Jump to content

Nesatur

Kasutajad
  • Sisu loend

    782
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Nesatur postitused

  1. müstiline areng

    Mitte siis kui ta pidi ennem üleliigsest rasvast lahti saama. Vaata, äkki tal oli ennem rasv, aga nüüd on selle asemel lihas. 80 kg om minuarust natuke palju 192 cm kohta või mis?
  2. Nõuandeid kavale.

    Niisiis eile tegin jõusaalis sellise kava läbi: 1. Küünarvarte kõverdamine, istudes käsikutega. 4 x 10 2. Küünarvarte kõverdamine Scott'i pingil, althaare. 4 x 12 3. Käsikute surumine. 4 x 12 4. Käsikute lennutamine. 4 x 12 5. Kangi surumine lamades. 4 x 10 6. Kangi tõmbed lõua alla. 4 x 10 (Seda ei teinud, aga tahaks ka teha.) 7. Ületõmbed käsikuga istudes. 4 x 10 (Seda ei teinud, aga tahaks ka teha.) 8. Jalgade surumine trenasööril. 4 x 20 9. Päkaletõus seistes. 4 x 25 10. Kangi surumine kukla taha istudes. 4 x 10 11. Kõhulihased-keretõsted. 4 x 30 12. Seljalihased-keretõsted. 4 x 25 Harjutusi ei teinud mitte sellises järjekorras, aga see pole praegu ka oluline. Tahaksin siis teada, et kas kolm korda nädalas (P+K+R) sellise kava läbi tegemine oleks mõtekas, nii et kokku oleks 10 harjutust. Kuna 10 harjutust, siis äkki keegi oskab soovitada, mida välja vahetada või muuta. Täna olid lihased ok, nii et üle ei treeninud. Olen ka valmis need kõik 12 läbi tegema, aga kas siis tuleks teha ainult 2 korda nädalas? Ette tänades!
  3. Nõuandeid kavale.

    Alles ma jõusaaliga ei alustanud, trenni kõrvalt on ikka tehtud, aga nüüd tuleb suvi ja tahaks hakata korralikult käima.
  4. Nõuandeid kavale.

    Seda ma usun, et 3 korda nädalas on paras, aga kas just seda kava. Et äkki see kurnab liiga ära vms.
  5. Nõuandeid kavale.

    Võib ka nii öelda, et ise valmistasin. Hakkasin tegema ja tegin neid harjutusi, mis pähe tulid. Nüüd panin kirja. Keegi targem võikski öelda, mida muuta.
  6. Nõuandeid kavale.

    Eesmärk on kasvatada massi tervele kehale. Rohkem ülakehale. Ja noh seal juures jõudu kah.
  7. Kättemaksu Kontor

    Äkki tuleb mõni naiskulturist ka veel:D
  8. Marsslased tõid meid tagasi. Sellised me nüüd oleme!
  9. FITSHOP TARTU ULMELINE PILDIMÄNG!!! 11.MAI 2009

    Unustasin surumissärgi selga, aidake palun alla!
  10. treening kava ja toitumis kava

    Kus kirjutati et praetult või keedetult ei või munakollast süüa?
  11. treening kava ja toitumis kava

    Tee koogel-moogelit.
  12. Oleks abi vaja toitumiskava koostamises !

    Palju sihuke päevane ports maksab?
  13. algaja rumalad küsimused

    Tahaks kah nii kiirelt 8 kilo juurde saada. Ise praegu 189cm ja 68 kg.
  14. treening kava ja toitumis kava

    Kelle käest te kumbki tellisite siis?
  15. Toitumine

    Kas te siis kõik tõesti loete grammides alati paki pealt, palju sööte ja vaatate, et ei läheks üle teatud grammi?
  16. küsimus kõhulihaste kohta

    Ma arvan, et paljud inimesed ei oma mingit kindlat "kava" mille järgi toituda. Söödakse, mis kätte juhtub.
  17. küsimus kõhulihaste kohta

    Äkki sul on rasva alla lihas tulnud, ja rasv ise pole veel ära jõudnud kaduda. Käi jooksmas.
  18. treening graafikud

    Selle kava võtaks küll!
  19. Valge Suhkur

    äga kasulik artikkel. Olin kuulnud, et suhkur on kahjulik, aga et nii kahjulik, seda poleks kyll uskunud.
  20. Millest tekib luksumine?

    Seda ka jah Nii et vaata luksumise ajal oma seljataha. (:
  21. Millest tekib luksumine?

    luksumist saab lõpetada teatavasti hinge kinni hoidmisega, no ja sel juhul ei saa süda ju veelgi rohkem hapnikku nii et ...
  22. Rinnalihase alaosa

    Olen juba suhteliselt kaua kangi tõstnud ja valutama hakkab ainult see rinnalihase osa, mis jääb kaenlaaugu juurde. Ja tahakski siis küsida, et kuidas seda rinnalihase alumis osa treenida kõige paremini, sest kui seda pole siis ei ole ju üldse aru saada kas sul on rinnalihas või mitte. Tänud!
  23. Rinnalihase alaosa

    Kaenlaauk rinna all??? Huvitav kust sa seda lugesid. Aga, et ma surun jah suht suure haardega. Sest biitsa teen hantlitega, aga rinda praegu laia haardega surudes.
  24. Rinnalihase alaosa

    Suur aitäh kõigile! Loodan, et nüüd hakkab terve rind valutama
  25. Rinnalihase alaosa

    Tnx! Ootan veel vastuseid!
×