Jump to content

naksitrall

Kasutajad
 • Content count

  238
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

naksitrall last won the day on March 7 2014

naksitrall had the most liked content!

Community Reputation

5 Neutraalne

About naksitrall

 • Rank
  Kasutaja

Recent Profile Visitors

4,103 profile views
 1. Täielik algaja

  Hei. Võid mu soovitust kuulda võtta, võid ka mitte - soovitan seda, mis töötas Megahästi minu peal (olin 19 aastaselt 192 cm ja 77 kg). Nii palju kui tookord uurisin, jõudis minuni teadmine, et algaja võiks rahumeeli keskenduda ainult vundamendi ladumisele. Selleks on kükk, jõutõmme, rinnalt surumine, lõuatõmbed. Heale vundamendile saad ehitada lõpuks nii võimsa maja, et sul endalgi hakkab peeglist vaadates tulevikus ila jooksma. Muidugi võib asju juurde teha, kuid need neli olgu sees No Matter What. Põhimõtteliselt tegin ma 6 kuud ainult neid asju ja usu või ära usu, aga arenesid ka need lihased, mida ma ei treeninud. Ma ei teinud biitsa, kuid mu biits arenes, ma ei teinud otseselt triitsa, kuid mu triits arenes nii, et ma ei uskunud, et nii saaks olla. Kirjeldatud baasharjutused treenivad peaaegu kõike ja areneb kogu keha ramm. Küll hiljem saab hakata spetsialiseeruma. Nagu hariduseski - vundament ja alles seejärel spetsialiseerud. Kui sa ütled, et sul ei ole võimalust neid nelja harjutust teha, siis see on vabandus, mida rohkem ära maini. Kui sul on kang, siis saad juba kolme neist harjutustest teha. Kui sa ütled, et lõuatõmbamiseks kohta ei ole, siis vaata veidi ringi, on piisavalt Toidulisandeid ära praegu üldse puutu. Ma tean, et kiusatus on ning reklaamimaailm töötleb su aju päris efektiivselt. See on ülihea, et oled keskmisest palju julgem ning ei karda küsida, see on väga äge, et näitad ülesse täiskasvanulikkust asjade üle arutleda. Võta endale eesmärk näiteks iga päev 5 minutit juurde õppida. Kas sa suudaksid iga päev ühe pusletüki jagu infot juurde hankida, kas siit või mujalt? Pusletükid annavad sulle pika perioodi vältel palju täielikuma pildi. Palju sul raskuseid hantlile ja kangile on võimalik panna?
 2. Hei. Vahva, et spordi ja tervisemaailm sind on haaranud. Ma ise olin sinu vanuses kah peenike kui nii võib öelda. Esiteks pane siia detailselt kirja mida sa sööd ja kuidas sa treenid, siis saab midagi konkreetset ja argumenteeritult soovitada. Lihtsustatult ütlen sulle omast kogemusest nõnda: Söö tihti, söö kõike kasulikku ning treeningutel stimuleeri oma kesknärvisüsteemi ja kasvuhormooni eritust kehasse sellega, et tee Megaraskeid kükke ja jõutõmmet. Nad on ebamugavad harjutused, aga mida raskem, seda rohkem sind arendab ja treenib. Uuri siinset foorumit, loe siinseid artikleid, küsi treeneritelt. Rämpstoit on su kehale seda, mida see sõna esimene pool ka nimetab. Aga soovin tuult tiibadesse.
 3. Sõudmise ALFA 2015 24. jaanuaril.

  täna viimane päev registreerida.
 4. Sõudmise ALFA 2015 24. jaanuaril.

  on mõni spordiklubi huvi ka üles näitamas? Sparta, Reval, Arctic, Tartust, teisi? pange suured jõmmid kokku, naiskondi ka.
 5. Sõudmise ALFA 2015 24. jaanuaril.

  siit kanalist kõik eelmise aasta sõidud. võistkondliku sõidu videod on kõige viimased.
 6. Tere spordisõbrad. Kutsun erinevaid spordiklubisid moodustamaks 4 liikmelisi võistkondi, et Sõudmise Alfal mõõtu võtta. Võistkondlikus kategoorias on distantsiks 500m ning sõutakse neljakesi koos. Edasine info juba siin: http://www.alfarace.ee/juhend-et Mis spordiklubi võiks tulla Eestis meistriks?
 7. Suhkur

  Aga tänan, et oma mõtteid lahti seletasid
 8. Suhkur

  Kas sa laiendad oma mõttet kogu video peale, või mõnele konkreetsele näitele? Teadus oli kõik viidatud, ta ise on lihtsalt julge ja dramatiseeriva ütlemisega. Peace.
 9. Suhkur

  pikk, aga väga sisutihe ja viidatud. Biokeemiliselt päris süvitsi minev. Soovitan soojalt. See ajaline investeering võib väga palju edasises kasulik olla
 10. CrossFit

  crossfitgamesi järelkaja. monteerijatelt supertöö.
 11. Igakuine võistlus - Double Unders

  Teemaalgatajale. Mitu korda tohib iga osavõtja videot üles laadida?
 12. Igakuine võistlus - Double Unders

  @ CrossfitTartu 191 kordust 3 min. Eerik
 13. The Spirit Of Sprint - Usain Bolt

  hea video. palju emotsiooni sees. sütitab ennastki.
 14. Väga hea osa oli. Võtaksin kokku nõnda : Hea muusika, head harjutused ja Laias laastus võimas mees.
×