Jump to content

HanzA

Kasutajad
  • Sisu loend

    57
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

HanzA

  • Tase
    Värske olija
  • Sünnipäev 06.05.1992
  1. Toitun ja treenin,aga ei mingit kasvu?

    Treeneritelt küsisin,siis nad ütlesid et sellest täitsa piisab.Aga näha on et ei.Kuhu ma lähen võistlema kui ainult luu ja nahk on mida näidata. PIKKUS:177cm KAAL:72-73kg
  2. Tervist! Sügisest juba saab mul 3a kui olen trenni teinud.Suved kõik olen ilusti käinud.Söön ka korrektselt.Veregrupp on mul 0-positiivne. Toidukava: 2700-2800 kcal+trenn 7.00-8.30 hommikusöök Terviljatooted / kartul / teraleib: müsli või pudruhelbed-45g / keedetudkartul- 200g / teraleib- 72g Liha / kala / muna / kohupiim: fileeliha, muna, rasvata kohupiim või kodujuust - 100 g Puuvili / mahl: õun / pirn / apelsin- 150g Piim / keefir / hapupiim / rasvata jogurt: piimatoode kuni 3,5%- 200g Õlid / rasvad: külmpressitud oliiviõli(extra light / virgin)- 10g Magus: mesi, suhkur, sokolaad, kompvekid- 10g Kohv / tee / vesi: vastavalt vajadusele Toidulisandid: kompleksvitamiin Victell Elite Toidukorra vahel:Rasvatu maitsestamata kohupiim 200g piima või jogurtiga. 12.00-13.30 lõunasöök Terviljatooted / kartul / teraleib: müsli või pudruhelbed-45g / keedetudkartul- 200g / teraleib- 72g Liha / kala / muna / kohupiim: fileeliha, muna, rasvata kohupiim või kodujuust - 150 g Köögivili: köögiviljasegu - 225g Puuvili / mahl: õun / pirn / apelsin- 150g Piim / keefir / hapupiim / rasvata jogurt: piimatoode kuni 3,5%- 200g Õlid / rasvad: külmpressitud oliiviõli(extra light / virgin)- 10g Magus: mesi, suhkur, sokolaad, kompvekid- 10g Kohv / tee / vesi: vastavalt vajadusele Toidukorra vahel:Rasvatu maitsestamata kohupiim 200g piima või jogurtiga. 19.00-21.00 Terviljatooted / kartul / teraleib: müsli või pudruhelbed-45g / keedetudkartul- 200g / teraleib- 72g Liha / kala / muna / kohupiim: fileeliha, muna, rasvata kohupiim või kodujuust - 150 g Köögivili: köögiviljasegu - 225g Puuvili / mahl: õun / pirn / apelsin- 150g Piim / keefir / hapupiim / rasvata jogurt: piimatoode kuni 3,5%- 200g Õlid / rasvad: külmpressitud oliiviõli(extra light / virgin)- 10g Magus: mesi, suhkur, sokolaad, kompvekid- 10g Kohv / tee / vesi: vastavalt vajadusele Peale trenni hera80+dextro Treeninkava: 1. nädal Esmasp. Surumine kangiga lamades 5x4-10 Surumine hantlidega kaldpinnal 4x6-8 Käte lähendamine trenazööril 4x8 Lendamine hantlitega horisontaalis 4x8 Käte kõverdamine kangiga seistes 4x8 Käte kõverdamine hantlitega kaldpinnal 4x8 Ühe käe kõverdamine hantliga istudes ettekallutatult 4x8 Prantsuse surumine 4x8 Ploki allasurumine 4x8 Ploki surumine kukla tagant üles 4x8 Teisip. Täiskükk kang turjal 5x4-10 Jalapress 4x6-8 Jalgade kõverdamine kõhuli trenazööril 4x8 Jõutõmme 4x8 Tõus päkkadele smithil 4x8 Istudes säär 4x8 Neljap. Lõuatõmbed laia haardega ette 5x8 Puldooser 4x8 Lõuatõmbed kitsa haardega 4x8 Pullover(hantliga) 4x8 Kangi surumine kukla tagant 4x8 Hantlite tõsted külgedelt üles 4x8 Kangitõsted rinnale 4x8 Reede. Rippes jalgade tõsted 4x15 Jalgade tõsted pingil 4x15 Ameerika keretõsted(sama nagu s-pink,aga maas aind) 4x15 90 kõhulihase pingil küljed 4x15 Kettaga/hantliga kere kallutused 4x15 Kangiga keerutamine 2x50 2.nädal Esmasp. Surumine kangiga kaldpinnalt 4x8 Surumine hantlitega horistonaalpinnal 4x8 Surumine kangiga negatiivse kaldega 4x8 Rööbaspuud laia haardega 4x8 Käte kõverdamine masinaga 4x8 Käte kokkuvedu kukla taha 4x8 Hantlite tõsted risti rinnale 4x8 Surumine rinnalt kitsa haardega 4x8 Pinkide vahel enese tõstmine raskus süles 4x8 Surumine hantliga pea tagant ühe käega 4x8 Teisip. Hack-kükk 4x8 Jalgade sirutamine trenazööril 4x8 jalgade kõverdamine istudes trenazööril 4x8 johnsoni tõmme 4x8 Tõus päkkadele ettekallutatult(eesel) 4x8 Päkkade lükked jalapressil 4x8 Neljap. Ploki tõmbed laia haardega ette 4x8 Hantlite tõmbed ettekallutatult 4x8 Tõmbed plokiga kitsa haardega ette 4x8 Pullover hantliga 4x8 Hantlite surumine õlgadelt istudes 4x8 Tõsted trenazööril kõrvale(õlg) 4x8 Käte laialivedu trenazööril 4x8 Reede. Kõht
  3. Treeningkavadele lisatud liikuvad pildid!

    Ma ei oska küll öelda kui raske seda võib teha olla,aga iga selle liikuva pildi all võiks olla selle flashi URL ,et oleks võimalik konkreetset asja edasi saata mõnele sõbrale vms.
  4. Arst ei soovita jõusaali minna

    Mul tagant vaates S-kujuline,keskelt suht,mingin 12kraadi kuidagi pidi olema.Külje pealt on nii nagu olema peab,macho kuju:D:D:D
  5. Arst ei soovita jõusaali minna

    Kui mul arst avastas ,et mul selg kõver - käskis mul jõusaali minna ,et selga ehitama hakkaksin:D .2 aastat teinud trenni,seljavalud on kadunud.Kükkimisel ja jõutõmbes kasutan vööd,sest ilma annab ikka seljale kõvasit tunda,eriti kükis.
  6. http://etv.err.ee/arhiiv.php?id=104501 aga palun,kel jäi vaatama. - Hans-Kristjan
  7. 50 cent

    Nagu tõsiselt:D
  8. Jõusaali tolad...

    No, peale trennist higihaisu on ikka raske ära hoida vist.Kõva trenn selja taga,loomulik et higistad,vahet pole mitu higipulka kaenla alla määrid
  9. Jõusaali tolad...

    Jep,see täiesit loogiline ja viisakas ju.Ma ise peale harjutamist panen alati asjad tagasi, pole mind kasvatatud lohakas olema.
  10. Jõusaali tolad...

    Trollidest kõik reisisaatjad jõusaalidesse raskuseid sorteerima.Teeks midagi kasuliku vähemalt
  11. Antidepressant vs alkohol

    See et uus aasta tuleb,ei tähenda et kohe alkoholiga peaks tähistama.Või peab?
  12. Hmm, Otsus ütles ,et internetist ei leia abi.Leiab(kasvõi siit foorumit/portaalist), aga tuleb osata näha, mis on õige ja mis mitte.Internet on tõesti nii tõde kui ka vale täis(kahjuks).
  13. Reval - Sport Bodybuilding Team!

    See teisip magasin maha(olgugi et ootasin kaks nädalat seda loengut,aga viimasel hetkel läksid päevad nii kiiresti ja nii see mööda läks).Aga järgmine teisip olen kohe kindlasti platsis.Praegu muidu treenin Risto käe all ning plaan kevadel võsitlema ka minna: )
  14. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Imre,sa oled kuradi hea eeskuju treeneritele ja õpilatsele (Y) .Elaks tartus, oleks end esimesena kirja pannud
  15. Muidugi,anekdooti ei tehtud,aga artikkel tehti...
×