Jump to content

Fdvk

Kasutajad
  • Sisu loend

    307
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    6

Koik Fdvk postitused

  1. Kas vahelduseks suusatamin on hea ?

    Käisin ka sõitmas ja võttis ikka mõnusalt läbi. Mul ka triitseps päris läbi, üle 4km sõitsin. Peab tihedamini suusatamas käima.
  2. Millal tulevad tulemused?

    Nädalaga mõjus mulle kuigi ma kasutasin seda suht vähe, muscle+
  3. Mis arvate?

    Ei saa sellest aru, kuidas saab valke olla 15% ja rasvu 30% kui valke peab sööma 2g kehakaalu kohta ja rasvu 1g?
  4. aasta treeningud

    108 korda jõusaalis. Suvi jäi vahele. Jooksmine + rattasõit + jalgpall
  5. Mida jõuludeks sooviksite?

    Kaalu, mandariine hunnikute viisi ja liha.
  6. Palju -75kg mehed surusid?
  7. Erineva kujuga rinnalihased

    See oled sina? See on ju dick-neck! http://www.youtube.com/watch?v=d4vlQ04PB88
  8. Sinu tulemused?

    Vanus 17 Pikkus ~180 Kaal - Surumine 95 Kükk 110 Tõmme 140
  9. raha?

    Jõusaal 1 kuu 208kr. 16 kr each Kohupiim,pähklid,jook,kodujuust,omleti materjal vahest umbes 300-500kr Toidulisand 350kr 800-1000kr kokku + siis söök mida ema ostab
  10. Isetehtud kava.

    Õla ja jala päeva ära ei peaks vahetama?
  11. Et võistelda, peab olema mingi trikoo või asi, et näha kas ###### on maas või võib tulla tavalistest riietes?
  12. Endal sama asi. Liiga suurt koormust saab siis läheb valusaks tagasi, aga praegu on suht OK.
  13. The Ultimate Fighter 10

    Titties mitte Tiddy. Hea fight oli marcusel.
  14. The Ultimate Fighter 10

    Tahaks näha, kas Team Rampage saab ka võidu lõpuks.
  15. kõige mitmekylgsem kulturist

    Van Damme oli kõva ka karates, tal oli vist 1 kaotus ja ülejäänud võidud, kusjuures kõik võidud olid knock oudid.
  16. Pullid pildid netist

    Dick neck http://www.newgrounds.com/portal/view/509631
  17. Triitseps

    Prantsuse surumine 3-4 seeriat ja rööbaspuul surumist 4 seeriat võtab triitsepsi paariks päevaks valusaks.
  18. eesti noored

    Tavaline pidu.
  19. YouTube videod

    Uus harjutus
  20. Vöö

    No äkki ta raskused on 200kg kükis ja 300 jõutõmbes siis peab ilma tegema?
  21. Alessandro just kõige normaalseb tüüp..Jagab õpetusi kui küsida, aga see fitnessi chatis ka. Polegi arvamus, kes kõige kurjem võiks olla.
  22. Mida teha?

    Eile sai jalgpalli mängimas käidud siis lõin palli ja põlvest käis kraks läbi. Peale seda põlv oli natuke valus, aga joosta sai. Natuke mängisin edasi siis lendasin põlve peale siis oli eriti valus. Nagu ikka Eestlastele kohane nad ei näita valu välja siis mängisin lõpuni. Koju jõudes siis lonkasin natukene valus oli. Nüüd kui põlve liigutada siis on natuke valus ja vastik on kõndida. Siit ka küsimus, et kas ma peaks siis 2 korda nädalas jõusaalis edasi käima, treenides rinda,õlga ja teine päev selg? Praegu kükki teha ei saa, aga eks vaatab kuidas järgmine kolmapäeval jalg on.
  23. Kahju, et Tallinnas ei ela, muidu astuks läbi.
  24. Mr. Olümpia 2009 - JAY CUTLER !

    Palju see esikoht raha sai 200,000$?
×