Jump to content

Artur

Kasutajad
  • Sisu loend

    4
  • Liitus

  • Viimati külastanud

    Never

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Artur

  • Tase
    Vaatleja
  1. Kas sina tead Emineni või Sakira õiget nime,aga fännad ikka.Kui vend vähk ei ole mingisuguses dopinguskandaalis osalenud või ei ole sulle üritanud mingeid oma firma tooteid pähe määrida,siis hea seegi.Inimesed teavad,et Kalmuse või Oti suuruseks ei saa nad iial,aga vend vähk on juba reaalselt käega katsutav tulemus.Kas sa RIXikene oled näinud,kuidas vend vähk treenib?Tähtis ei ole mitte spordisaalis veedetud aeg,vaid treeninguintensiivsus.Mul õnnestus sügisel ikka aeg-ajalt näha kuidas nad treeningpartneriga seal rabasid,see andis mulle tohutult intensiivsust juurde.Ja üldse,RIX.Mis sa siin üldse tahad?Kas sul on midagi vend vähi vastu või oled kade,et keegi sinust ei kirjuta nii palju?
  2. ja kaastunne musta tõstevöö kadumise puhul.Vast tuleb ikka kusagilt välja.
  3. Selle viimase võistluse kõige põnevam osa oligi see vähi rebimine nende kahe kolliga.
  4. Tere.Käin siin amasonis harva ja viimasel ajal vaatasin et asi on üldse vaikseks jäänd.Eksisin.Mulle kah meeldivad siinsed viimased kommentaarid.Ka mina olen ikka natuke ülekaaluline ja nendest kommentaaridest sain palju enesekindlust trenni tegemisest.Tänan kõiki asjaosalisi kogu südamest.AITÄHH!!!Vend vähile kõike paremat.
×