Jump to content

Totenkopf

Kasutajad
  • Sisu loend

    179
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Totenkopf postitused

  1. Vanus

    Ei aga miks mitte uus teha, vana andmed on ju sõna otseses mõttes vananenud. Oleks võinud küsitluse ka teha ju.
  2. Kõhulihaste välja toomine.

    Kui sul kõhu peal erilist polstrit pole ja kõhulihaseid ikka näha pole, siis me võime järeldada mida..? Et sa peaksid need endale treenima ennem dieeti.
  3. rasvaimu

    http://www.plastic-surgery-estonia.com/pla...a/rasvaimu.html
  4. Marek Kalmus ja Hollywood?

    Liigsed komad muutsid su lause üsna arusaamatuks.
  5. Oh veel midagi humoorikat

    Üsna meelate nägudega ütlesid ka veel seda
  6. kõhulihased

    Kui sa ise veel toitumisest väga palju ei tea, soovitan sul viitsimise korral uurida seda samust foorumit. Kui viitsimist, aega mida tahes pole, siis telli toitumiskava endale.
  7. VIIN

    Pits viina päevas on väidetavalt kasulik. Seda õpetas mulle näiteks keemia õpetaja põhikoolis.
  8. VIIN

    Just nimelt
  9. VIIN

    allikas..?
  10. Erinevad mõisted

    Üldiselt on kõik vajalik siin samal leheküljel olemas, kui sa veits viitsiksid uurida.
  11. Tuleks hea meelega kuid käsi sai eile opereeritud.
  12. Operatsioon

    Tervist, mure selline, et lõin käel ühe kämbla luu pooleks ning varsti tuleb op ja pannakse plaadid vahele. Huvitab see, et äkki keegi on kursis kui kaua peale opi orienteeruvalt haiglas peab olema. Tänud!
  13. Operatsioon

    Saingi koju juba.
  14. Mida soovitate hommikuks süüa?

    Söön hommikul ca. 2 muna (koos kollasega!), kauss kaerahelbe/5vilja putru ning piisab vägagi. Kui trennis käin nüüd uuesti siis hommikul ka milk&egg valgukoks. Mulle sobib see hästi, öelge mis tahate. Pluss siis kõrvale joon pool liitrit piima.
  15. Kusjuures olen sinuga päri
  16. Proteiinikokteil

    Millises ?
  17. Abi paluks!

    Vana sa oled?
  18. Palju õnne sünnipäevaks, kallis Rosin!

    Palju palju õnne !
  19. Murrame müüte: ViaGym

    Haha Hästi
  20. Fasti kreatiin

    Minu teada kreatiin pole "muskipump".
  21. Hea geneetika?

    Ma vaatasingi btw.
  22. Ühispangas sente vahetamas

    Sama siin
  23. Hea geneetika?

    ektomorf?
  24. Hea geneetika?

    Kui 2 aastat teha tõesti korraliku trenni, nagu rääkis ka Marek, siis on see täiesti võimalik. Suudaksin isegi vabalt, kuid pole seda viitsimist ja muid tegemisi vaja teha.
×