Jump to content

navigaator

Reval-Sport Powerlifting
 • Content count

  223
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutraalne

About navigaator

 • Rank
  Kasutaja
 • Birthday 01/25/1989
 1. Positiivne dopinguproov?

  Trollimine muutub üha populaarsemaks. Isegi Toomas Hendrik Ilvesel on twitteris oma isiklik troll.
 2. ID-kaardiga autoriseerimine

  Aastaid tagasi see mees figureeris siin küll, toona polnud postitused nii jaburad kui praegu. Parim soovitus oleks lollidega mitte vaielda, sest loll ei saa aru ning pole vaja ilmaasjata tema tähelepanu võita. Adminnid tehku, mis teha vaja, ülejäänud ignoreerige.
 3. Vee joomine trenni ajal

  Juua tuleb siis, kui janu tekib. Enne trenni parajalt vedelikku tarbinud, siis 1-1,5 tunnise trenni jooksul joogipudeli järele vajadust ei teki. Eks see oleneb treeningtingimustest ja ümbritsevast keskkonnast, mõni joob harjumusest. Tavaline vesi on väga hea trennijook, saab nn higistamisel kaotatud mineraalained tavatoiduga kätte, pole vaja ekstrakoostisega spordijooki.
 4. Lõuatõmbe pukk koju

  Isiklikult arvan, et kodus on igasugused uksepiitade vahele/kohale paigutatavad torud BULLSHIT. Lõhud piidad ära ning ega reaalselt mugav nendega treenida ei ole, pea käib vastu uksepiita, jalad on konksus. Mulle kunagi kingiti üks jurakas, millega ei oska midagi peale hakata, autos hea istme all pättide tarvis ainult hoida. Õues torusid, turnimispuid, väravaid jne küllaga, et saaks värskes õhus sporti nautida.
 5. Silmad ning jõutreening.

  Kui ise tunned, et jõutreening silmanägemisele mõjub ja negatiivselt tunda annab, siis kuula arsti nõuandeid. Foorumist küll sellise küsimusega head nõu ei saa, meditsiinilised uuringud ning arsti hinnang on ainuõige.
 6. Kreatiini ja süsivesikute õige tarbimine

  http://forums.fitness.ee/index.php?/topic/5195-kreatiin/page-44?hl=kreatiin#entry344873
 7. Vitamiinide tarbimisest

  Mehed, sööge rohkem sibulat ja kala... Lisaks iga päev söön vähemalt ühe kiivi, hoidiseid, õunu. Vaadake kuidas fitness TV-s Mr Mesi vitamiinidega ennast rikastas. Eeskujuks kõigile, palja ülakehaga nagu tarzan käid aias ringi ja naudid omakasvatatud saadusi.
 8. Sparta POWERLIFTING TEAM - kerge kükk 365kg....!

  2013 juuni Saaremaa lahtised MV, seal surus 215, kehakaal 105,4.
 9. Janar Rückenberg - Team FAST "2016 suvi..."

  Kiviaeg pole mõnes maailma paigas siiamaani läbi. Väga hea kuulamismaterjal on rännumees Hendrik Relve "kuula rändajat" saatesarja jutustused Uus-Guinea põlisrahvastest (korowaid, metsapaapuad). http://vikerraadio.err.ee/helid?main_id=1745511 Väga hästi kirjeldatakse metsarahvaste igapäevaelu, mõttelaadi ja tavasid. Kirjeldatakse ka toitumisharjumusi ja tegevusi, kuidas toitu hangitakse. Näiteks terve korowaide kultuur on tihedalt seotud saagopalmiga. Töödeldakse pool päeva saagopalmi tüve ja saadakse nii palju tärklist, et perele jätkub kaheks nädalaks. Süüakse veel kütitud loomi, erinevaid puuvilju ja näiteks saagopalmi tõuke, mille serveerimiseks retsepte leidub. Korowaid usuvad, et tõugud annavad neile väge, selle maiuse auks korraldatakse isegi tõugufestivale. Nende proteiinisheik on tõugupudru, peale trenni parim taastaja! Elatakse täiega, kui füüsis enam vastu ei pea, siis mingi aeg surrakse lihtsalt ära. Nende ühiskonnas vanureid ei ole. Meie võime vaadata, et kohalik mees on nagu pensionär, kuid tegelikult on vana umbes 40 aastane.
 10. Paluks abi toitumiskavaga !

  Kasvata tiba rohkem lihast parem peale enne kui hakkad rannavormi lihvima. 16 aastane laps peab kasvama, mitte dieeditama. Oled normaalkaalus.
 11. hommikune treening

  Peale hommikust trenni söön ja keeran võimalusel uuesti magama. Päev otsa on kerge väsimus ja mõttetööst ei saa ka eriti asja. Õhtune trenn on parem, sest peale seda puhkab juba öösel välja.
 12. Sõjaväe testiks treenimine

  jaa, üliinnukad sõdurid ei ole kunagi rahul, kui punkt puudu jääb...
 13. KOLMAS MAAILMASÕDA?

  Sellist jama on raske kommenteerida.
 14. K: Kiilakad

  Tavaliselt ajavad mõned kiilakaks juuste väljalangemise tõttu. Noore mehena veidi soliidsem kiilana käia, kui "sääselennuväli"peas. Tiheda trenni tõttu on mugavam ka pead pesta.
 15. AVALIK PÖÖRDUMINE.

  Avaldusele ikka nii homopilti ei sobi panna.
×