Jump to content

Amarillo

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 540
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Amarillo postitused

  1. pikad kordused

    tervist, tahaks küsida kas näiteks 1000 kätekat päevas tuleb lihase suuruse arengule pigem kasuks või kahjuks? või 200 lõuga vms - täna tegin nt 1000 kätekat, mängin huvitavat pela nagu rind kiluks ei lähe ve ? ma eriti nagu märganud pole et väheneks vms, aga mine sa tea ????
  2. pikad kordused

    teen mingi 25-70 kaupa, oleneb mängust , sitkust ma usun et annab, aga tahaks teada ,kas rinna suurust kuidagi ei kärbi vms või teeb veel laiemaks?
  3. pikad kordused

    "Isegi, kui te ei treeni funktsionaalsetel eesmärkidel, mõne konkreetse spordiala huvides, kus kiirus on oluline, teadke, et korduste kiire sooritamine aktiveerib töösse kiireid lihaskiudusid. Need on lihaskiud, millel on suur jõu ja võimsuse potentsiaal, samuti kasvupotentsiaal." "20-40 sekundit = segatüübiline hüpertroofia (nii funktsionaalne kui sarkoplasmaatiline hüpertroofia)" no ma teen 50-70 käteka kaupa 20-30 sekiga + ülikiirelt , siis puhkan - no mis ma siis ikkagi saan, suht segane tekst ja siin tekstis pole arvestatud ,et teen neid ikka päris palju...
  4. pikad kordused

    ma teen 1-2 normaalset jõusaali treeningut ka rinnale nädalas , nagu need tuhanded kätekad nädalas tulevad kahjuks tahad öelda?
  5. pikad kordused

    rohkem arvamusi?
  6. SOME ja ainult bakterid on sealt head + kaltsiumi saab kenasti ka kodujuustust ja kohupiimast , maitsestamata jogurtist saan veel aru , tavaline jogurt võiks dieedil olla ainult peale trenni võtta...
  7. mis ta valesti ütles ? ma saan nii aru et piimatoodete alla käivad jogurtid,juustud,piim,keefir - ega neid polegi dieedi ajal hädast vaja + soovitas kala ja ma lisan veel pähklim ja korras ?=?
  8. kalorite lugemisega hädas.

    peksad segast? kui sul 2 nädalat juba väga madal kalorjaaz on olnud, ehk alla baasainevahetuse, siis tõsta energiahulku, aga jäta ikkagi 200-400kcal energiadefitsiit , ära nüüd õgima küll hakka, siis läheb asi veel hullemaks
  9. Kaalulangetus

    kiirelt ei saa mitte midagi, ainult sita tervise
  10. sai:D

    no ta annab sul tõesti kaloreid, aga tal on ka lihast hävitav toime
  11. sai:D

    iga aine mis kaloreid annab soodustab lihasarengut va alkohol või kettad vms
  12. Miks?

    enesekindlus+hea tervis+max naiced
  13. Kaalu langetamine

    ei ma ei vaidlegi vastu et kava sitt või koostaja halb vms, aga selle individuaalsuse koha pealt, et kui mõni inimene mõtleb et saab X kava, mis on ainult talle maailmas loodud, siis ta eksib;) - nagu tahan öelda et, kõik kavad enamvähem samad, va no tõesti fred antsoni vähehesed söömakorrad ja rasvarokas dieeti ei saa võrrelda kiivika/kalmuse arusaamadega:)
  14. Kaalu langetamine

    kui see kava nii individuaalne on irw, siis soovitan kõigil tellitud kava üles riputada, sest nii või naa see ju on INDIVIDUAALNE ja toitmib ainult SINU peal 2a tagasi tellisime sõbraga toitumiskava, mina olin paks ja aeglase seedimisega + palju suurem jüusaali kogemus, teine vend oli jumala kont ka kribu + jõusaalist väga vähe teadis, tema eesmärk oli kaalus juurde võtta , minu oma aga rasvapõletamine JA ENNÄE IMET, 1:1 KAVA - no mine vi**u kui närvi ajas , mille eest me maksime kahe peale 1000? parem klappida 10 vennaga, igaüks 50 eeki. .. tra krdi individuaalne MY ASSSSS
  15. Söök enne trenni..

    massilisaja suht suvaline sõna , nagu reklaamivendade väljamõeldud , sisu on aga NULL , jep vabalt võid võtta sest see ju täpselt sama nagu sa kirjeldais hommiku on hea shake juua sest 1) ärgates on vaja kiiret vadakuvalku, et katabolismisti taastuda 2) enne trenni on vaja vadakust BCCA ja GLUTAMIIN AGA sa pead süsivesikuid ka sööma ning rasvu, ega sa mingit naftat või liiva suust sisse ei pea ajama et hommiku isu pole , soovitan üle saada ,hormoonid möllavad vist mis sa arvad et mul on alati kohupiima ja kanafilee isu ve - vaevalt ,PEAB SÖÖÖÖMAAA
  16. Kaalu langetamine

    ei ole individuaalne, sama mees teeb täpselt sama kava, kui tõesti mingi erivajadustega pole , nii et mõtekam on võtta kellegi copitud kava, mingi koopia eest 500 maksta - tule taevas appi no naiste ja meeste kava pole tõesti samasugune, kuid sooti sama
  17. Kaalu langetamine

    mis seal välja öelda on, pole enam ju midagi soovitada KUI LOE EELNEVID TEEMASI või TELLI TOITUMISKAVA, igal vanal foorumlasel on kõrini juba nendest tüüpilistest kaalulangetamisteemadest , siis tulebki mängu sarkasm ,mis muudab teemat natukenegi põnevamaks
  18. Tim Sylvia vs.Marius Pudzianovski

    on linki kuskilt vaadata need youtubi omad ka ei tööta?
  19. Tim Sylvia vs.Marius Pudzianovski

    täpselt ei tea keegi ve, homme eksam, ei saa 3-ni oodata:d
  20. Tim Sylvia vs.Marius Pudzianovski

    jep kuna ta tuled?
  21. Toitumine enne ja pärast trenni

    krt algul ongi lihasvalu, keha pole harjunud lihtsalt lõhkumisega, läheb üle, nah te kohe pulbreid soovitate , kohupiim+banaan alguses ning toitumine korda
  22. Toitumine ja treening

    need 60min on ikka kangitrenni ma eeldan? kui kangitrenn siis võtaks kohupiima+õun pärast trenni ja teeks 1,5h pausi lõunasöögist, kui on aeroobne trenn siis ei võtaks ma midagi peale trenni ning sööks lõuna 1h-1,5h peale trenni...
  23. Toitumine ja treening

    miks kohvi joomist piirata? tõstab kortisooli taset, no aga suuremad kogused aitavad ka rasvu põletada?
  24. Toitumine ja treening

    sul viga toitumises, vähenda süsivesikuid
  25. Kaalulangetamine

    erkko sa oled naine ve? mehed küll mingi 1200-2000kcal päevas isegi max dieedi ajal küll ei söö
×