Jump to content

GRÖÖN

Kasutajad
  • Sisu loend

    20
  • Liitus

  • Viimati külastanud

    Never

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

GRÖÖN

  • Tase
    Algaja
  1. rammumees

    Asi selge,ootame siis veel!
  2. rammumees

    KRT.ma aru ei saa,mix keegi midagi mõistlikku ei räägi!? Kus nyyd selle lehe eest vastutavad isikud on,kas siis pannaxe võistluskalender üles või mitte?
  3. rammumees

    Miks keegi ei vasta,kunas siis pannakse Rammumehe võistluskalender välja? Oleks juba aeg!
  4. Tallinn-Helsingi-Stockholm

    265kg. Ei midagi ulmelist aga siiski Eesti juunioride rekord -125kg.-s Siiski on hea tulemus,kuna ma otseselt jõutõstmisega ei tegele! Ise olen rahul!
  5. Tallinn-Helsingi-Stockholm

    Ma ei saa aru mix ei mainitud,et ma jõutõmbes Eesti rekordi tegin?! Samas aga mainitaxe,et Aivar Krupp tegi oma isikliku rekordi! Kas see on siis tõesti tähtsam kui Eesti rekord? Ma mitte ei arva,et see tähtis pole aga siiski olex pidanud ka Eesti rekordit mainima! Mulle jääb mulje,et teatud inimeste saavutustest ei taheta üldse teada anda!
  6. Valgu vajadus

    Vahet pole kuskohast mina seda teada sain,ausalt öelda ei mälata,ahsoo,Indrek Otsuse käest,siis kui hakkasin ka natsa toitumisest rohkem huvi tundma,sina aga loe "KULTURISM KÕIGILE" siis saad ka ehk teada ja võibolla palju muud huvitavatki või mõne targema toitumis "Guru"-ga nagu alles hiljuti kutsuti Fred Antsonit,tema vast on kõige õigem inimene kelle poole võid pöörduda toitumis muredega ja loomulikult ei saa ka ära unustada,et ta on ka hea treener!
  7. Valgu vajadus

    Kas mitte valkude ja süsivesikute energeetilised väärtused mitte samad pole! 1g.süsivesikuid=4kcal ja ka 1g.valku=4kcal
  8. Võistluskalendrid!

    Millal 2003a. võistluskalendrid yles pannaxe?
  9. Pildimäng!

    Pildimängu küsimuses on kirja viga,võibolla mõni ei loe sealt välja mida peaks!
  10. Jüri rammumees 2002

    Mix galeriis ei näe pilte,on tyhjad kastid ja vasakul yleval kastis lihtsalt punane rist aga ei yhtki pilti?
  11. asi ei tööta

    Mul ka hetkel töötab kõik,ma muidugi vahetasin ka yhenduse välja,ennem oli ka hea pysiyhendus aga nyyd veel parem.
  12. asi ei tööta

    Ega ei saa jah poodi! Saab nii,et klikid robocop-i. peale ja sealt pood.
  13. VIHULA HÄRG

    Krt.küll ma tulin seal kümnendaks ja Paur oli 13.,nii,et uurige asja ärge pluffige siin lehel,seega sain 2 punkti juurde mitte ühe!!!
×