Jump to content

vares3636

Kasutajad
  • Sisu loend

    136
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

vares3636

  • Tase
    Kasutaja
  • Sünnipäev 03.11.1990
  1. Olen mina loll???

    Suured tänud kõigile! Ma juba kahtlesin endas, äki on sporditeooriast nii palju möödas ja paberid aegumas, et eksin ise. Kuid ei Niisiis läheb link talle ja las kommib ka äki kui kasutaja teeb
  2. Olen mina loll???

    Korra nädalas on jõusaal ja ujumine, ülejäänd korrad jookseb, sõidab rattaga ja teeb kükke jne (ei usu kuidagi et 2 tundi järjest). Äki oleks midagi tema hirmutamiseks öelda, et suunduks siia lehele, sest tema usub oma anorektikuid ja ei taha kuidagi mind kuulda
  3. Olen mina loll???

    Niisiis, sõbranna siis on minu arvates ära keerand. Äki annate nõu natukene. Ta on 172 vms pikk, kaalub 57 kilo. Vingub et ta on paks ja tahab kangesti alla võtta(ei saa aru nagu miks, mingi vasika vaimustus vist). Ühesõnaga ei näe üldse paks välja ja nüüd leidis kuskilt netist omale mingi ime dieedi. Asi näeb välja siis niimoodi: Hommik: 2 muna vahepala: greip kanafilee: 200g vahepala: 2 õuna õhtusöök: 200g keedetud kala enne magama minekut: suur apelsin Niisiis minu arvutuste järgi tuleks kogu see kraam kokku umbes nii(kui puuviljad parajad purakad on ja kalaks forell): Kaloreid: 1245.5 Kcal Rasva: 18.5 g. Valku: 116 g. Süsivesikuid: 137 g. Kiudaineid: 18 g. Lisada veel siia, et nädalas teeb kokku 3x2h trenni. Mulle ei jõua kohale, miks on vaja õhtul enne magama minekut 1/3 kogu päevasest süsika kogusest sisse süüa ja miks ei tohi liha kõrvale midagi muud süüa. Tekitab muret siuke asi, ma saaks aru kui niimoodi piinata end nädal või kaks, aga 2 kuud, et saada 7 kilo alla??? Ma pakkusin talle lisada lihale riisi, kasvõi 100g lõunal, siis peale trenni ainult kala ja vee peal??? pangu siis kasvõi 1 kartul juurde . Vedeliku tarbida ka ei tohiks tema sõnul nii palju kui 2 liitrit päevas. Ise on ta veel nii vaimustatud et sai esimese päevaga kilost lahti, pidavat puhast rasva kg läind olema.(puhas vesi minu arvates ) Võib-olla on asi minus, et harjund 5000kcal dieetide pidamistega jne. Naised, naised andke nõu
  4. PÄEVA NAEL, PEDEPIDU!

    Naiste poolt ise pole kuulnud sellist hoiakut, aga meeste poolt küll. Solli olen proovind a nats kirves teine, et seal pidevalt käia. Meeste pedeks tembeldamine on seotud kadedusega, see minu arvamus. Naistele pigem meeldib kui kutt paks, valge ja "villane" ple, või on teistmoodi
  5. No ma ei tia, peale korralikku ööd väga ei viitsi trenni teha, tahaks ###### täis süüa ja magama keerata
  6. Rekordid alustades...

    Rinnalt 40kg jõutõmmet ei teind ja kükiga sama:D praegu rinnalt 95kg, kuid peaks suht 100 kandis olema, pole hiljuti proovind. kükk u 110 jõutõmme u 110-120
  7. Äki keegi vaataks üle?

    Mõtlesin mingi 3-4 nädalat algul proovida ja siis endisele 3 päevasele üle minna, lihtsalt oli vaja midagi välja mõelda, endise 3 päevasega ei arenend. Kuigi 3 päevase kavaga tuleb ka pea 10 seeriat lihasele.
  8. Äki keegi vaataks üle?

    Et siis mingil juhul ei soovitaks? Ei taastu ära või mis peamiseks põhjuseks oleks, siiani olen teind ja pole hullu olnd.
  9. Kaua kulub aega?

    Suvi on mul koguaeg vahele jäänd, sügisel on alati raske alustada, raskused maas jne. Kaal kadus ka nii mis jube. See suvi tööle ei saa siis saab trenni teha
  10. Äki keegi vaataks üle?

    raske on aga mõjub rinnale tegin prooviks 3 nädalat, tulemus oli märgatav raskuste poolest.
  11. Biolabi toidulisandid

    Ega jh, maitse on selline et üks purk kestab pool aastat Ei kutsu kohe kuidagi tarbima, väikse surtsu võib muule valgule sisse panna, muudab suht rõvedaks, aga joodav.
  12. Äki keegi vaataks üle?

    Panen enda uue plaanitava kava üles, tahaks kuulda nõu ja arvamusi selle kohta. 10x10 on võetud mahutreeningu baasil. Ootan asjalikke kommentaare, ette tänades 1p. Rind, triceps. 10x10 lamades surumine 10x10 prantsuse surumine 3x10 ületõmme hantliga 2p.Selg, kõht(kergelt) 10x10 lõuatõmme 10x10 jõutõmme 3x10 kangi tõmbed vastu kõhtu 3x15 kõht 3p.puhkus 4p.Õlg, Biceps 10x10 military press 10x10 küünarvarte kõverdamine hantlitega 3x10 hantlite lennutamine ette kallutades 5p.Jalad, kõht. 10x10 kükid 10x15 keretõsted 3x10 sääre kõverdused lamades 5x12 säärtele 6p. puhkus või füüsiline töö. 7p. puhkus.
  13. Soodsad valgurikkad toiduained

    Selku köök jh, need mis seal soojana müüakse.
  14. Soodsad valgurikkad toiduained

    Ei tia kas ka mujal selverites nii on, aga Keilas on, igapävane käik peale 21.00 kui keilas olen
  15. Soodsad valgurikkad toiduained

    Selveris on grilltooted peale 21.00i 50eeku kilo
×