Jump to content

Mauno

Kasutajad
  • Sisu loend

    31
  • Liitus

  • Viimati külastanud

    Never

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Mauno

  • Tase
    Algaja
  1. juubeli-, uue aasta- ja kosmonautikapäevaõnnitlused vend vähile!!!
  2. Kas on mingi tõsisem probleem? Sa oled lihtsalt vales kohas ja valel ajal. Mis sul vend vähi vastu on? Sina oled lihtsalt kade inimene.
  3. See dennis küll õige asi ei old. Fotod nigelad.
  4. ja loodame varsti ka järeltulijate sünni puhul õnne soovida.Ka mind huvitab see Nisu Uuno küsimus.Kas ta käis ka vend vähja pulmas ja kas oli ikka päris õige Nisupoiss?
  5. Miks olete kõik vend vähi tegemistest nii liigutatud?Mina olen ka tegelikult ilus poiss!Vend vähil on selline fänniparadiis,mul ei midagi.Olgu,pean ka selle jõusaalis käimise tõsisemalt ette võtma...
  6. Valus,oi kui valus!Peale trenni.
  7. Tervitused vend vähile!Kallis toimetuse rahvas!Tahaks veel vend vähja fotosid!
  8. et see vöö lihtsalt minema jalutas.Järelikult on Reval-Spordis vargaid.Eks neid on tänapäeval igal pool.Kallid jõu- ja tõstesaali inimesed!Kes näeb sellist musta kettleri tõstevööd mõnel uuel näol,vaadaku siis selle vöö siseküljele,äkki sealt paistab omaniku nimi:vend vähk.Eks minagi hoian silmad lahti,pidi uus vöö olema.
  9. Võta hoog maha!Sa võid ise Maalehte,põllumeestemuredest lugeda.Vend vähk jätke rahule!
  10. Need jutustajad võiksid kodus jutustada ja treener võiks oma tööd teha.
  11. RAIDO TREENIVAT IKKA MEHI KA.(siis kui saalis ei ole ühtegi tüdrukut).Nii tore poiss on see Raido.
  12. Ka minult.Peame vist vv fänniklubi asutama.See meie kiidulaul ei pruugi siin kõigile meeldida.Juba on tehtud märkusi.Kadedaks minnakse kohe,kui keskit kiidetakse.Vähjale jõudu.
  13. Mind seal võistlusi vaatamas kahjuks ei olnud.Mida tähendab:kolm korda poseeris?Kas kolm korda järjest?
  14. see niisama krõbisemine ei sobi kuidagi.Kui tõesti ei ole midagi öelda,siis ei ole siin vaja ka esineda.Toimetus võiks omalt poolt öelda,kas on veel lootust piletit võistlustele saada esimesse 20 ritta?
×