Jump to content

Pihiisa

Kasutajad
  • Sisu loend

    25
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Pihiisa

  • Tase
    Algaja
  1. MMA Raju 4 (13.veebruar 2010, Tallinnas)

    Kas matshide videod mingiks ajaks netti ka riputatakse, nagu varasemalt on olnud?
  2. Treening motokrossiks.

    Nüüdsest saab ka talvel tsikli seljas trenni teha ,sugulane arvas ,et Eesti tsiklimeestele kuluks sisekrossirada ilusti ära - http://www.motorsport.ee/?id=main&n=2879
  3. Nädalaga 2 kilo alla

    Otsisin siit foorumist aga ei leidnudpäris täpselt seda mida tahtsin . Nimelt mis on võimalused, kuidas enne võistlusi ennast paar kilo kergemaks saada? Pean silmas näiteks nädalaga 2-3 kg alla võtta ,et parajasse võistluskaalu saada ,ilma ,et eriti jõudu kaoks. Olen kuulnud ,et klaasi vee joomine enne söömist tekitab täisk6hutunnet ja nii söön vähem. 'Panen paksult (mitu särki,pusa) riideid selga ja higistan välja üleliigsed kilod ?Seda peaks tegema mitu päeva või ühe päevaga? Ja mis söögid oleksid soovitatavad? Teen 3x nädalas täiskontaktvõitlust. Tänud igasuguse abistava info eest!
  4. Eesti suusatamine

    Ma Maega samaküla mees , Mae olümpiavõitjaks!!!
  5. Ajateenistus ja pulbrid

    mm mingi paar kilo tuli juurde , j6udu tuli korralikult , aga siis olime metsas vahepeal ja seal polnud just k6ige toiteväärtuslikumad söögid:)
  6. MMA

    Osalen hetkel sügisel alustanud baaskursusel , järgmine nädal baaskursuse viimased 3 trenni .Trenn on algajatele ega eelda eelnevaid mingeid oskusi võitluskunstide vallas , väga hea ja mitmekülgne ala. Kord nädalas poksi ja jalalööke ,algul 1 x nädalas maasvõitlust ja 1x püstilähivõitlust wms (mingi peale esimest kuud oli 2x nädalas maasvõitlus enamjaolt). Kuna ise olen tegelenud 7-8 a kestvusaladega siis trennid väga füüsiliselt läbi ei võta . Suht palju rahvast on baaskursusel ning vahepeal on üpriski kitsas ruumiga ja harjutusi sooritades tuleb ka teisi jälgida ,et kedagi katki ei kukuks . Ennast häiris natuke see ,et saalis on väga soe ja liigutades hakkavad k6ik ropult higistama ja siis teise higise keha vastas nühkimine pole eriti mõnus. Üldiselt kuna ise käin siis soovitan väga!! Peale baaskursust endal mõte hakata mma kõrvalt taipoksis käima .
  7. Kui palju jõuate lõuatõmbeid teha?

    Oktoobris 2008 sõjaväes oli võistlus -tõmbasin nõksuga 29 , 20 a 79 kg
  8. 12.12. lamades surumine Paide linna Karikavõistlused lamades surumises -75kg,-82,5kg-90 kg,-100kg,-100kg Paide linna Ujula SA Paide Spordi ja Tervisekeskus Piret Reinfeld www.paide.ee .Järvamaa spordikalendris kirjas ,et toimub ka seekord linna Ujulas nagu on olnud eelnevatel aastatel. Olnud võistluste tulemusi leiate http://www.paidetervis.ee/1/info/index.html
  9. Ajateenistus ja pulbrid

    Mina läksin sügisel Vahipatti , mul oli 2.3 kg purk massilisa kaasas , vaadati ja küsiti küll ,et mis sellega peale hakkan . 6htusöök oli suhteliselt hilja mingi 18.40 vist ... ca 19.15 sai jõusaali ja natuke üle tunni jäi treenimiseks aega . Paljud räägivad ,et SBK on niigi väsitav ja õpe intensiivne ,et ei jõuagi trenni teha .Minuarust oli küll mõttetu passimine ja tegevusetus päevad läbi . Jõusaalis käisin nädalas 3-4 x vähemalt . (3 kuud olin Vahis ) . Nüüd olen 3 kuud olnud Scoutspatis ajateenija , siin on palju pädevam väljaõpe ,aga kui õhtul jõusaali ei lähe , siis on energiat niipalju üle ,et uni ei taha kohe kuidagi kell 10 tulla . Ei Vahis ega Scoutsis vaadanud keegi meie kappi ega kontrollinud mis toidu tagavara meil kapis on . Jõudu! 56 päeva ajateenistuse lõpuni
  10. Oleks siis kellegile ära anda kinkekaart wms Arctic Sport Clubi oma . Kehtib oktoober 9'dani . Ema võitis rattavõistluselt aga endale jäävad need klubid liiga kaugele ,et käia . Kui keegi tahab, andke teada , et niisama raisku ei läheks . Kommikarbi vastu läheks loosi . maxy5@msn.com
  11. Kurgumandlid

    Mul oli mai keskel . Ei olnud niipiinarikas see nagu siin mõnel . Valuvaigisteid võtsin väga vähe ja pärast esimest päeva oli jäätisest kopp ees .Tahket toitu sai mingi 5-6 päeva hiljem vaikselt sööma hakata . Vere oksendamist ega midagi sellist polnud ,ainuke asi mis jube oli , oli mingi hirm peale oppi narkoosist ärgates
  12. Elukohta Tartus

    Tervist , asun septembrist Tartusse kooli aga elukohta pole veel leidnud ,lennukolledzi omadele oma ühikat pole ja kui kohti jääb mõnes Ülikooli ühikas üle v6i Maaülikooli omas siis saab sinna ,kuid see vähetõenäoline. Kui äkki keegi teab kedagi ,kes näiteks korterisse üürilist otsib või midagi oleksin väga tänulik kui mulle teada annab . Ise olen korralik noormees 19 a , mittesuitsetav . Plaan on hakata käima Elustreening treeningutel . infot saab edastada mailile : maxy5@msn.com
  13. MMA poistele ka siis film valmimas

    Vaatasin ka m6ned nädalad tagasi , suht igav süzee oli ,nagu ikka uus kutt tuleb ,armub ,saab algul peksa ja pärast 6nnelik lõpp. Ise soovitan Green Street Hooligansi , millegipärast väga meeldib
  14. Suvevaheaeg

    Kus kandis tööd otsid?
×