, 12, 15, 19 ja 22. jaanuar, suutlikkuseni ei minda, maht seeriate arvu näol on ka kontrolli all ja mõõdukas. 26. jaanuar kuni 2 veebruar oleks siis see nädal, kus kosutakse, maht ja intensiivsus on minimaalsed Kosutakse millest...?
-
Mis lisandeid muidu ise võtad ja millal?
-
Tean, et paljudel see mure. 10 seeriat biitsa nädalas on suht max juba. Kui sinu puhul 1-2x nädalas, siis see on ju kuni 20 seeriat juba?!
-
Hariduslikul eesmärgil küsin, et kas tõesti on eri kaubamärkide kreatiinidel tuntav erinevus? kreatiini keemiline ühend ju ei saa muutuda, vastasel juhul oleks seal pakendil midagi muud kirjas. Ise koguaeg kindla tootja kreatiini kasutanud, eriti aru ei saa mõjust, vb peaks ka teisi proovima?
-
Aga kas poelettidelt leiaks mõne toote mis on imerohi?
-
Sellise arengu pealt tundub, et su naine ikkagi söödab sulle mingeid aineid salaja sisse. Soovitan seda lähemalt uurida, et see kahtlus elimineerida.