Jump to content

z3nka

Kasutajad
 • Content count

  94
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

z3nka last won the day on February 27 2012

z3nka had the most liked content!

Community Reputation

14 Natuke juba nagu teab midagi

About z3nka

 • Rank
  Värske olija
 • Birthday 01/12/1991

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male

Recent Profile Visitors

4,657 profile views
 1. Mahedamaitseline valgupulber

  SELF Micro Whey Active šokolaad steviaga on ka päris leebe maitsega.
 2. Vend Vähk Peab liikuma!

  Väga lahe Imre. Ise ammu mõelnud, miks keegi sellists asja ei tee Eestis.
 3. Lõuatõmbe tehnika

  Jäta lõuatõmbed mõneks ajaks kõrvale. Proovi ühe käega kummidega, hantlitega, plokidel. Õpi abaluud liigutama ja lailihast tunnetama. Ehk on abi.
 4. Lilian ja Janika ilusti kohal ja kaalumas käidud. Vahepeal pani navigatsioon puuse ja nad sõitsid Valgevenesse, pidid tegema 70km ringi lisaks.
 5. Täna hommikul startis viis Eesti sportlast Fitnessi maailmameistrivõistlustele. Kõikidel sportlasel on ette näidata häid tulemusi võistlustelt, sellesse humoorikasse punti kuuluvad sellised mehed nagu Oleg Anissimov, Kaspar Tõnisson, Egert Oiov, seda mehist punti tasakaalustab kaks blondi näitsikut Lilian Rannu ja Janika Aavamägi. Lilian veel unine, sest jube vara oli vaja ärgata. Väike peatus Statoilis, kellele väike kohv, kelle väike salat......saiaksesed peavad veel ootama. Tuju on hea! Poisid teevad huumorit! Magamise ajal on rasvapõletus kõige parem
 6. Tänud vastuse ees. Tähendab seda, et kõik tüdrukud kes tulevikus peaksid EM või MM top kuue sekka saama , saavad selle nö " wild kaardi", mis tähendab, et nad ei pea läbima eelvõistlust vaid pääsevad kohe absoluuti. Kas selle kohta mingit uudist, kirjutist või tutvutust pole, et võistlejad ja treenerid sellest ka paremini aru saaksid. Ette tänades vastuse ees.
 7. Lisaks absoluutkategooria eeldab, et iga iga pikkuse kohta on üks võistleja. Hetkel on juba kuni 160 ja kuni 172 kaks võistlejat ja 163 pole ühtegi võistlejat Kui tõesti olen mingid reeglin vahele jätnud, siis vabandust minu tähelepanematuse eest.
 8. Selge, tänan vastuse eest. Edaspidi, siis kõik tüdrukud kes on eelnevalt olnud A koondises EM või MM ei pea läbima eelvõistlust, et pääseda absoluut võistlusele.
 9. Mis põhjusel viimased kolm neiut osalevad absoluutsel valimisel? "Bikiini fintessi absoluutkategooriasse Eesti meistrivõstlustele on kvalifitseerunud: 1. Signe Tilk 2. Karina Polovnikova 3. Jekaterina Remets 4. Jaanika Jelagina 5. Agne Kiviselg 6. Jane Tammearu 7. Reet Reimets 8. Kristina Nuut 9. Regina Krukovskaja Eesti absoluutne meister bikiini fitnessis selgub 31.oktoobril. 2015 Eesti meistrivõstlustel kulturismis ja fitnessis Salme Kulturikeskuses"
 10. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

  Kõik kehaehitajad peaksid maksa ja spinatit austama! Proovi omletti,spinat,senned,sibul jne!
 11. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

  Maks ja spinat!
 12. Süsivesikud VS rasvad

  Loomulikult on palju õppida! Elu on näidanud, et igalt inimeselt on midagi õppida.
×