Jump to content

Varjatud

Kasutajad
  • Sisu loend

    9
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Varjatud

  • Tase
    Vaatleja
  1. Biitseps(Biceps)

    To h2rra2 Kuule , kas sa liialt ei muretse , oled alles 16 , läheb veel aega , kui vanust natuke juurde tuleb , küll siis käed pakustuvad! Ära hakka kohe kraami sisse õgima !!!!!!
  2. Tere, Juhtus selline apsakas , et üks kuu tagasi lõikasin maal puid , ja saag tõmbas tilpneva kindatüki vahele , tirides käe ka kaasa. Kohe pärast õnnetust kimasime traumapunkti , kust edasi läksin kohe opile. Selgus et saag on läbi lõikanud vasaku käe närvid , plus pöidla ja nimeti sõrme kõõlused. Nüüd selline jama lugu et käsi ei liigu randmest , samuti ei liigu ka pöial Arstide sõnul läheb vähemalt pool aastat , ennem kui liikuma hakkab , kui üldse hakkab. Mida teha? Jõusaalis enam käjja ei saa , käsi ei koormust. Käin hetkel taastusravis. Kas keegi ei soovitaks soovitada mingit treeningut mis ei koormaks niivõrd kätt , aga oleks efektiivne? Arst soovitas mulle ujumist ? Küsin ka Teilt nõu , ehk oskate ka midagi soovitada? PS!Asja moraal! Ärge hinna eest eirake tööohutust ,ärge kandke kindaid ja lahtisi esemeid mis tahes elektriliste pinkidega vs masinatega töötades ! Vabandan kui valesse kohta postitasin
  3. Probleemid Isolate FX -iga!?

    hea mõte, tänud
  4. Tere, Pöördun siis siinse foorumirahva poole probleemiga , nimelt ostsin 3 päeva tagasi ISOLATE FX (750 g ,87-89 g vadakuvalku 100 g kohta) ning pärast teist päeva alaselga tõsised valud , kõht ka kohutavalt kinni ja natuke valutab. Ei võta muidu üldse palju , 25 g ennem trenni , ja 25 g ennem magama minekut , milles võiks olla asi ? Kas peaksin arsti poole pöörduma ? Parimat soovides ja ette tänades :
  5. Minu arvates võib lüüa ainult enesekaitseks ja siis kui lähedastele kiputakse kallale. Kõige parem moodus on üldse mitte kedagi lüüa , ja seda saab vältida reeglina suheldes normaalsete inimestega ja hoidudes pahadest inimestest Aga on ka juhtusid , nagu näiteks mu tuttav läks naise kaitseks välja ( naiselt pressiti raha välja) lõi kurjategijat ja kohtus kaotas! Järgnes paras hunnik jamasid , rahatrahve ja krim asi. Vägivald : Vägivald on minu arvates kellegi vastu üleliigse jõu ( mistahes jõu) tarvitamine , ilma põhjuseta
  6. Biitsepsi cm?

    Vähemalt keegi kes toetab mu arvamust:D
  7. Biitsepsi cm?

    Võin trennis teha ntx kätele harjutusi , mida mõni 50 cm vend lihtsalt ei jõua : Sõnastasin end natuke valesti(vabandan) , harjutusi raskustega , mida keegi suurema lihasega ei jõua näiteks nii mitu korda teha Näiteks tavaline hantli tõstimine jalgade vahelt istukil olles , või mõlema käega hantlite tõstmine külgedelt ülesse poole Arvan et alati ei ole seotud lihasuurus ja jõud , loeb ka näiteks sitkus Mu isa juba vana mees, käsi juba sama sama väikseks kuivanud kui mul:D aga ikkagi laseb mulle harjutustes pika puuga:D
  8. Biitsepsi cm?

    182 / 72 /38,9 cm Ei tarbi mingeid lisaaineid , lihtsalt söön hästi. Arvan et tähtsam on lihaskuju ja lihase jõud , mitte see kui paksuks keegi selle igasugu kraamiga on ajanud Võin trennis teha ntx kätele harjutusi , mida mõni 50 cm vend lihtsalt ei jõua.
×