Jump to content

z3nka

Kasutajad
  • Sisu loend

    94
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Koik z3nka postitused

  1. Õhtust Palun mind tõsta +85 juunioritesse Ei hakka ekstreemsusi korraldama :-)
  2. Nimi ja perekonnanimi: Jevgeni Kuzmin Vanus: 21 Algaja või edasijõudnud: edasijõudnud Kategooria: juuniorid -85kg Spordiklubi: Reval Sport
  3. Mikk Raudsepp

    Edu Mikk! Sa saad hakkama, toetan lõpuni ja kui vaja, siis käin käin lõpus kõik trennid kaasas , et eurokateni vastu peaksid!
  4. Tegu siis mu vennasega kes äsja sai 19. Kaalus ta siis enne 83kg ja praegusel hetkel 74,5kg treenib siis Tihemetsas mis on justkui EESTi oma METROFLEX. Talvel oli sooja kuni +5
  5. Vanade reeglite järgi on 21 ka veel juunior, kuni aasta lõpuni.
  6. KOPS Võid mulle ka pildid saata! jevgeni91@gmail.com jevgeni@mybody.ee
  7. Minu meelest üks parim rinna harjutus mida saab teha suure raskusega ja samas ka väikse raskusega. Oluline on siisk alumine faas kus saaksid tunnetuse, et lihas tahab lihtsalt keskelt lahti rebida. Ehk õlavigased võtke kergemad hantlid kätte.
  8. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Kõik poisid järjest surevad:D:D
  9. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Tublid poisid! Paljud neist, siis võistlevad?
  10. KAs on mõtet teha nii palju kaalukatekooriaid? Võiks olla nagu ikka -75 ja +75 siis on vähemalt mitu meest kõrvuti laval. Karikaid läheb ka vähem.
  11. Kas kava on hea kaalulangetamiseks?

    LISA rohkem kangitrenni!
  12. Raskeks läheb, nimede valik on hea. Peagi hakkame Viskaga nime valima. Nimi peaks olema selge ja konkreetse sõnumiga mis paneks koolilapse neelud ja mõtted liikuma.
  13. MA tulen näitan kuda saada ümarat õlga ja suurt kätt:D
  14. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Käed on väga head!
  15. Mikk Raudsepp

    Aiiiiiiiii, mind on unustatud juba
  16. 1.Oleg Anissimov 2.Allar Raja 3.Andres Raja 4.Leonid Gulov 5.Rauno Heinla 6.Tanel Leok 7.Egon Kaur 8. Ainar Karlson 9.Vjatšeslav Košelev 10.Tauri Selder 11. Eerik Aps
  17. Halavad inimesed kes pole käinud, mis siis et seal treenivad eesti tugevaimad mehed kes on MM kui ka EM pärjatud mehed. Saavad kõik oma toimetused tehtud ja hala üks neist.
  18. Iseseisvalt on suht raske võistelda. Tuleks kindlasti pöörduda mingi treeneri poole kes räägib sulle lähemalt,nii riietest poseerimisest,vabakavast ja grimmist. Hea oleks kindlasti liituda mingi meeskonnaga nagu oli revali- noorterühm nüüd TEAM KIIVIKAS. Ise olin maapoiss, tulin revalise sooviga teha asja südamega. alguses käisin umbes kahe nädalase vahega ennast näitamas ja hiljem kolisin linna. Peale seda suunas OTT ja toetas Reval.
×