Jump to content

laizk

Kasutajad
  • Sisu loend

    40
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik laizk postitused

  1. Soovitage 2 toodet.

    Kiire ainevahetus ja abikäsi on alati vaja:)
  2. Beeta-alaniin

    Mis effekt see selline on?Ja mis kõrvalmõjust jutt on?
  3. kergejõustiku elemendid.

    igalühel ei saagi seda kunagi olema, see tuleb sündides kaasa mingil määral.
  4. kõhulihased

    Muide, kui sa treenid, siis tea ,et alakõhulihaseid treenides treenid sa ka ülemisi, aga treenides ülemisi alumised koormust ei saa, nii et alusta alumistega, muidu on selline seis ,et ülevalt 4 ruutu paistab ja all on tühi maa.
  5. Kaalust alla võtmiseks pead sa rasva põletama, järelikult pead sa jooksma, peale esimest 20 minutit hakkab tegelikult organism rasva põletama. Rinnilihastele on tavalised surumised, laia haardega, kitsa haardega.Samuti on olemas ka selline harjutus, kus sa viskad kätepeale, jalada vastu seina ja surud, kuigi see rohkem õlgadele, aga mingil määral mõjub mujale ka.Surumisi võib ka hüppega teha.
  6. kõht

    Kõiki asju võib iga päev teha, ainult ei tohi üle pingutada ja organismi liialt vaevata, muidu satud taandarengusse.
  7. Süsivesikud.

    Ma küll otsisin, aga ei leidnud seda, mida mul vaja, enamasti olid jutud toiduretseptidest. Ma tahaks teada, et mida süsivesikud täpselt teevad, milleks nad vajalikud on inimkehale?
  8. Süsivesikud.

    Oskab keegi nendele ainetele toiduaine taha panna, kust mida saab?
  9. Süsivesikud.

    Hea küll, veidi teemast kõrvale, aga sattusin sealt valkude lehele ja sealt leidsin omakorda huvitava lause: Valkude ehitusüksustena kasutab inimorganism 20 aminohapet. Oskab keegi mulle nimetada mõndasid neist 20 aminohappest?
  10. lihasgruppide split

    Jalad ja ülekeha eraldi päevadel on väga hea variant, kuna siis saad mõlemat treenida põhjalikumalt. Ja kui sul on võimalus käia 4 x nädalas, siis on ka hea variant kasutada seda varianti, mida eelpool toodi.
  11. väike kehamass

    Ja kui suured need olid, nagu mingi prae moodi või rusika suurused?
  12. Eesmärk: max võhm 8 nädala jooksul

    Käi õhtuti või hommikuti, vaba valik, jooksmas kuskil, mina jooksen näiteks 3 km, nädalavahetuseti või kui on rohkem jõudu ja powerit jooksen 6 km ,ehk kaks ringi siis.
×