Jump to content

nep-300

Kasutajad
  • Sisu loend

    31
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

nep-300

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 26.11.1991
  1. Mis harjutuse tegemist vihkate k6ige enam?

    lõua tõmbamine
  2. Poksikott

    olen kuulnud et poksikotti sisse pannakse kummipuru, kaltsu tükke ja liiva siis pidi poksikott vormispüsima(ei lähe alt kõvaks).
  3. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    189cm; 74kg; 18a.
  4. Parim pohmakajook

    Rahva meditsiinist on teada ka mõned pohmakat leevendavad taimed : mustsõstar, till ja küüslauk.
  5. Nunnumeeter p6hja!

    "Loodus on täis imesid." Täitsa huvitav ja armas
  6. Green Tea

    Teedega on üks selline naljakas asi ,et kui teha lahja tee siis see mõjub rahustavalt aga kui teha kange tee(droogi) siis see mõjub ergutavalt!
  7. Soov teada!

    Mul oleks selline küsimus et kui palju peaks %-iliselt olema iga toidu korra(hoomikusöök, lõuna jne.) kcal kogus ligikaudu ja et mis söögi korra ajal tarbida kõige rohkem toitaineid(iga üks eraldi) Ette tänades Timmu.
  8. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    190cm; 75kg; 18a.
  9. Küsimus?

    Sooviksin teda kas Kuressaares on võimalik käia kuskil ujumistrennis? Ette tänades.
  10. Energia

    toidu korrdasid on 4-5: 7.30 hommikul müsli jogortiga või kama, roheline tee/mahl, sinna kõrvale mõni puuvili(õun, pirn, banaan jne.), 12.00 lõunaks on kooli lõuna (tatar/riis/kartul kastmega, värske salat, piim/keefir, leib, magus toit, u.17.00 peale kooli/enne trenni 1keedu muna, puuvili, 20.00 õhtu söök: tatar-lihaga, kalapihvid, köögiviljad, 20%hapukoor, leib kala konserviga, piim 1 keedu muna või siis verikäkk, köögiviljad, hapukoor, leib kalakonserviga, piim, 1 keedu muna u.22.00 söön mõne puuvilja Trennis käin 4-5 korda nädalas: Esamspäev: jõusaal Teisipäev: rahva tants Kolmapäev: kickpoksing Neljapäev: hommikul kehaline, õhtul ujumine Reede puhkan: Laupäev: jõusaal Pühapäev: puhkan Trenni ajal joon ära 0,5l mineraalvett ja peale trenni söön peotäie rosinaid või tatleid. Ei tarvita lisa aineid(vadavalgud, greatiinid jne.) ja trennis olen käinud alates selle kooli aasta algusest pikka mõõda: sep. jõusaal, siis okt. lisandus rahva tants, nov. kicpoksing ja det. ujumine.
  11. Energia

    Mul täpselt samma jama aga mul kestab see juba 1,5 pool kuud .
  12. Kickpoksing Kuressaares

    Kas keegi oskab öelda kus ja kas Kuressares on võimalik kickpoksinguga tegelda?
  13. Mina tegelen hetkel...

    Tegelen hetkel õppimisega
  14. American

    Mida te arvate American toodetest? On need halvad või head?
  15. mis on pildil, milleks see hea on?

    Ju see kappram süsivesikuid sisaldab nagu paljud taimsed toiduained
×