Jump to content

Madz

Kasutajad
  • Sisu loend

    102
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Madz postitused

  1. ületrenn

    Et selline küsimus , et kui ma teen jõupingiga iga päev kodus trenni nt surumine ja rinnalihased, jalalihased, hantlitega möllan jms kõhulihased - kas see mõjub kahjulikult ka kui iga päev trenni teen. Ma hakkasin algajate kava järgi trenni tegema et teen kõiki asju 3 korda läbi, peale trenni higi voolab ja olen väsinud, aga see kestab mingi 15 min ja pärast seda on tunne nagu poleks trenni teinudki. Ja siis veel üks küsimus, et kust saada odavalt raskuseid 30 mm läbimõõduga kangile, mul praelt 50 kg kang algul surusin rinnalt 40 kg, pärast nädalat surusin 50 kg probleemideta üles (lisaaineid ei kasuta).
  2. ületrenn

    Väsimus on küll päris suur peale trenni aga see nii lühikest aega ja raskused pole ka väikesed
  3. Ei nohh ega kui on tugev sõltuvus, siis seda nii kergesti ei saa kah, mingi paar päeva saab nii ilma olla või isegi nädal. Üks võimalus on see, et hakkad nt piibutubakat joint´iks keerama ja tõmbad(kirss, šhokolaad jms) see võtab suitsunälja ära ja ei sisalda nikotiini, lõpuks pole isu ka!
  4. Njh Eestlased on tegelt joodikud küll ja ega ma ise parem pole nädalalõpus läheb 0,5 viru valge, vahest ka 2 nädalat vahet olnud, päevas teen ütleme nii et pakki suitsu ei tee ära aga u 12 suitsu läheb päevas. Kanget alkoholi kannatan, vahes rohkem joodud ja mõni kord kooma joodud ka, aga noorust peab nautima Ise olen 16 ja ausalt öeldes arvan et suitsetamine vb natuke mõjub lihastele, rohkem ikka kopsudele. Alkohol rikub palju tervist, aga kui mõõdukalt võtta, siis ei tohiks see midagi teha.
  5. kreatiin ja proteiin

    Mulle jääb selline mulje et seda kreatiini pole mõtet üldse siis võtma hakata nt kui mingi rambo kes võtab seda ja surub rinnalt 100 kg ära ja kui selle tarbimise lõpetab, surub aint 50
  6. Ma käisin üle poole aasta hesburgeris ja veel 2 päeva järjest ning kui koju läksin jõudu tegema siis sain selle paari päeva jooksul 10 kg jõudu juurde ja energiat saab küll päris hästi sealt burksi einest Ega jahh tüdrukutel pidi see kõik rämpstoit mis nad sisse söövad otse kanni minema
  7. Trenažöör

    pildi peal on naine küll sale ja elurõõmus nägu peas, aga eriti ei usu, et ta selle trenažööriga selle tulemuse saavutas, mingi reklaamitrikk raudselt
  8. surumine

    Et selline küsimus et seal lk: http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...rinnakava/index seal on see et kordused 6x2 nt ja seal on nii segaselt näidatud et algul on kirjas esimene päev siis nädal 1,2,3... jne ja siis teine päev ja siis nädal 1,2,3... Et siis küsimus kas see 6x2 on see et 6 korda surud seda 80 % sellest mida jaksad tõsta ja kaks korda läbi või vastupidi ja siis teiseks, et mis see surumiskava on ikka päevades või nädalates?
  9. treenimine

    Selline küsimus on, et kas ilma nende lisaaineta oleks võimalik jõudu juurde saada sama kiiresti kui lisaaineid kasutades? Ise olen kondine 181 cm ja 59 kg, aga need proteiinid kasvatavad lihaseid, jõule ei peaks juurde aitama ja kui aitabki, siis kas keegi saab soovitada mulle midagi mis annab jõudu juurde, sest kõik tooted mida vaatasin on atleetidele jms sportlastele, mida mina ei ole ja kui keegi soovitab midagi siis võiks see jääda alla 400 EEK
  10. treenimine

    Tänan hea nõuande eest.
  11. treenimine

    Ega mul kodus eriti kiitaväärt seis küll selle toiduga pole... Koolitoiduga saan kõhu kõige rohkem täis, kodus saan 1 või 2 korda nädalas kõhu korralikult täis, muidu õgin võileibu ja vahel harva putru kui moosi alles on Vanemad on hullud koonrid ka motoga: hoolitse enda eest ise. Millega ma hoolitseda saan kui ma ei saa vanematelt sentigi raha söögi peale:D Hea kui 50 nädalas söögi peale saan:D ega jahh mul vanematel raha on, aga neil jah hea söövad kõhu kuskil söögikohas täis ja siis tulevad koju kamandama, et mis sa vingud, tee võileibu. Kopp ees juba võileibadest. Tööl ei saa käia, sest kool niigi kurnav, 8-15.30
  12. Peksa saamine

    Chuck Norris peksab teeb oma hiina jalaga keerdlööke jms sitta:D ega jahh üksi ei saagi rohkem kui 2 mehe vastu, juhul kui oled mingi kõva kapp ja oskad poksida päris hästi.
  13. treenimine

    Ei saa eriti pihta mis on taimne valk ja üldse mingisugune valk tean ainult et on olemas piimavalk ning kas see 120 g valku tuleb mulle peale söömist organismi või on mul see organismis?
  14. treenimine

    2 g minu kg kohta? proteiini saan kätte toidust selle abil kui arvutada? 2g 1 kg kohta või 2 g terve kehakaalu kohta? Ma kaalun 59 kg
  15. treenimine

    Ma neid paki sees pulbreid ei söö praegu aga toidust peaks kätte midagi ikka saama
  16. treenimine

    ei ma söön korralikult ja teen iga päev praegu hantlitega trenni seni kuni lihased on väsinud ja seda kuni jõupingi saan. muidu teen hantlitega trenni et algul panen 18 kg peale, tõstan mõlema käega nii et küünarnukk on kõver ja siis veel mõlema käega täiesti üles lae poole (ei tea nende harjutuste nimesid) siis peale seda mingi 25 kätekõverdust ja edasi hakkan väiksemaid raskuseid tõstma hantlitega igatpidi ringis nagu. Nii edasi 18,15,13,12,10 ja 8 kg. Peaks nagu lihasmassi ja jõudu juurde andma aga eriti pole midagi.
  17. Lugu siis selline, et ma olen mõelnud hakata jõudu tegema ja tellisin ära tõstepingi anttilast ning sama kangi mis pildi peal. http://www.anttila.ee/webapp/wcs/stores/se...ategoryId=24153 Ise olen 16, kaalun 59 kg, pikkust on 181 cm ja surusin koolis viimati eelmine aasta 45 kg Et soov oleks siis selle agregaadiga kuidagi lihastesse saada ning kas keegi saaks soovitada mingeid harjutusi, et mitu korda ühte asja läbi ja mitu teist jne. Mida peaksin sööma, et asi edeneks? Mul kodus veel 2 reguleeritavat 10 kg hantlit. Endal pole üldse raha, et mingeid kavasid osta.
  18. kang, pink ja hantlid

    Kas enne ja kohe pärast trenni peab sööma, või ei pea üldse sööma trenni ajal?
  19. Kodused Harjutused!

    Kükkidest ja kõhulihastest oleks abi ma arvan, ma sain vähemalt endale nii kunagi kõhu- ja tuharalihased Hea oleks nii nt kui teeksid 20 kõhulihast, siis 20 tükki ja paar korda päevas läbi. Ise muidu tegin nii et 25 kätekõverdust, 20 kõhulihast ja 30 kükki ja nii 3 korda päeval, 3 korda õhtul Aga noh algul valutasid kõhulihased, jalad olid korras sest alates 13 a hakkasin jalgu treenima rattasõiduga 40 km vähemalt päevas (suvel)
  20. kang, pink ja hantlid

    Mul endal pole raha et proteiini ega valku osta, aga kas ma saan nt neid aineid tavalisest toidust mida sisse söön. Kanamunas pidi palju valku olema, aga kust seda proteiini saada? muidu mul muskel nagu üldse enam ei kasva, väike pähkel on, igapäev olen mingi aasta otsa hantlitega biitsepseid ja triipsepseid treeninud.
  21. kang, pink ja hantlid

    Selline küsimus et kui kangi surud üles, siis see treenib kolm- ja kakspealihast, aga kuidas rinnalihaseid treenida saab?
  22. kang, pink ja hantlid

    Komplektis pole aga ma tellisin selle kangi eraldi tonniga ja see 50 kg. Oot aga kui ma surun 45 kg max, siis palju peal peab olema et ära suruksin 10 korda?
  23. kang, pink ja hantlid

    Ok tnx Ma esimest korda täna siin lehel.
  24. sooviks teada

    Kuule täitsa häbi oleks sinuga samas jõusaalis treenida Ma pole kunagi jõusaalis käinud aga koolis oli mingi vene surumispink, seal surusin 45 kg ära Muidu treenin biitsepseid ja veits kolmpealihast, parema käega jõuan biitsepsile koormust anda 20 kg ehk siis noh nagu kuidas seda öelda et alt üles tõmmata vms ja vasakuga 18kg Endal oleks eesmärgiks oma kehakaal ära suruda, olen 16, 181 cm ja 59 kg
×