Jump to content

Normal Mees

Kasutajad
  • Sisu loend

    8
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Normal Mees

  • Tase
    Vaatleja
  1. Proovin siis rasva põletada. Suhtelselt jooksen 3-4 korda nädalas, 6-km päevas Schwinn Crossrunneriga. Kaotan umbes 1000 kalorit päevas sellega ja kas see on normaalne. Enne jooksmist käin korralikult kava järgi jõusaalis.(3-4 korda nädalas) ---------------------------------------------------------------------------------------- Aga toitumist tahaks korda saada Suht 500 krooni ei tahaks enam eriti maksta kava peale aga ma tean, et see aitab tohutult palju. Treeningkava juba ostsin ja toitumiskava peale raha enam pole Olen 16 aastat vana käin koolis ja tööl ei käi. Raha tuleb suht vanematelt. ---------------------------------------------------------------------------------------- Et äkki leidub mõni hea inimene ja annaks mulle(saadaks) toitumiskava.(ma ei topiks seda kuhugi üles ega annaks kellelegi edasi) Tahaks elustiili muuta mitte ainult suveks nagu kõik väidavad vaid muidu kah.(suveks loodan kaotada 6-10 kilo) PIKKUS 180 cm, KAAL 82 kilo, 16 AASTAT VANA.(natuke palju liigset rasva on tekkinud ) Et jah siis kas oleks kasvõi mingit soovitust toitumise kohta aga kava või midagi oleks eriti hea. Oodata ka eriti ei taha kuni tegib kuskilt suurem summa raha. Tahaks juba pihta hakata. Email : Macneil@hot.ee
  2. Kõhulihased.

    Kas teha kõhulihaseid pingil või tavaliselt maas. Kumb oleks kasulikum. Soov kiiremini sixback välja ajada. Olen suht võhik.
  3. Kaalust alla võtmine.

    njah söön nagu põhimotteliselt kõike
  4. Kaalust alla võtmine.

    Olen 182cm pikk ja kaalun 82kg. Sooviks kaalu saada suveks 72-76 umbes nii, et sixback ka välja natuke vahiks Mis toiduained peaks ma oma menüüst välja jätma jne Aeroobne treening jne. Väikseid nõuanded ei tohiks tüli teha
  5. Galorid.

    Et tahaks teada palju on üks galor grammides. Jooksen iga kord peale jõusaali 6km schwinn crossrunneri peal ja tahaks teada kas käed võivad selles aeroobses tegevuses osaleda või mitte. Kuskilt lugesin, et peale jõusaali aeroobses tegevuses ei tohi käsi liialt koormata vms? Näiteks 650 galorit olen kaotanud mitu grammi see on või kilogrammi.
  6. Söömine

    ma tean mis on proteiin aga ma mõtlesin need pulbrid mis tuleb joogiks segada jms
  7. Söömine

    Mis toitudest saab tavalisest korralikust toidu poest kõige rohkem süsivesikuid ja valke Misasja ma peaks sööma peale jõusaali siis. Proteiinid ja teised asjad jätaks lõrvale
  8. Söömine.

    Olen algaja ja tahaks lihaseid treenida ja rasva vähendada aga mida ma peaks sööma ja kuna kas enne või pärast jõusaali.(ma mõtlen just neid toite mis aitavad lihaste kasvule kaasa (valk jne.))
×