Jump to content

empire

Kasutajad
  • Sisu loend

    152
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik empire postitused

  1. Kui treenimine osutub ohtlikuks!

    Mida nende anaboolsete steroidide all siis silmas peetakse ja mida need täpsemalt teevad?
  2. Liiga vähe kehamassi!

    Mina kaalusin suve lõpus ~61kg. Siis otsustasin, et võiks ka normaalne välja näha.. hakkasin lihtsalt rohkem sööma, näiteks kui enne sõin riisi/kartuli/makaroni kõrvale 3 viinerit, siis edaspidi sõin 6 kindlasti. Tõstsin kõiki koguseid.. Jõuludeks sain 70kg kätte, siis hakkasin jõusaalis käima ja jätsin suitsetamise ka maha, nüüd on juba 75kg käes...aegamööda tuleb, kiirustades ei saa. Söö rohkem lihtsalt!
  3. valk

    Picnik juustupulkades on 100g kohta 25g valku, head asjad. Piimas on 3,3g 100ml kohta..
  4. Kõhu ja rinnalihased

    saan õigesti aru, et selg ja käed on täiesti vastu maad?
  5. Kõhu ja rinnalihased

    kui tihti ja kui pikalt tegid seda, kuni 6packini jõudsid??
  6. Toitumist eriliselt pole paika pannud, aga söön palju(kõvasti rohkem kui enne - suvest 15kg juurde võtnud). Olen käinud 2 kuud(selle ajaga ~6kg juurde võtnud) alles jõusaalis ja küsimus ongi, et mis ajast alates proteiinist ka kasu on? Oletame, et raha ei ole probleemiks. Olen 188cm pikk, kaalun 75kg.. üritan ennast igatepidi suuremaks teha
  7. Millal on mõtet alustada proteiini tarbimist?

    Selle pärast üldse hakkasin mõtlema paljale valgule, seda lihtsam tarbida.. et hakata peale trenni võtma
  8. Millal on mõtet alustada proteiini tarbimist?

    kulturistiks kindlasti ei saa, jõusaalis käin, et enda füüsilist vormi korda saada.. ilusamaks
  9. Millal on mõtet alustada proteiini tarbimist?

    Täpselt ma ei tea palju ma päevas valke tarbin, sest siiski ema teeb süüa ja igat kogust üle ei saa ka kaaluda Hommikul söön putru Lõuna koolis tavaliselt kartul + mingi liha ja natuke salatit Peale trenni kodus pakk pelmeene või muna, liha, kartul/makaron/riis/salat Enne magamaminekut kah mingi suurem toit. Iga toidu kõrvale joon piima.. päevas üle liitri kokku ja leiba ka toidu kõrvale vahest (iga lõuna kindlasti) Üldiselt mind huvitab just, et kas on halb/kahjulik kui hakkan kuu/paari pärast vadakuvalgu pulbrit tarbima?? Sest toitu ma ei usu, et jõuan rohkem sisse ajada... trennivabadel päevadel söön 5x
  10. Millal on mõtet alustada proteiini tarbimist?

    Kas enne siis keha ei vaja nii palju valku? On mingi piir, et keha ei võta alates mingist kogusest enam omaks või kuidas.. seletad lahti ehk miks just 6 kuud siis. Vb tahan tõesti liiga rutates kõike.. ise arvasin, et kui 80kg käes siis võiks alustada
×