Jump to content

xwcw

Kasutajad
  • Sisu loend

    24
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

xwcw

  • Tase
    Algaja
  1. Videod

    wacy olympics
  2. Videod

    Praegu vaatan seda videot http://www.youtube.com/watch?v=YOfZPZJHnKg Naeran kõht kõveras Imemeistrid japsid
  3. Saalihuumor.

    Mul endal oli selline situatsioon, kus tegin parajasti kükke, seljas olid mingid tressid, mis olid umbes 3a. vanad. Püksid pideval vajusid alla, siis ma otsustasin nad ülespoole tõsta, tõstsingi ja kui olin 5 küki teinud, siis nad pepu kohalt läksidki katki, naljakas oli veel see, et seisin seljaga peebli poole . Õnneks olid teised püksid kaasas! Naegu oli palju, aga ma sellest välja ei teinud, pigem naersin kaasa
  4. Iga inimese organism on muidugi erinev. Mul on näitek niimodi, kui korralikult napsu võtan järgmine päev ravin ennast ja ülejärgmine trenni lähen, siis jõuan ma samamoodi trenni teha, nagu poleks ma ülde joonud
  5. Muusika

    paras trenni muusika siis ju
  6. Peksa saamine

    Kalemisega olen ma päris tihti kokku puutunud. Omast kogemusest võin öelda, et kui kui sa juba peksa hakkad saama siis tõmba ennast kerre, kata käed ümber näo ja tõmba kõik lihased pingule, ei oleks nii valus. Ise olen saanud peksa küllalt, kambaga on läbi pekstud, kurikaga ja üks juhtum isegi olen juga saanud, aga õnneks ei olnud see tõsine vigastus.
  7. Muusika

    David Guetta - Delirius
  8. Muusika

    Niisiis kuna siia võib kirjutada kõike ja kõigest rääkida siis. Mida hetkel kuulad Linking Park - What Ive Done
  9. Toitumis-treeningkava

    Ottilt
  10. Toitumis-treeningkava

    Ostetud!(O.K.) Ootan. Vaatame kas ma jään rahule.
  11. Toitumis-treeningkava

    emmm... see kes sümpaatsem on? kas siis sellel kellel on suuremad musklid?
  12. Toitumis-treeningkava

    Mul ka plaanis tellida kavad, ainult toitumise oma, treeningkava sain ma ise tehtud, muidugi tuttava abiga kes varem tegeles kulturismiga. Nagu sa ütlesid, et kõik variandid on head, võibolla see on tõesti nii, aga siiski kelle soovitaks? Põhimõtteliselt on ju selline värk, et kui sa kava ära tellid, ei pruugi sa ju tagasidet saada. Niisiis rahvas kes on siis kõige usaldusväärsem!
  13. kavad

    Sinna kuhu ma lähen, on palk palju suurem kui stripparitel või rannavalvuril tegemist on siis aircrafti hooldusega.
  14. kavad

    Selleks suveks ei olegi plaanis mul head tulemust saada, pigem järgmiseks. Plaanis minna välismaale tööle vähemalt aastaks.
  15. Kas suitsetate?

    Pole 2 kuud juba suitsu teinud
×