Jump to content

Taavi701

Kasutajad
  • Sisu loend

    195
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Taavi701 postitused

  1. Why do we lift in the IPF?

    Väikene video ka IPF'i kohta vaataiseks
  2. Fitshop Telliskivi: Kui hindad kvaliteeti!

    Kas Robocopis on ka täna sarnased allahindlused nagu Tartus?
  3. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Vahepealast tahad ka rääkida? Igaljuhul jah olen nüüd Tartus trennid teinud, kes meil veel Revalist seda ei tea. Suureks abiks on siinkohal olnud Alexander, kes on olnud alati abis kui vaja! Eks ma detsembris olen Tallinnas tagasi ja läheb jälle tants ja trall edasi.
  4. Kadunud jõutõstja

    Kurb uudis! Kuulsin täna kursavennalt, kes Märjamaalt pärit, seda juttu, et Plamus kadunud. Ehk ikka leitakse poiss üles!
  5. See vutiliha on minu silmale küll midagi uut. Mis kanti sellise asja hind ka jääb?
  6. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Ärgem unustagem, et ega kõik meil pole suured kollid, ka väiksemaid poisse-tüdrukuid on meil. Eks katsun ka konkurentsi vastastele pakkuda omas kaalus;)
  7. Loodan, et Sa ei pahanda, kui räägin huvilistele sellest uuest saalist oma muljeid. Etterutates võin öelda, et kodusaaliks jääb ikka Tallinnas asuv Reval Asukohast Viljandis pole mõtet rääkida, linn väike ja ka kehvema tahtmise juures jõuab jala kohale. Saal ise on hästi sisustautud. Palju erinevaid aparaate ja selle koha pealt tõenäoliselt parim saal Viljandis. Aeroobset või soojendust saab teha saalis üpris hästi, kuna on mitmed erogmeetrid, jooksulindid, rattad jms, kahjuks teiste vilajndi saalidega selles osas ei anna üldse võrrelda. Samuti on ka osd asjad duubeldatud, näiteks surumispinke on kaks. Samuti ei ole probleemi sellega, et kettaid peaks väheks jääma kui palju inimesi saalis on. Hantlite valik on samuti üsnagi hea, kui välja jätta tõsiasi, et suurimad hantlid on 35 kilosed. Nagu Ott ka siin ennem öelnud on, siis tegemist ei ole sellise töösaaliga nagu seda on teised Viljandi jõusaalid vaid on ka pisuke luksus olemas. Sellest aga hiljem. Mis mulle väga meeldis, on see, et saalis on lisaks olemas ka fitball, kaal(on seda kuskil Viljandi või üldse jõusaalides palju näha?) ja samuti varbsein. Seega on hea võimalus arendada süvalihaseid, teha venitusi. Kaal küll valetas paar kilo(siledal tugeval pinnal pani mõned kilod juurde), seega sellega tuleks midagi ette võtta ja algselt oli ta vaiba peale asetatud , kus ta muidugi mõista näitab tegelikkusest vähem. Siinkohal tuleb mul meelde vaip. Terve saal on sellega kaetud, mis mind ehk natuke häiris, kuid see läheb pigem selle alla, et ta ei ole selline robustne töösaal. Kuidas kellele aga mind isiklikult ei häirinud, et saali kõrval on nö. tantsuplats, kus tehakse aeroobikat ja muud sarnast, mida näeb saalist oma silmaga ja muusikat kuuleb oma kõrvaga. Tunniplaane vaadates tundub, et sellised rühmatreeningud ons eal ka hästi esindatud. Nüüd sellest väikesest extrast, pärast trenni saab lõõgastuda lausa kahes erinevas saunas, auru- ja soome saunas. Dušširuum ise on avar ning kohti on piisavalt, mis samuti kahjuks teistes jõusaalides on problemiks Viljandis. Väikese Viljandi saali kohta päris asine. Nüüd natuke sellest, miks ma üldse just sinna saali uudistama läksin. Esiteks on esimene kord tasuta(teistel tasuks õppust võtta Viljandis), teiseks head lahtiolekuajad(s.t. hommikust õhtuni, mitte poolest päevast) ja kolmandana puhtalt uudishimust. Mis minu silmis on aga miinus. Kuna ma ei külasta just Viljandit tihti, kuid piisavalt, et vahest olen sunnitud mõne trenni siin tegema, siis arvatavasti ma teist korda sinna ei satu, kuna hind on üsna krõbe, eriti 1 korra pilet, mis on 10 euri, samal ajal kui teistes saalides on 2-3 eurot Viljandis. Samas kuupilet on 30 euri, mis on minu meelst üsnagi talutav hind. Kokkuvõtvalt võin öelda, et mulle meeldis ja Viljandis on sellega mindud vast uuele levelile. Palju masinaid jõusaalis ning head olmetingimused. Usun, et paljud inimesed teistest jõusaalidest(mida Viljandis on minu meelest 3: Power, Jope, Spordikool) kolivad sinna ringi kui rahakott lubab, kuid eks seda näitab aeg.
  8. Ma ütleks, et need soovid võivad paljudele noortele olla motivatisooniks. Igati positiivne!
  9. Vend Vähk Peab liikuma!

    "Massitsükkel Kirbu moodi!" Kirbul mitte solvuda, huumoriga võtta;)
  10. Vend Vähk Peab liikuma!

    "Yeahhh baby!!!" Teine kommentaar ka olemas.
  11. No oli ka aeg! Aga pikemat juttu ootan mina igaljuhul väliskulturist, sealne kant kindlasti teistmoodi oma olemuselt ja inimeste suhtumise poolest teistmoodi.
  12. Siim esimene 270kg, teine koht 265 kg ja kolmas 262,5(kui nüüd õigesti mäletan). Väga tihe konkurents oli, viimase katseni oli kõik lahtine! Täpsemaks ülevaateks!
  13. Tarmo 11. koht 235 kg! Lühike kokkuvõte: Esimene katse surutud(235), kuid ei saanud kirja(kang kõhu peale?), teine katse(235) kirja ja 240 ei loetud samuti ära. Siiski pistis päris mõned kotti ja esimese suurvõistluse kohta väga kõva!
  14. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

    Gaspi teksaseid teil hetkel pole? Kui on siis mis hinnaga?
  15. Martin Kjellström

    http://juicedmuscle.com/showthread.php?787...stody-in-Sweden! Seal ka juttu sellest härrast, kes inglise keelt valdab. Igal juhul pool aastat oli vanglas.
  16. Väga huvitav teema selle Marco kohta. Tahaks näha siis seda tema head vormi.
  17. mis oleks head toidulisandid. andke nõu

    Minu arust see on natukene rumal vabandus, et poe aega nii palju. Kunagi arvasin ka ise sama, kuid kaua Sa ikka sööd seda valmis tehtud toitu? 5 minutit? Ma usun, et mõned korrad päeva jookul leiad ikka 5 minutit, et süüa, see pole tegelikult nii keeruline;)
  18. Sõjaväe komissariaat

    Võimalus on ka Sisekaitseakadeemia
  19. Fitid

    Mul on ka miinustes:S
  20. Eesti Politsei MV jõutõstmises - tulemused

    Täpsustaks, et mitte ainult politseis;)
  21. Kasulikud ja välistatud söögid

    Tekkis sama küsimus, mis jrx'il. Asja ei saa nii must-valgelt vaadata.
  22. Palju Õnne Kaido Leesmann!

    Kaido, palju õnne! Taavi J.
×