Jump to content

argonaut

Kasutajad
  • Sisu loend

    90
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

argonaut

  • Tase
    Värske olija

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Alkohol

    Ma olen näinud kuidas joobesoleku ettekääne aitab inimesel varjata tema enese rumalust ja piiratud mõtlemisvõimet. Sotsiaalsed stereotüübid toimivad, ka edaspidi, seni kuni eksisteerib ühiskond, kus standardhälvikute osakaal on võrdväärne tõenäosusega saada LAV-is HIV-positiivseks. Niivõrd lihtne on pugeda stereotüübi varju. www.IDIKAS.com _______________________ ainult head mälestused... 8-) PS. Sattusin täna nägema Britney Spearsi uut "hitti" pealkirjaga "Gimme More". Need, kes juhtusid näiteks nägema seda postitantsu videoklippi, mille AileKuuda 24ndal novembril postitas (viide - nüüd sealolev link ei toimi, kuid see-eest funkab näiteks see hetkel: LINK), naeravad välja selle, mida on näha Pritni videos, järjekordses odavas kommertsprahis, kus üks kunagi kena neiu on sammunud jõudsalt suurte sammudega allakäigutrepist üles, omastanud kõik need "tüüpilised" pahed, mis, eeskätt just showbisnesile omane... raske on ise olla puutumatuna kogu selle saasta keskel, see on igati mõistetav, või kuidas, kallid siinsed foorumlased, või esmakülastaja(d), kes loete seda postitust, ikka... veel... loete... Go, go, mainstream [jätkuvalt pole mul "enamuse" vastu midagi, kui ainult see valdav "enamus" "normaalne" oleks]. Kes näiteks tänast Terevisiooni riigitelevisioonist sai näha / tahtis või viitsis vaadata ... seal oli 2 märkimisväärset intervjuud, või isegi 3: üks oli seesamune alko teema, eeskätt noorte seas (intervjueeritavaks Ann Virkus, Tervise Arengu instituudi strateegia ja planeerimise osakonna projektijuht; www.IDIKAS.com ), ning teine oli intervjuu Teet Kallasveega, Säästva Eesti instituudi kliima ja energeetika programmi juhataja, kliima teemal (seoses äsja toimunud rahvusvahelise kliimakõnelustega Bali saarel, ); kolmandaks võiks ka ära mainida intervjuu TÜ Mereinstituudi meretehnoloogia osakonna juhataja, vanemteaduri Georg Martiniga, kes pajatas põgusalt kammloomast - tegelasest, kes ohustab Läänemere ökosüsteemi. Lisaks, sattusin täna seda vaatama, siis ei saa jätta mainimata: videot, nalja nabanisiinne kontingent peaks seda eriti mõistma, no vaadake seda luukere, kes üritab enda arvates olla atleetlik tegelane , sama "usutav" kui sel laupäeval Eestis esinev Marilyn Manson alias Brian Hugh Warner ehk hüüdnimega "mutant". Tegemist on siis igati tavalise meelelahutus(?)-äri toodanguga. No aga eks igale maitsele midagi.... imestama panev on aga ikka kogu tsirkulatsioon sellises keerukas konstruktis nagu seda on ühiskond. Väga veider. Mind paneb hämmastama, kuivõrd vähe on inimesed hämmastunud või siis kui vähe nad oma hämmastumust välja näitavad. Kas tõesti te ei mõista enese piiratust? Kes juhtus natukene, kasvõi vilksamisi nägema Eestimaa Uhkuse galat TV3-s? Näiteks. Vaadake ja analüüsige... mõelge sellele näiteks, miks inimesed tunnevad kohmetust seal olles... mõelge sellele, hoolikalt... mis rolli keegi etendab ühiskonnas. Kes tegelikult üldse teie elu, teie tegemisi määrab? Ole iseeenda peremees, nagu ütleb üks lööklause tuntud ravimireklaamist, kus teemaks eesnäärme väärtalitusest tingitud komplikatsioon - kusepidamatus. Siinkohal tuikas pähe kohe Bedwetters . Kõige selle kommerts-saastaga meenus ka "lembelaulik" Enrique, kes Eestis käis ja tiinekaid "pöördesse ajas". Eks ole ikka ülicool kui saad öelda, et "oo, ma suudlesin Enrique'ga" ... ja sedasi siis tuntust kouda avalikkuses (*).... inimestel on ikka väga haige mõttemaailm, arusaamad.... Meenub üks muusikalugu, õigemini sobiv katkend hetke konteksti: "Because these people do a lot of simple shit to impress us". See lugu on Atmosphere "Trying To Find A Balance". Grafomaania grafomaaniaks... sildistamisvariant on see kõige lihtsam variant. Subjektiivne tõde on alati valus kuulda/lugeda, eriti kui seda hõõrutakse nina peale... siinkohal läks mõte ühtäkki uudise peale, mis kajastas, et modelli Kate Moss'i nina võib sisse vajuda, tingituna, oh üllatust-üllatust, nendest samustest showbisnesi meelelahutuse ühtedest osadest, triibutamisest.... (*) On's vaja meenutada neid ilusaid kaadreid, mis kunagi sai siin kajastatud sellistest inimestest, kes mõnu(?!?!)aineid tarvitavad....... no ei saa siiski jätta postitamata: LINK Elu põhineb paljuski tagasisidel. Mõelge ka selle üle natukene. Tagasiside, ringlus, sotsiaalsed stereotüübid.... Inimkonna areng kulgeb igati selles suunas nagu näiteks kajastus "Idiokraatias", kus enamike inimeste aju ainult paska produtseerib. Positiivne. www.IDIKAS.com _______________________ ainult head mälestused... 8-) Kena joomaperioodi, "Alkohol naiste kehas", on see tõene.... no mida veel... kirjutan kah "vabas" vormis.... joo soola piimaga ning tähenda enneolematult kiiret lihashüpertroofiat .... ei tea, kas see on üldse ikka tõene, et tubakas on kahjulik või et stress ehk siis õigemini distress on kahjulik, kas on kahjulik nooruses "sildade põletamine" ehk olles liigagi avameelne ja otsekohene, jne jne jne jne jne.... Sayonara... Lõpetuseks aga mõned nopped aforisme: Mida rohkem sa õpid, seda rohkem sa mõistad, kui vähe sa tegelikult tead... Mine nii kaugele kui näed, ja kui sa oled kohale jõudnud, näed kaugemale. Higistel mängijatel on elumängus alati lõbusam kui kõrkidel pealtvaatajatel. - William Feather Hinda meest tema küsimuste, mitte vastuste järgi. - Voltaire Meie elu on selline nagu meie mõtted. - Marcus Aurelius Meie mõtted on tasuta. - Cicero ning lõpetuseks: Fanaatik ei suuda muuta oma arvamust ega jututeemat. - Sir Winston Churchill 8-) Ma leian üha enam, et peab hoidma vähemuse poole, kes on alati targem. - Oscar Wilde 8-) Ahjaa, kui paljud teist on näinud filmi "Jan Uuspõld läheb Palmse mõisa"? Lõppude-lõpuks filmisoovitus: "American Gangster". - mõelge siis veidikene ringlusele ühiskonnas, kasvõi näiteks seda filmi vaadates või näinuna seda filmi.
  2. ETV-st saade!

    (http://forums.fitness.ee/index.php?s=&...st&p=103811)
  3. Alkohol

    Ole hea ja kasuta vahelduseks näiteks siinset otsingut vastavate märksõnadega nagu näiteks "viin" või "kas suitsetate" (antud on parasjagu ühtlasi ka ühed konkreetsed teema pealkirjad näiteks). Üldiselt rääkides, ei ole vaja ratast leiutada, seda on tehtud küllalt (paraku tehakse ka edaspidi tulevikus, sest on selline ütlemine, et rumal õpib enda vigadest, tark seevastu teiste omadest; samuti on ka näiteks ütlemine, et ajaloo viga on see, et ta kordab ennast). Mainides "ratta taasleiutamist", siis selle ehedaks näiteks on kasvõi veidi aega tagasi (22:50) alanud dokumentaal ETV-s: Ülisuur mina (Super Size Me, USA 2004), kus see eksperimentalist teeb puust ja punasest ette kiirtoidupõhise dieedi tagajärjed iseenda peal....
  4. Kas suitsetate?

    "Vooruslik", ptui, tänapäevaselt popp on ikka öelda "seksikas" naine: Olen kindel, et enamik mehehakatisi ihaldaks vastavalt tänapäevasele trendile selle "tibiga" meeldivalt aega veeta, et vestelda kõikvõimalikel huvitavatel teemadel , no ja siis muidugi hiljem korralikult alkojoobes ka veidi va vanainimeste asja harrastada.... eriti siis kui need mehehakatised teavad selle naise staatust ühiskonnas, mille poolest on see naine tuntud ehk siis tegu on vägagi nimeka modelliga, kuigi nüüdseks on tema "aktsiad" märgatavalt kukkunud ning põhjuseks just ennekõike, oh üllatust, tsiteerin: "mitte just kõige tervislikemate eluviiside tõttu kaotanud oma kena välimuse", tsitaadi lõpp. Andke aga minna, tarkpead, spordilembesed noored ja vähem noored inimesed! Andke oma panus alkoholi ja tubaka töösturitele , inimeste nõrkuste pealt on alati teenitud ning seda tehakse ka tulevikus. Väärastunud mõttemall on visa püsima - ärapanemine, kadedus, eneseõigustamine. Inimene, kes ütleb, et karsklane/karske inimene on iseenda koostatud raamides, siis see ütleja ise ei mõista kuivõrd piiritletud on tema mõtlemine, veelgi enam ei tunnistaks see inimene iialgi seda avalikult, vaid jätkaks enese õigustamist kuni oma elu lõpuni. Olles ise viimasel ajal n-ö teleka-dieedil , siis täna näiteks Seitsmeseid uudiseid vaadates sai taaskord kinnitust niivõrd kulunud süžee: mees alustas noorena, 14-aastaselt, tavalise tubaka suitsetamisega, seejärel kanepi suitsetamisega, siis tulid mängu narkootikumid ning tagatipuks leidis ta otsa aga joomakaaslasest "sõbra" noa läbi, kes jooma"sõbralt" sakusmendi järgi haaramise peale suskas noaga. Kui paljud sellest loost õpivad? Enamik neid, kes on karskuse vastased (NB! Karskus ei ole kohustuslik ega mittekarskus karistatav, oleneb kohast, kus viibitakse joobes ning tegudest, mis korda saadetakse, kas siis joobes või kainena, kuid joobnuna on reeglina inimene palju altim sooritama igasugu "lollusi", mida kaine peaga ei teeks ehk teisisõnu, minu arvates peegeldab see inimese vaimset nõrkust!) reeglina ütlevad nagu ühest suust, et "mina ju ei lõpeta sedasi nagu see Roman näiteks". Sellist juttu vassivad nad reeglina oma elu lõpuni, sest selge on see, et kui isiklikku kogemust ei eksisteeri, siis naljalt juba inimene oma harjumuslikku käitumist ei muuda. Seevastu minul on lihtne seda teha - lõpetan siin targutamise ning minul ei ole mingitki takistust elu "nautimisel", kuigi tegelikult ei ole see nii lihtne, sest millegipärast on mul vajadus kujunenud välja, et targutada ja informeerida teisi, vastutasuks mittemidagi nõudes, sest tean, et reeglina saab sellise jutu eest ainult kriitikat. Mõelgem natukenegi, kuidas näiteks käib valimispropaganda... mil moel arutatakse koosolekul taktikat (milline elanikkond on potentsiaalne sihtgrupp, kust saaks enim hääli näiteks....). Paraku tuleb mul ennast korrata üha uuesti ja uuesti.... Mis puutub sellesse Romani juhtumisse... tv.ee-s on see saade näiteks üleval, vaadake, millise näoga vaatas see Roman kaamerasse ning ütles oma sõnadega, et kulla inimesed, ärge tehke nii nagu mina, hoolitsege oma laste eest ehk tundke nende vastu ja nende tegemiste suhtes huvi. See on sulaselge armastuse puudumatus, sest inimene, kellel on olemas kõik vajaminev, mittemateriaalne, fundamentaalne ehk siis ligimese armastus, siis sellisel inimesel ei teki vajadust hävitavale käitumisele (mõnel on selleks "armastuseks" vihkamine, meenub näitena film "Krahv Monte Cristo"). Seega, Oldman võib ju näidetena tuua ohutuid alkoholi annuseid, kuid suitsetamise osas ei saa sa seda mitte teha, kuid ehk ilmub kunagi artikkel, et mõõdukas suitsetamine on kasulik, no näiteks 1 mg nikotiini, siis kodanik Oldman haarab sellest kinni ja viskab kohe letti kui võimalus, et "paika panna" karske/karsklane nagu näiteks mina. Lõpetuseks aga, kui paljud teist pööras tähelepanu pildi all olevale tekstile ning veelgi enam, kui paljud teist pööras tähelepanu teksti sisule, mitte autorile endale. Mis puudutab selle postituse autorit ennast, siis tema on igati "tavaline" lihtne inimene (sõltmatu, erapooletu ekperdi arvamus ). Mõttetu on hakata diagnoosima ning külge pookima ja juurdlema selle üle, mis on antud autori "probleem", et ta on niivõrd sarkastiline, teravmeelitsev, küüniline, neurootiline, tänitav, nääksuv, wannabe . Hüüdja hääl kõrbes ehk vox clamantis in deserto... (peagi aga hüüdja hääl troopilises vihmametsas). sayonara PS. Kes juhtus 2. aprilli hommikul Terevisiooni viimast saatelõiku vaatama (s.o saatelõik, kus keegi avaldab omi mõtteid, mis peaks nagu üldjuhul olema mõtlemapanevad), siis seal pidas monoloogi Elektra ning lõpetaksingi mõttega, millega lõpetas tema oma sõnavõtu (olgu siis nende mõtete alguomanik, kes iganes, oluline on minu arvates see kandev mõte): "Targem on olla vait.". PPS. Võin ju ilkuda, kuid ütlen seda sellepärast, et näitlikustada veidikenegi seda mõtet, mida tahtsin edastada (paljude teiste mõtete seas)... Elektra on ka nimelt selline inimene, kes on omanud seesugust "isiklikku kogemust" ehk siis langenud relvastatud röövi ohvriks (*) ning olen kindel, et see intsident mõjutas teda kõvasti mõtisklema elu üle ja selle üle, kuivõrd äkitselt võib kõik muutuda. Mitte ei saa jätta mainimata filmi "Saag" triloogiat, mille kandvaks mõtteks ongi just see, et selleks, et inimesele jõuaks "pärale" midagi, on tal tarvis natukene saada veidikene šokiteraapiat, sest üldjuhul kriisiolukorras lööb inimese tegelik "mina" välja, siis kui tuleb valida, langetada otsus. Tundub must-valge maailma nägemisena seesugune mõttekäik? Siinkohal tuleb koheselt silme ette mugavusühiskonna memmepojad, kes ei viitsi tegeledagi spordiga, vaid elavad nädalavahetuste nimel, et siis läbu pidada, kellelegi suvalisele tänaval molli anda.... seesuguseid kaltsakaid olen oma elu jooksul kohanud küllaga, kuid mul on kahju neist. Kahju, sest nad ei ole tunda saanud armastust, tingimusteta armastust, nad on afektiivsed inimesed, see peegeldab primitiivsust. Mina olen samuti afektiivne, kuid suudan ohjeldada omi emotsioone, arvan, et isegi purjus olles, et kui näiteks keegi mult sakuskat küsiks, ei annaks ma talle nuga nagu kodanik Romaniga juhtus (*). Kui paljud üldse vaevuvad mõtlema, miks selliseid inimesi tekib meie ühiskonnas? Roman oli ka kellegi laps ehk tal olid ema ja isa - tema autorid, loojad. Miks ta loodi siia ilma? Harjumusest? Umbes, et nagu loomulik on, et saadakse lapsi, mis seal's ikka.... enamik inimesi ongi vaimselt laisad, ka mina kipun seda olema. Selle eest, et laisaks ei muutuks, hoolitsevadki näiteks igasugu tänavakaagid, kes nuga kõrile topivad . Kui tuua laiskusega paralleeli, siis sama on näiteks võistkondlike spordialade puhul Eestis, eriti hästi tean seda öelda korvpallurite osas. Probleem seisnebki selles, et neil pole n-ö "ora per..s" pidevalt ehk ametlikumalt öeldes - konkurents on hõre ning kui on teatavad anatoomilised eelised (kehapikkus), siis pole palju vajagi, ainult suht varajasest lapsepõlvest saadik olevat mitmekülgset liigutustegevuse kogemust, et saada tippkorvpalluriks. Nojah, Võrumaa metsadest leitud toona 17-aastasest Janar Purason'ist näiteks ei saanud korvpallurina asja paraku (varasem vähene kokkupuude spordiga).... Päikest! Enjoy The Silence Ahjaa, ei saa mitte jätta mainimata, meenutamata artiklit, millele osutasin teemas ideaalmees Kutid, te olete ÜHEKÜLGSED. Üldistamise, sildistamisega võite te vahel väga puusse panna, kallid kaaskodanikud (näiteks antud postitaja grafomaaniks tembeldamine (*) nagu kodanik kasutajanimega daemonium mind sildistas). Oeh, täis ego-laks, lausa ego-lahmakas kohe Maru on ennast tsiteerida, selle kohta oli üks tore ütlemine, kuid paraku ei meenu see sõnastus... no jäi silma kuskilt saidilt... igatahes tuli mul meelde üks teine tsitaat, mõttetera, millele osutas siin teemas varasemalt kasutaja Rambo vend (*): Põhjus, miks seda mainin - see on ilmselt kommenteerija enda sõnastus Abraham Maslow'ile omistatud ütlusest "See, kes on haamri käsitsemises osav, kaldub kõiki naelteks pidama." Aga ikkagi, see kõik on irrelevantne nagu ka minu postitus ning selleks kulunud energia ja aeg, vähemasti ebaoluline teiste inimeste jaoks. Lõpetuseks aga midagi positiivset:
  5. Viin

    "Vooruslik", ptui, tänapäevaselt popp on ikka öelda "seksikas" naine: Olen kindel, et enamik mehehakatisi ihaldaks vastavalt tänapäevasele trendile selle "tibiga" meeldivalt aega veeta, et vestelda kõikvõimalikel huvitavatel teemadel , no ja siis muidugi hiljem korralikult alkojoobes ka veidi va vanainimeste asja harrastada.... eriti siis kui need mehehakatised teavad selle naise staatust ühiskonnas, mille poolest on see naine tuntud ehk siis tegu on vägagi nimeka modelliga, kuigi nüüdseks on tema "aktsiad" märgatavalt kukkunud ning põhjuseks just ennekõike, oh üllatust, tsiteerin: "mitte just kõige tervislikemate eluviiside tõttu kaotanud oma kena välimuse", tsitaadi lõpp. Andke aga minna, tarkpead, spordilembesed noored ja vähem noored inimesed! Andke oma panus alkoholi ja tubaka töösturitele , inimeste nõrkuste pealt on alati teenitud ning seda tehakse ka tulevikus. Väärastunud mõttemall on visa püsima - ärapanemine, kadedus, eneseõigustamine. Inimene, kes ütleb, et karsklane/karske inimene on iseenda koostatud raamides, siis see ütleja ise ei mõista kuivõrd piiritletud on tema mõtlemine, veelgi enam ei tunnistaks see inimene iialgi seda avalikult, vaid jätkaks enese õigustamist kuni oma elu lõpuni. Olles ise viimasel ajal n-ö teleka-dieedil , siis täna näiteks Seitsmeseid uudiseid vaadates sai taaskord kinnitust niivõrd kulunud süžee: mees alustas noorena, 14-aastaselt, tavalise tubaka suitsetamisega, seejärel kanepi suitsetamisega, siis tulid mängu narkootikumid ning tagatipuks leidis ta otsa aga joomakaaslasest "sõbra" noa läbi, kes jooma"sõbralt" sakusmendi järgi haaramise peale suskas noaga. Kui paljud sellest loost õpivad? Enamik neid, kes on karskuse vastased (NB! Karskus ei ole kohustuslik ega mittekarskus karistatav, oleneb kohast, kus viibitakse joobes ning tegudest, mis korda saadetakse, kas siis joobes või kainena, kuid joobnuna on reeglina inimene palju altim sooritama igasugu "lollusi", mida kaine peaga ei teeks ehk teisisõnu, minu arvates peegeldab see inimese vaimset nõrkust!) reeglina ütlevad nagu ühest suust, et "mina ju ei lõpeta sedasi nagu see Roman näiteks". Sellist juttu vassivad nad reeglina oma elu lõpuni, sest selge on see, et kui isiklikku kogemust ei eksisteeri, siis naljalt juba inimene oma harjumuslikku käitumist ei muuda. Seevastu minul on lihtne seda teha - lõpetan siin targutamise ning minul ei ole mingitki takistust elu "nautimisel", kuigi tegelikult ei ole see nii lihtne, sest millegipärast on mul vajadus kujunenud välja, et targutada ja informeerida teisi, vastutasuks mittemidagi nõudes, sest tean, et reeglina saab sellise jutu eest ainult kriitikat. Mõelgem natukenegi, kuidas näiteks käib valimispropaganda... mil moel arutatakse koosolekul taktikat (milline elanikkond on potentsiaalne sihtgrupp, kust saaks enim hääli näiteks....). Paraku tuleb mul ennast korrata üha uuesti ja uuesti.... Mis puutub sellesse Romani juhtumisse... tv.ee-s on see saade näiteks üleval, vaadake, millise näoga vaatas see Roman kaamerasse ning ütles oma sõnadega, et kulla inimesed, ärge tehke nii nagu mina, hoolitsege oma laste eest ehk tundke nende vastu ja nende tegemiste suhtes huvi. See on sulaselge armastuse puudumatus, sest inimene, kellel on olemas kõik vajaminev, mittemateriaalne, fundamentaalne ehk siis ligimese armastus, siis sellisel inimesel ei teki vajadust hävitavale käitumisele (mõnel on selleks "armastuseks" vihkamine, meenub näitena film "Krahv Monte Cristo"). Seega, Oldman võib ju näidetena tuua ohutuid alkoholi annuseid, kuid suitsetamise osas ei saa sa seda mitte teha, kuid ehk ilmub kunagi artikkel, et mõõdukas suitsetamine on kasulik, no näiteks 1 mg nikotiini, siis kodanik Oldman haarab sellest kinni ja viskab kohe letti kui võimalus, et "paika panna" karske/karsklane nagu näiteks mina. Lõpetuseks aga, kui paljud teist pööras tähelepanu pildi all olevale tekstile ning veelgi enam, kui paljud teist pööras tähelepanu teksti sisule, mitte autorile endale. Mis puudutab selle postituse autorit ennast, siis tema on igati "tavaline" lihtne inimene (sõltmatu, erapooletu ekperdi arvamus ). Mõttetu on hakata diagnoosima ning külge pookima ja juurdlema selle üle, mis on antud autori "probleem", et ta on niivõrd sarkastiline, teravmeelitsev, küüniline, neurootiline, tänitav, nääksuv, wannabe . Hüüdja hääl kõrbes ehk vox clamantis in deserto... (peagi aga hüüdja hääl troopilises vihmametsas). sayonara PS. Kes juhtus 2. aprilli hommikul Terevisiooni viimast saatelõiku vaatama (s.o saatelõik, kus keegi avaldab omi mõtteid, mis peaks nagu üldjuhul olema mõtlemapanevad), siis seal pidas monoloogi Elektra ning lõpetaksingi mõttega, millega lõpetas tema oma sõnavõtu (olgu siis nende mõtete alguomanik, kes iganes, oluline on minu arvates see kandev mõte): "Targem on olla vait.". PPS. Võin ju ilkuda, kuid ütlen seda sellepärast, et näitlikustada veidikenegi seda mõtet, mida tahtsin edastada (paljude teiste mõtete seas)... Elektra on ka nimelt selline inimene, kes on omanud seesugust "isiklikku kogemust" ehk siis langenud relvastatud röövi ohvriks (*) ning olen kindel, et see intsident mõjutas teda kõvasti mõtisklema elu üle ja selle üle, kuivõrd äkitselt võib kõik muutuda. Mitte ei saa jätta mainimata filmi "Saag" triloogiat, mille kandvaks mõtteks ongi just see, et selleks, et inimesele jõuaks "pärale" midagi, on tal tarvis natukene saada veidikene šokiteraapiat, sest üldjuhul kriisiolukorras lööb inimese tegelik "mina" välja, siis kui tuleb valida, langetada otsus. Tundub must-valge maailma nägemisena seesugune mõttekäik? Siinkohal tuleb koheselt silme ette mugavusühiskonna memmepojad, kes ei viitsi tegeledagi spordiga, vaid elavad nädalavahetuste nimel, et siis läbu pidada, kellelegi suvalisele tänaval molli anda.... seesuguseid kaltsakaid olen oma elu jooksul kohanud küllaga, kuid mul on kahju neist. Kahju, sest nad ei ole tunda saanud armastust, tingimusteta armastust, nad on afektiivsed inimesed, see peegeldab primitiivsust. Mina olen samuti afektiivne, kuid suudan ohjeldada omi emotsioone, arvan, et isegi purjus olles, et kui näiteks keegi mult sakuskat küsiks, ei annaks ma talle nuga nagu kodanik Romaniga juhtus (*). Kui paljud üldse vaevuvad mõtlema, miks selliseid inimesi tekib meie ühiskonnas? Roman oli ka kellegi laps ehk tal olid ema ja isa - tema autorid, loojad. Miks ta loodi siia ilma? Harjumusest? Umbes, et nagu loomulik on, et saadakse lapsi, mis seal's ikka.... enamik inimesi ongi vaimselt laisad, ka mina kipun seda olema. Selle eest, et laisaks ei muutuks, hoolitsevadki näiteks igasugu tänavakaagid, kes nuga kõrile topivad . Kui tuua laiskusega paralleeli, siis sama on näiteks võistkondlike spordialade puhul Eestis, eriti hästi tean seda öelda korvpallurite osas. Probleem seisnebki selles, et neil pole n-ö "ora per..s" pidevalt ehk ametlikumalt öeldes - konkurents on hõre ning kui on teatavad anatoomilised eelised (kehapikkus), siis pole palju vajagi, ainult suht varajasest lapsepõlvest saadik olevat mitmekülgset liigutustegevuse kogemust, et saada tippkorvpalluriks. Nojah, Võrumaa metsadest leitud toona 17-aastasest Janar Purason'ist näiteks ei saanud korvpallurina asja paraku (varasem vähene kokkupuude spordiga).... Päikest! Enjoy The Silence Ahjaa, ei saa mitte jätta mainimata, meenutamata artiklit, millele osutasin teemas ideaalmees Kutid, te olete ÜHEKÜLGSED. Üldistamise, sildistamisega võite te vahel väga puusse panna, kallid kaaskodanikud (näiteks antud postitaja grafomaaniks tembeldamine (*) nagu kodanik kasutajanimega daemonium mind sildistas). Oeh, täis ego-laks, lausa ego-lahmakas kohe Maru on ennast tsiteerida, selle kohta oli üks tore ütlemine, kuid paraku ei meenu see sõnastus... no jäi silma kuskilt saidilt... igatahes tuli mul meelde üks teine tsitaat, mõttetera, millele osutas siin teemas varasemalt kasutaja Rambo vend (*): Põhjus, miks seda mainin - see on ilmselt kommenteerija enda sõnastus Abraham Maslow'ile omistatud ütlusest "See, kes on haamri käsitsemises osav, kaldub kõiki naelteks pidama." Aga ikkagi, see kõik on irrelevantne nagu ka minu postitus ning selleks kulunud energia ja aeg, vähemasti ebaoluline teiste inimeste jaoks. Lõpetuseks aga midagi positiivset:
  6. kuidas te teate, kui palju rasva kehas on?

    Üks näide paljudest, kuidas inimene, kes on natukene vajaka mõistuse poolest, leidis manala tee.... Armani tippmodell näljutas ennast surnuks ...katsu sa sellisele "mõistust" pähe panna.... ahjaa, õigus, meenub, et oma "tõe" pealesurumine on väär, taktitundetu bla-bla-bla... tembeldatakse Vahitorni peatoimetajaks jne jne
  7. Viin

    Milles seisneb Sinu poolt mainitud "totaalse karskluse" kahjulikkus? Kuidas on "teatud" kogus viina tervisele pigem kasulik kui kahjulik? Millised on üldised tendentsid alkoholi "mõõdukas" koguses tarvitamise osas (sh erinevates ühiskonnakihtides)? Kui palju inimesi suudab tavapäraselt piirduda "peol" ühe dringiga? Millised on sõna "pidu" vasted slängis? [abiks on näiteks Slängisõnastik] Mis on kujunuenud eelduseks "pidutsemisele" (näiteks slogan "Pidu sinus eneses" - Fizz siidri reklaamis) ehk siis mis on tüüpiliseks eelduseks tavainimesel hea meeleolu saamiseks peol (näiteks slogan "Mingit meeleolu ei ole..." - Aramis brändi reklaamis)?
  8. Viin

    "uudis": Eesti noored joovad alkoholi teiste riikide eakaaslastest rohkem (taas üks järjekordne näitaja, mille poolest on "demokraatlik" EV esirinnas EL-is)
  9. Alkohol

    Kõva asi, mille pärast muret tunda alkoholi tarvitamise puhul Maailm on täis koomikuid, illustreerimaks seesugust idiootiat sobib järgnev pilt:
  10. Selge . Meenub NEO-PI-R test, milles sai paar aastat tagasi osaletud... see käsitleski 5 iseloomuomaduste rühma: emotsionaalsus ja tundlikkus (Neurootilisus) suhtlemisvalmidus ja suhted (Ekstravertsus) loovus ja huvid (Avatus) töökus ja sihikindlus (Meelekindlus) leplikkus ja heatahtlikkus (Sotsiaalsus)
  11. Näiteks Myers-Briggs´i tüpoloogia (MBTI)?
  12. Kas suitsetate?

    Parem alternatiiv oleks näiteks iga õlle asemel loterii osta (või raha ära annetada heategevuseks) ....ning TANK saaks siis loterii võiduga endale osta niipalju sigarette, sigareid, sigarillosid, mokatubakat, kummiliimi jms pahna kui ainult süda lustib muidugi juhul kui tõesti ei ole enam muud paremat teha elus (?!?)
  13. Viin

    no eks pööbli seas leidu üksjagu neid nõrgamõistuslikke ja afektiivseid primitiivseid inimesi; tean paari sellist,kes täiesti kaine peaga lähevad endast välja ajakirjaniku peale ja tean ka sellist, kes käis Aafrikas safaril antiloope laskmas, ise veel minister, nüüdseks endine minister.
  14. Viin

    pole midagi pööbellikumat kui alkohol ja tubakas.... http://www.postimees.ee/280307/esileht/sis...ised/252288.php
  15. Varsti pannakse veel diagnoos: nartsissist TV3-s näitab hetkel saadet "3D Dokument: Egomaania" (Egomania, Inglise 2006)
×