Jump to content

Nesatur

Kasutajad
  • Sisu loend

    782
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Nesatur postitused

  1. Vaatasin ennustusvõistluse tulemused üle ja kolm inimest vastasid täpselt: BRIKI Nesatur 2Cute
  2. Ongi Natalja ESIMENE!! Palju, palju õnne! Hümn!
  3. Ei tea jh, väike paus oli üleval, vb seepärast. Õnneks teine katse loeti ära.
  4. Poolteist aastat on köömes. Mul vasak õlaliiges 3-4 aastat häda teinud, nüüd, kui õlga olen saalis rohkem treeninud, on esimest korda märgata paremaks minemise märke. 2 kuud tagasi sai ka kompuutris käidud ja vastus oli selline: "Rotaatori intervalli piirkonnas korakohumeraalsidemest eesmisel on ca 5-6 mm suurune piirdunud vedelikukogum - ilmselt ganglion." Vot nii, sain siis saatekirja ortopeedi juurde, aga sinna veel läinud pole, tundub, et ei lähe ka hetke seisu arvestades. Keegi midagi kosta oskab selle tõsiduse kohta siis võib sõna sekka öelda. Olen mõelnud ka Joint+ soetamist, aga ei tea kas see sinna midagi aitaks. Samas lihtsalt liigeseid tugevdata oleks ka tore ja kasulik.
  5. Ott, küsin sinult kui asjatundjalt, ega FAST-il ei ole suuremaid, näiteks 2kg pakke Hera-le ja Mass2-le jne?
  6. Just, enne tuleks teha mingigi baas alla. Ehk siis tuleb kükkida. Kui sul pole lihast luul, siis ei ole ka mida kiiremaks ja plahvatuslikumaks treenida. Air Alert olevat natuke ka ohtlik jalgadele, sellepärast ise seda pole teinud. Muidugi on ka selliseid inimesi, kes on lihtsalt hea hüppevõimega, mõnedel neist on näiteks hüppeliigese kohast jalg hästi peenike ja omast kogemusest tean, et sellistel on tõesti loomu poolt antud hea põrge. Üks treeninmeetod on Polymetrics, kastide peale hüpped ja selline stuff. Kergema kangiga võid teha näiteks kükist üleshüppeid, treenib plahvatuslikkust. Rinnalevõtt ka tore asi, aga seda tuleb õppida ennem tegema.
  7. Kreatiin

    Ei , veega lihtsalt natuke lurr, aga järgmine kord võtan trenni kaasa sheigi, panen paar jääkuubikut ka ja küll ta kõlbab, ega veits leigem piim ka paha tee.
  8. Kreatiin

    eeeeee.... sest Hera 80 ja Mass2 jne on veega ikka suht paha, aga piimaga on nad nagu sama head nagu jäätisekokteil. Nagu öö ja päev. Miks ma ei võiks sheiki piimaga teha siis, enamus teevad piimaga ju?
  9. Kreatiin

    Et teen kodus piimaga sheigi valmis 2h enne ja pärast lihtsalt loksutan veits ja kõlbab??
  10. Eile ja täna jõukas ei käinud, ja täna ei pannudki tähele seda valu enam, suht ära kadunud. Homme seljapäeval väga seda ei tohiks lõhkuda, ja ülehomme siis üritan sirge randmega surumise ära õppida:D
  11. Nonii, hakkas ka minul eile parem ranne kõvasti valu tegema. Olen ka seda tüüpi, kes surub siis nii, et randmed on natuke tagapool. Arvatavasti on asi sellest, või ka EZ kangiga biitsa tegemisest. Valu annab eriti tunda siis kui keeran randme üles ja siis keeran käevart paremale, siis lõpus on valus. Kas oleks mõtekas osta randmetugedega kindad? Või määrida millegi asjalikuga? Näiteks Mirraga?
  12. Ujumine

    Mis see nüüd on?
  13. Millal trenni teha

    Kõik oleneb sellest mis kell sa magama lähed ja kaua magad. Et kui vähe magada, siis loomulikult on õhtune trenn parem kuna siis ei ole enam nii unine ja väsind kui hommikul Kui aga magada korralikult ~9h siis oled hommikul ergas ja siis on väga hea trenni teha. Ise käin 10.30-11.00 ajal, ja kindlasti tahan 8h magada, kui on vähem, siis tean, et saalis on raske.
  14. Vend Vähk Peab liikuma!

    Loen siit praegu, et sa joonistad hoopis vildikatega, ma olen kogu aeg arvanud, et need maalid on tehtud guaššvärvide või vesivärvidega. Aga sellegipoolest, pildid lähevad aina paremaks.
  15. Vend Vähk Peab liikuma!

    Senistest minu arust kõige parem ja tõepärasem pilt!
  16. Jooksmine

    Seda minagi, et kui nad vaid tahaks. Tahad öelda seda jälle, et ülekaalulised inimesed ei tohiks joosta jh?? Mina muidu ütlesin "natuke ülekaalulised". (mitte, et ma "natuke" kadestan" neid). Ehk siis 5-10 kg ülekaalu vms(üleliigset rasva vms). Ega 200 kg-sed inimesed ei peagi jooksma, mul endal vend oli nii 12-13 aastasena normaalne sumokas (kohe mure oli, et äkki lähebki käest ära), siis hakkas pikki vahemaid iga päev sõprade pärast käima ja nagu märkamatult on temast saanud 17 aastasena sellise kehaga poiss, kellest saaks 5 kuuga vb juba algaja kulturisti. (nüüd keegi ütleb, et ta oli kasvueas jms.)
  17. kas kaks korda võib

    Sihuke tunne on nagu mees tegeleks mingi uurimustööga, arvestades tema teemasid. Aga kui tahad enda jaoks teada siis parem tee hommikul jõusaali ja õhtul mine jooksma vms. 14 trenni nädalas on natuke palju vist. Ükski lihas ei taastu nii ära ju IMO.
  18. miks mina peaks tablette ja toidulisandeid võtma

    Kesse sul energia tablette sööb? Süüakse ikka tavalisi valgu ja süsivesikute pulbreid enamasti, ning vitamiine ning liigesterohtusi, kui tahetakse terved olla. Liiga palju oled kuulujutte kuulnud vist kuskilt.
  19. Jooksmine

    No kuna ma olen ektomorf, siis ma hoian hea meelega igast rasvakübemest kinni. Ainult lihas ja kont ei ole nagu väga reaalne. Sellepärast ma kadestangi vahest natuke ülekaalulisi inimesi, küll nemad saaksid alles joosta palju tahavad.
  20. Jooksmine

    Mul sihuke küsimus, et: mulle meeldib jooksmine, tahaks treenida vastupidavust või niisama jooksmas käia. Samas kasvatan ma jõusaalis ka massi ja olen ektomorf. Sellepärast ei käigi väga jooksmas, sest siis ei näe nagu väga sellel suurel söömisel ja jõusaalis käigul mõtet. On kuidagi võimalik niimoodi joosta, et rasva ei kuluta vms?
  21. Suveks vormi kodustes tingimustes.

    Usun, et sul oleks 85 kg paras, kui kaotad natuke rasva, ja asemele kasvatad lihast. Kulturistile jh oleks 190cm juures 90+ kg enam vähem(tglt vähe ikka), aga tavainimesele, võrkpallurile, on 85kg tibens tobens. Eks vaata peeglisse.
  22. Alustaks treeninguga.

    Keegi kunagi kuskil siin vb ütles jh midagi sellist, aga pigem tuleks 95 kg asemel tuua mängu hoopis kehamassiindeks. Sest ega pikk (nt.198cm) ja tugev 95kg kaaluv mees ei tee endale jooksmisega suur midagi häda. Pigem näiteks 170 cm pikk ja 95 kg kaaluv mees (naine) teeb endale (vb) jooksmisega liiga.
  23. Vend Vähk Peab liikuma!

    "Lehmad hullusid ja kärbestel oli pidu, kui mees tõstis käed, mille sarnaseid varem polnud karjamaal nähtud."
  24. BALTIC MATCH 2011 - lisatud protokoll

    Kas lõpuposeerimistel ongi tavaks, et mingid tüübid lähevad teiste ette lampi "nalja" tegema v? Nagu keegi läks Janari ette lõpus.
×