Jump to content

peeter88

Kasutajad
  • Sisu loend

    23
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

peeter88

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 21.08.1992
  1. Unehalvatus

    Mul pidevalt nii.. lähen magama Jalg tõmbleb nagu ma lööksin midagi Alguses ehmatab täige. Muidugi on mul ka olnud selliseid hulkumis asju. Vanasti kõndisin peaaegu iga öö. Ükskord ärkasin alumisel korrusel saunas
  2. Unehalvatus

    Mul vabalangemist pidevalt . Mingi 10 korda olen hallukaid näind! üks jäi eriti hästi meelde: Keset ööd tegin silmad lahti aga keha liigutada ei saand. Dude siis järsku mingi läbipaiste roheliselt särav laternaga poiss tuleb minu poole. Nagu olekski sea... täiesti päris tunne kohu. Lõpuks sain silmad lahti siis kargasin püsti... vaatasin et poiss kadunt (peale seda ikka und ei saand ja jube hirmus siiamaani) . Siis vetsu jne...
  3. Tahaks et vähem pistab.

    Kuidas saaks niimoodi et kohe mingi 2 kildi järgi pistma ei hakkaks?
  4. VAlu kätes

    THX ma hakkan nüüd hantlitega treenima ja elastsideme panen ka peale
  5. VAlu kätes

    Mul on selline jama et kui treenin biicepit kangiga ja kui kangi maha panen lööb randme ja küünarnuki vahele tohutu valu. Mida teha.
  6. Tahaksin teada kuidas saak mõnda hantli harjutust kangiga. Põhiküsimus on küll õlalihase treenimine ja lendamine, aga tahaks ka muude kohta teada.
  7. Kas trenni aeg mõjutab trenni?

    Rääkige mida räägite aga ikka teemasse tuleks rääkida.
  8. Biitsepsi cm?

    Vanus 15 pikkus 187 kehakaal 75kg Biiceps siis 36cm
  9. Kas on hea mõte?

    Mina teen rohkem mitmekülgsemalt ja see mõjub. Kunagi tegin ka nii ühekülgselt aga midagi eriti ei toimunud. Mina soovitan et tee rohkem erinevaid harjutusi ja rohkem. Aga kui sa ei viici siis tee jah rohkem päevas .
  10. Kas trenni aeg mõjutab trenni?

    Kui see sõltub mingist toitumis asjast siis peaks äkki söömisaega muutma?
  11. Kõhulihaste kohta.

    MUl ongi nii et Ükskõik millis trenni (kaasa arvatud kõhukaid) teen hoian hinge kinni... ei saa üle ka kuidagi sellest
  12. Kas trenni aeg mõjutab trenni?

    Ega mul ka häda pole olnud
  13. Normaalkaal?

    Väga eba... ma olen 187 pikk ja kaal 77 :S see küll vist norm pole...
  14. Kas trenni aeg mõjutab trenni?

    See küül head ei tõota ma käin iga päev kell neli trennis ...
×