Jump to content

kimmel

Kasutajad
  • Sisu loend

    374
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

2 Neutraalne

kimmel

  • Tase
    Kasutaja
  • Sünnipäev 16.02.1989
  1. Arnold Classic 2010-ennusta ja võida FIT-e!

    1.Kai Greene 2.Branch Warren 3.Dexter Jackson 4. Melvin Anthony 5.Phil Heath 6.Hidetada Yamagishi 7. Toney Freeman 8. Ronny Rockel 9.Roelly Winklaar 10. Robert Piotrkowicz
  2. MURDMAASUUSATAMINE 19.30 Meeste 50 km ühisstart (kl), Stardis 55 meest, Eestist: Andrus Veerpalu - 3 Jaak Mae - 18 Aivar Rehemaa - 40 Algo Kärp - 50
  3. MÄESUUSATAMINE 20.00 Naiste slaalom, 1. laskumine 23.30 Naiste slaalom, 2. laskumine, Stardis 87 võistlejat. Eestist: Tiiu Nurmberg - 80 LASKESUUSATAMINE 21.30 Meeste 4x7,5 km, Stardis 19 riiki. Eestlased: VIKS Priit, KOIV Kauri , TOBRELUTS Indrek ja LESSING Roland - 17
  4. Eks inimesi ole igal alal erinevaid.
  5. Kaalu langetamine lihtsalt trenniga?

    JÕudu kaalulangetamisel-kaal kaob,enesekindlus tõuseb kõvasti.
  6. Meeste 4x10km Kärp, Mae,Rehemaa, Kokk 11 Naiste mäesuusatamine Tiiu Nurmberg 68
  7. MÄESUUSATAMINE 23.45 Meeste suurslaalom, 2. laskumine Eestist: Deyvid Oprja 95 LASKESUUSATAMINE 21.30 Naiste 4x6 km Kadri Lehtla, Eveli Saue, Sirli Hanni, Kristel Viigipuu 17
  8. Seljaprobleemid

    Ma soovitan perearsti külastada.
  9. 20:45 Murdmaasuusatamine, naiste sprinditeade. Kaija Udras ja Triin Ojaste 15 21:35 Murdmaasuusatamine, meeste sprinditeade. Peeter Kümmel ja Anti Saarepuu 10
  10. Palju üldse on võistelejaid?Ei leidnud kusagilt infot.
  11. Paljud teist solaaariumis käivad.

    No liigne sollis käimine muidugi ei tee head.Neid grill kanasid on ennegi nähtud, kes ennast näost siniseks päevitanud:D
  12. Paljud teist solaaariumis käivad.

    MIks ei tohiks minna?Enamus sollides nii hea ventilatsioon,et ei hakka isegi palav.
  13. Suur kõht.

    LÕdvalt,ma tõmbasin 17 kilo kahe kuuga alla nagu lupsti 97 kilolt 80 le.Ja seda kõva aeroobsega,kus pold õigest toitumisest juttugi.Ja enne kui jooksma lähed soovitan osta õiged jalanõud.Sellise kaalu juures võib jah põlvedele hakata,eriti kui asvaldi peal jooksed mingite suvaliste tossudega.
  14. Aivar Rehemaa 30 Kaspar Kokk 35 Karel Tammjärv 59
  15. Ma oleks ka tänulik kui saaks oma 1 koha eest natuke täiendust:D
×