Jump to content

Totenkopf

Kasutajad
  • Sisu loend

    179
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Totenkopf


  1. Tere,

    tahaks siis proteiini kasutama hakata.Mis ma täpselt ostma peaks, ma ei tea asjadest midagi.Olen 15 aastane.Jõusaalis käind üle 2 kuu.

    Aitäh ;)

    Ega ennem kui ei tea mida osta ja mis milleks, pole mõtet toidulisandeid sisse ajada IMO.

    Alguses toitumine korda ja saad sealt kõik vajalikud ained.


  2. Tere, küsikas pikkuse kohta et kas see jõusaal võtab siis kasvu ka kinni olen kuulnud ühte ja teist juttu :D olen käinud umbes 1 aasta jõusaalis ja kui alustasin olin 159cm pikk ja olin 13 aastane ja 9 kuud :D ja nüüd olen 15 aastane ja 2 kuud kaalun umbes 62kg ja kasv 166 või umbes nii et see ju vähe ja paljud räägivad et asi on geenides mul vend on 193cm pikk :P ja ta on 18 ja 3 kuud...... aga mul pole veel sellist kasvu hüpet ka olnud aga oleks juba võinud ju et olen jalgpalli trennis ka käinud ja käin ikka veel aineid pole midagi kasutanud...lisaks veel et seda toitumist pole eriti jälginud.

    Aineid :P

    Sa oled 15 alles ju, sul on aega kasvada küll ja küll.


  3. minu puhul vastas seee tõele, et kasv kinni jääb, võta näpust jäigi...., aga ma otsin nüüd sellist ainet, mis mind taas kasvama paneb, kuna mängin korvpalli tahaks 2 meetrit ära saada... kes teab mis ainega ja kust seda saab palun andku teada...

    Seo jalad ühe auto taha ja käed teise taha, eks edasi tead ise.


  4. leidsin kapist kolmveerand purki Tai Kane monohüdraati, mille säilivusaeg lõppes 2005.

    oskab keegi öelda, kas kreatiin kaotab oma toime nii pikalt seistes?

    Pead ei anna ja mürki ei võta aga usun, et nad niisama neid säilivusaegu sinna peale ei trüki.


  5. Kas keegi oskaks lahti seletada täpselt , et miks hommikune söögikord vajalik on ?

    Ei ole hommikuti harjunud sööma ( ausalt ega eriti aega ka pole) vaid söön tavaliselt lõuna ajal kell 12 ja õhtul kell 6-7 vahel ehk siis 2 korda päevas

    eriti oluline hetkel ilmselt pole mida ma söön kuna toitumiskava ma siit ei oota :P ,

    kuid tahaks just küsimusele vastust

    Tänan

    Kuidas ei ole aega hommikul süüa? Magad nii kaua, et ei jõua?

    Nii mugav ei saa ju olla. Tsipage varem üles ärgata ja küll varsti harjud ära :D


  6. Ma pole leidnud kuskilt kinnitust sellele, et kui ma treenin kõhulihaseid, kas siis lisaks kõhule tuleks teha ka regulaarselt alaselga, kuna ainult kõhulihaste treening võib põhjusatada alaselja piirkonnas valusid.

    Kas keegi oskaks nüüd mulle öelda, et kas see väide on tõene või väär, sest ma olen kuulnud väga erinevaid arvamusi sellel teemal, äkki keegi tark oskab siin mulle seletust anda. :D

    See väide on tõene.


  7. Proovin siis ka need täna ära , oskad ehk öelda kus kindlalt müügil on ?

    Muidu vaatan , et need on siin päris populaarsed asjad :(:D

    Suht kõikides suuremates kauplustes peaks olema. Näiteks rimides on kindlasti(suuremates)

    Aga ta ei ole minuteada seal, kus beef jerkyd jms on, vaid kuskil külmas.


  8. Tere õhtust! Selline asi juhtus täna saalis, et tegin rinnale viimast harjutust pec-tecil, ei teinud isegi meeletute raskustega, kui äkki vaatasin viimase seeria lõpus et vasaku biitsepsi nii-öelda siseküljel oli suur rebend/verevalum. Väikesed punased täpid ästi tihedalt koos. Laik on siiamaani, umbes 1x2 cm. Tean, et see paraneb ära, ennemgi neid olnud, kuid kunagi ei ole nii suurt olnud. Valu ei tee vähemalt ( : Kas kellegil on ka midagi sellist juhtunud ning kas see on normaalne?

    Kasuta otsingut!

×