Jump to content

krizz

Kasutajad
  • Sisu loend

    17
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

krizz

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 20.02.1986
  1. Mida lisaks võtta?

    Våga asjalikud soovitused!!! Vøib olla esitasin oma kysimuse valesti-mida teha et lihased paremini esile tuleksid, mitte mida vøtta....Olen mitu aastat trenni teinud, kuid seda påris soovitud tulemust pole kunagi kåtte saanud:( Sellepårast tekkiski møte, et åkki midagi juurde vøtta! Kuid ei suutnud otsustada, kas proteiin vøi kreatiin:S Samas ei taha kaal alla minna,pysib ikka 61 kandis..pøhjus vøib ka olla liigne stress(1 lasteaia laps ja 1 koolilaps) ja våhene uni:( Kuid jh lohutuseks vøin ju møelda,et pårast 2 last polegi køige hullem:D:D Eks aeg nåitab kas soovitud tulemuse kunagi kåtte ka saan:)
  2. Mida lisaks võtta?

    Aitåh vastuste eest! Pildil olev naine on våga heas vormis, kuid påris see pole minu eesmårk...Sooviksin ,et lihased tuleksid paremini esile, ei soovi olla nii lihaseline:) Proovin esialgu paar kilo alla minna(kaalun 61 kg ja olen 165 cm pikk) ja kui olen 59-58 kg proovin hakata lisaks vøtma proteiini. Tahaks just rasvast alla vøtta- proovin syya 3 pøhitoidukorda ja lisaks vahepalad(jogurt,puuviljad,påhklid).Påris toidukava mul kindlasti aega pole jålgida:)Kuid proovin alati syya tervislikult !
  3. Mida lisaks võtta?

    Olen 25 aastane naine, teen nådalas 4-6 korda trenni. Våhemalt 2 korda nådalas jøusaalis, 1 kord spinning ja lisaks zumba. Sooviksin, et lihased tuleksid rohkem esile, kuid samas ei soovi suuri lihaseid. Toitun tervislikult-palju proteiini, køøgivilju, puuvilju ja tåisteravilja tooteid. Lisaks vøtan vaid omega 3 ja vitamiine. Mida oleks soovitav vøtta lisaks? Proteiini vøi kreatiini? Vøi hoopis miskit muud? Tånud neile kes vastavad:)
  4. Millega vøiks asendada???

    Pisike selgitus juurde ei teeks paha..Selili sirge jala ules tøstmine ,ilma raskusteta? Oskab keegi veel midagi soovitada?
  5. Millega vøiks asendada???

    Treenin jårgmise kava jårgi:http://www.fitness.ee/main.php?main=tooriistad/treeningkavad/draw_exercise&nr=12.kahjuks aga puuduvad jøusaalis vajalikud aparaadid 2 jårgneva harjutuse jaoks:reiesisekuljele låhendamine trenazøøril ja jalgade køverdamine køhuli trenazøøril.Millega vøiks need harjutused asendada?Kahjuks alakehale rohkem aparaate polegi,kui teiste harjutuste (mis kavas) sooritamiseks.Siiani olen lisanud våljaasted kangiga?åkki oskab keegi midagi muud lisaks soovitada?
  6. Mis aitaks?

    Kunas oleks kõige mõtekam kiivi oma menüüsse sobitada?Hommiku või õhtu poole?
  7. Mis aitaks?

    Suured tänud kõigile vastajatele!Enam läbi käinud olid kiudained ja vee osatähtsus(joogi).Proovin rohkem pöörata tähelepanu ,kui palju vett tarbin. Kardan,et just seetõttu olengi hädas..trenni ajal läheb vett usinasti aga muidu vist ikka liiga vähe!
  8. Mis aitaks?

    Toitun toitumisprogrammi järgi,seega peaks toitumise koha pealt kõik korras olema,kuid kõhukinnisusega tõsised probleemid... joon rohelist teed,keefiri.Söön greipi,ploomi,punast peedi salatit aga ikka ei aita miskit,pigem aina hullemaks! Nüüd katsetan õuna äädika lahjat segu veega enne sööki,3 korda päevas.Selle kohta arvamusi vastakaid,kuid proovin. Kas oskab keegi veel miskit soovitada? Tean foorumitest see läbi käinud,kuid siiski vb keegi avastanud just samalaadsele probleemile midagi ,mis aitaks?
  9. Mida arvate paksudest?

    Selle põhjal millise ellusuhtumisega minu tutvus ringkonna nn paksukesed on...Välimusest ei arva midagi,sisemuselt kulda väärt.Nt;Läksin külla ammusele tuttavale,kui teda kohtasin oli juba silmaga näha,et niigi liigsetele kilodele veel lisaks tulnud!Otsekohene nagu ma olen,küsisin mis juhtunud on?Vastus-arst ütles,et veresuhkruga asi pole korras...Läksime tuppa,suured krõpsu pakid,tühjad cola pudelid,kommi paberid vedelemas...Ega siis pole ju ka imestada:( Kuid inimesena super mõistvad ja toredad!Kahju vaadata,kuid eks igaüks teeb valikud ise...
  10. alatoitumisest väljatulek

    Kel kogemusi võitluses anoreksiaga, ehk oskab öelda, on sest kaalu-toidu-nõiaringist edukat väljapääsu? Kas ja millal tervis taastub ning kaal seiskub stabiilse toitumise juures? Kui kaua aega võtab näljareziimist väljatulek ning kuidas sellest edaspidi hoiduda? Olen meeleheitel. Kuigi lootusrikas. Tere! Saan su probleemist ja sellest kui raske see on väga hästi aru..Endalgi käisid näljutamisest ülesöömiseni need perioodid,et ainult kaalu number langeks.kuidas se´llest välja tulla?usun,et see eluaegne haigus,kus aitab ainult pidev enese jälgimine..Pead endale selgeks tegema,et oled ilus,kena ja KAAL EI SAA MÄÄRATA SINU ELU! Minul õnneks on tekkinud suurem huvi trenni vastu ja sellega kaasneb ka tervislik toitumine,sest ilma selleta võidki jääda trenni tegema ja tulemusi pole ollagi!Ära mõtle sellele rasvumisele,tee trenni rahulikult edasi ja kui söök paigas,usun,et see periood ei kesta kaua ja ennem kui märkad kõik on paigas:) Soovin Sulle kõike paremat!Jõudu jaksu ja ära anna alla!!!
  11. Toitumis ja treening kava

    Te saate ju kava koostajaga raha asju ka arutada Olen otsustanud kava kasuks,pean vaid oma rasva sisalduse kehas ära mõõtma siis.
  12. Toitumis ja treening kava

    Omega 3 on rasvapõletaja ja väga tervislik südamele, ajule, jne. Soovitan soojalt. Mõtlen sellele!Olen siiani arvanud,et need mitte just kõige tervislikumad,vb eksisin siis..
  13. Toitumis ja treening kava

    Pole kunagi proovinud mõnda rasvapõletajat isegi!Tundub nagu kergema vastupanu teed minemist ja ebatervislik ja raharaiskamine... Usun ka,et mu treeningud täitsa normaalsed,kirjutan lähemalt millega tegelen:2 korda nädalas spinning,pärast trenni ka mõned jõuharjutused;2korda nädalas bodypump,ennem trenni umbes 20 min jooksu;vastavlt võimalusele üritan käija ka 1 kord nädalas stepis.Kui töö tõttu pole võimalik minna,siis lähen jõusaali ja jooksen umbes 45-55min+siis jõuharjutused.Kodus ,kui on jaksu ja tuju siis ka veidi pilatest.Võib olla tundub seda liiga palju,kuid kuna elan ,töötan hetkel norras ja siin mu elu koosnebki ainult tööst ja trennist ja olen juba pisut üle poole aasta tõsisemalt trenniga tegelend ja vaikselt aega selleks suurendanud ei tundu seda mulle liiga palju.Üldiselt lähtun enesetundest ,kui tunne et väsind jätan vahele! Seega tunnengi just ,et toitumise koha pealt midagi valesti,püüan küll tervislikult-uurin palju mida süüa ja mitte aga jh oma peaga seda kokku panna ikka raske,kahjuks! Kaalulangetamine polegi enam nii oluline,tahaks lihaseid rohkem nähtavale tuua! Võib olla siis tellin omale toitumiskava ainult? Igal juhul jään su arvamust ootama ,kas minu praeguse treenigu juures piisaks toitumiskavast?KAhju pole rahast,aga tunnen,et treeninguga olen rahul,vähemalt hetkel paras koormus...
  14. Toitumis ja treening kava

    Ma küll ei saa päris täpselt aru ,mida sa mõtled ekseldes pimeduses? Kulukam selles mõttes,et kui muuta tavalist toitumist-ei arva et seda nüüd lolluseks nimetada saab?!
  15. Toitumis ja treening kava

    olen pikalt iseseisvalt treeninud ,aga soovitud tulemusest ikka nagu veidi puudu...Soov oleks siis mõned kilod kaotada ja füüsilist vormi parandada! Küsimus siis järgmine kui tellida omale treening ja toitumis kava http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...mp;bot=bot.lime kas kellegil kogemusi sellest saadava informatsiooni ja tulemustega?Ja kas selle järgimine muutub rahakotile kulukamaks? Kindlasti on see teema juba siin kajastunud,sorry kui veelkord siis küsin:)
×