Jump to content

Kuivati

Kasutajad
  • Sisu loend

    18
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Kuivati

  • Tase
    Algaja
  1. Krambid?

    Mingit abi ma teilt sain. Tänud
  2. Krambid?

    Mul on juba mitu korda juhtunud nii, et istun või olen niisama pikali maas ja jalalaba välja sirutan läheb see nagu liigesest välja. Siiamani olen selle kuidagi ise paikka saanud aga täna juhtus selline asi, et kui ma istusin läks lambist reie lihas krampi ja ma ei saanud midagi teha peale selle, et olin pikali maas. Samal ajal seda katsudes oli seal väga suur muna. Ma juba mõtlesin, et ei saa seda enam ära, aga kuidagi sain paika aga nüüd on sealt ilgelt valus. Kuidas sellisest asjast pääseda?
  3. Jõusaal Pärnus

    Seega ei ole see mingi korralik koht?
  4. Jõusaal Pärnus

    Kas kellelgil on jagada infot hiljuti ülejõel avatud jõusaalist. Olen otsinud selle kodulehekülge aga ei ole leidnud. Tahaks teada mis hinnad seal on.
  5. Valu reites

    Tere! Mul on selline probleem, et kui ma jooksen või mängin jalgpalli siis lööb reitesse suure valu. Siis peale seda on mitu päeva raske käija. Milles on probleem? Kas tuleb teha rohkem soojendust?
  6. Kaalu langetus + kõhulihased trimmi

    Kas norm oleks umbes 5 km rattaga ja 5 km jooksu ja peale selle veel kõhulihase harjutused?
  7. Rasvast lahti saamine.

    Aga mida tasuks hommikuti süüa. Tavaliselt on hommikul tass kohvi ja 3-4 vorsti saja
  8. Rasvast lahti saamine.

    Võiks veel lugeda tooteid kus on nisu sees?
  9. Rasvast lahti saamine.

    ok. Aga siis võiks keegi anda nõu kuidas ja kui palju päevas süüa ja kas mingid vüiksemad näksimised tuleb ära jätta.
  10. Rasvast lahti saamine.

    Tahaks siis saada kõhul olevast rasvast lahti ,aga kuidagi see ei kao. Ma käin kolmap,neljap ja reede trennis kus ma mängin 1-2 tundi jalkat ja higi voolab jõhkralt aga pekk ei kao kuhugi. Milles võib probleem olla ,et rasv ei kao?
  11. Algaja

    Kahjuks ei ole kõverat kangi võtta.
  12. Algaja

  13. Algaja

    Näiteks kui ma teen seda harjutust kas siis ma pen tegema nii kaua kui ma suudan või ei pea?
  14. Algaja

    ok
  15. Algaja

    Sai siis läbi tehtud ühe korra ja krt kõik kohad valutavad.Kas see on normaalne v? Ja kas kõhulihaseid võib iga päev teha v?
×