Jump to content

luigapoiss

Kasutajad
  • Sisu loend

    3
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

luigapoiss

  • Tase
    Vaatleja
  1. Käisin siis juba mitmendat korda Võrus spordihalli jõusaalis....kuna seal juhendajat ega mingit treenerit ei ole siis ei oska ka kellegi muu käest küsida mis valesti läks Olin juba umbes 20 minutit tegelenud erinevate ülakeha harjutustega kui peale rinnalt surumise trenazööri masinaga tegin harjutusi nagu sellel pildil siin ainuke vahe et ma tegin külgede pealt kokku surumisi...ei tea kuidas selle harjutuse nimetus õige on....ja peale kaheksandat surumist 45 kg-ga tegingi midagi nii valesti,et veel nüüd ka peale 3 tunni möödumist kael ja selgroog valutavad....enne tegin ka sõudeergomeetriga 10 minutilise soojenduse ja ka muid harjutusi ja seerjaid ülakehale
  2. kaalu alandamine

    no sai ikka täitsa põhjalik vastus küll...loen seda veel mitu korda läbi ja teen endale kõik selgeks...muide suitsetamise ja alkoholiga minu puhul on nii,et 1. novembril saab juba 2 aastat mil maha jätsin ja joomisega on ikka minimaalselt-kord kvartalis väike istumine
  3. kaalu alandamine

    Olen viimase paari kuuga suht palju jalgratast sõitnud ja toitumisega jälginud mida söön....võimalikult palju igasugu rohelist ja suppe ja selliseid asju kus vähe süsivesikuid ja rasvu.. Sõidan ratast umbes 3 või 4 korda nädalas ja iga kord ikka nii 30 ja 40 kilomeetrit...on ka pea 70 km ring olnud....kaalusin muidu 92 kilo paar kuud tagasi ja nüüd olen 84....Tahan saada rasvast lahti ja ihu korda ja ka tervisliku toitumisega jätkata aga Tahangi targematelt teada kas see on normaalne kaalulangus või hävib dieedi ja trenniga koos rasvaga ka lihas?
×