Jump to content

Fdvk

Kasutajad
 • Content count

  307
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Fdvk last won the day on August 24 2014

Fdvk had the most liked content!

Community Reputation

82 Tasub teda kuulata

About Fdvk

 • Rank
  Kasutaja
 • Birthday 08/18/1992

Recent Profile Visitors

8,185 profile views
 1. Vend Vähk Peab liikuma!

  Mis sa classic physique'i vormidest arvad või üldse sellest kategooriast?
 2. Teistmoodi fitness, või Olegi blogi

  Hei, tõesti väga huvitav lugemine ja tore on näha, et tehakse loomamoodi trenni. Eestis toimuvad sellised võistlused nagu FitGames, et äkki oled huvitatud sellest. Kokku peaks olema 5 etappi. Lisan fb evendi ka, et saaksid lähemalt lugeda. https://www.facebook.com/events/707038736141714/ https://www.facebook.com/events/1894370137510585/ Väike video, kus ma eelmine aasta osalesin, et saada aimu, mis seal toimub. https://www.youtube.com/watch?v=cEY2IXOqPV4
 3. The Aesthetic Project | YouTube

  7. koht
 4. Fred Vunk blogi

  Tervist! Vahepeal on kõvasti trenni tehtud ning vorm on päris hea. Täna sai osaletud FitGames 5. Etapil, mis nägi välja järgmine:
 5. Fred Vunk blogi

  Tervist! Nädalavahetusel sai osaletud FitGames'idel. Ütleme nii, et ülimalt tore ettevõtmine ja mõnus seltskond. Kõigil, kel soov end proovile panna siis see on midagi teile. www.fitgames.ee Osalesin 2 Etapil, mis koosnes 30x Triits Tagatoengus, 16kg Sangpomm rebimine ilma hoota ning 30x 9kg wallballs. Päris läbi võttis. Kokkuvõttes sain 4nda koha ajaga 15.09 ning esimene koht oli 10.12 ajaga, et arenguruumi on
 6. Fred Vunk blogi

  Selliste ilmadega on mõnus ikka väljas ka trenni teha.
 7. Fred Vunk blogi

  Täna proovisin trennis 2 väikest Bring Sally Up Challenge'it ka. Esimene katse oli lõuatõmmetega, kus failisin. Selle tahaks mingi aeg lõpuni teha, aga zelluloosis väga häid torusid pole. Teine katse oli 50kg Kükk. Jalad olid päris kutud pärast seda.. ning tehnika lagunes lõpus päris mõnusalt ära. Soovitan kõigil proovida.
 8. Fred Vunk blogi

  Tere Fitnessi rahvas. Üritan nüüd vaikselt ka videosid tootma hakata. Esimese seljapäeva videoga sain hakkama, kuid kvaliteet pole just kõige parem. Peab ikka 4K videosid tegema. Igasugune kriitika oodatud, et mida paremini ja mis võiks juures olla.
 9. SKG transformation journey

  See viimane pilt lihtsalt epic..
 10. Fred Vunk blogi

  Hei hei! Pole jälle tükk aega midagi kirjutanud. Vahepeal sai treeneri koolitusel käidu oma teadmisi kinnistamas. Sügisel saab alles eksamit sooritada. Lõputöö on veel lõpusirgel ning trennid sujuvad hästi. Hetkel olen mõned nädalad veel dieedi peal ning varsti hakkab siis clean bulk pihta. Clean bulkiga tahaks ikka oma nõrkasid külgi rohkem arendada. 2900kcal peal hetkel kaal langeb vaikselt. Väike vormipilt ka hetke olukorrast.
 11. Proteiini šokolaadi kaerahelbeküpsised

  Proovisin ka ning päris head tulid. Kokku läks 15min. Minul tuli kokku 350kcal - Valk - 29,2g, Süsivesikud -51,9G, Rasv - 5,4.
 12. Väike bump. Kes veel pole vastanud, oleks tore, kui saaksite vastatud. Aitäh!
×