Jump to content

Kerliny

Kasutajad
  • Sisu loend

    7
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Kerliny

  • Tase
    Vaatleja
  1. trenn kodus

    Missugune mu menüü siis olema peaks, mida muutma pean?Või peaksin toitumiskava endale tellima?
  2. trenn kodus

    selline küsimus ka , et miks peab peale trenni valku jooma ja kas ma peaksin ka valku jooma?Mis see mulle annab või millest ilma jään kui seda valgujooki ei joo? Olen lihtsalt algaja ja ei tea neid asju...
  3. trenn kodus

    ET SEE ON paha siis?
  4. trenn kodus

    üritan siis mingit moodi oma menüü kirja panna, see nüüd nii kiirkorras, vb oleks vaja kuidagi terve nädal ilusti kirja panna? hommik kell 7: maisihelbed piimaga kell 10: vahest jogurt vahest sandwichi aparaadiga sai(juustu, hapukurgi ja singi-või kalkunisingiga) ja vahest võileib + kohv vähese suhkruga kell 13.00 lõunasöök kartul, kaste, paneeritud kana või kala, vahest supp vahepala mõni puuvili 16.00 jogurt paljalt või helvestega, või võileib 18.00 õhtusöök vahest kartulipudru, vahest supp, vahest riis kanaga, vahest tatrapuder kana-kurgi-paprika kastmega, vahest ahjukartulid jne, kõrvale siis kanafilee või viinerid või liha ja vahest ka salat Mõnikord lauäeval -pühapäeval hommikusöögiks kaerahelbepuder, aga kuskil kell 9 siis Päeva jooksul joon veel vett ja mõned korrad rohelist teed Kell 19.30 kuskil siis hakkan trenni tegema
  5. L-karnitiin

    leidsin ise juba siit poest, aga kas need on sama head kui fat burner või on parem-halvem efekt?Keegi teab?
  6. L-karnitiin

    selline küsimus, et kas seda L-karnitiini on võimalik ka kuskilt nö pulbrina saada, et ise jook kokku segada?Või on ainult selline variant, nagu fat burnerid jms?
  7. trenn kodus

    Tere! Mul selline küsimus(küsimused), et teen kodus trenni cross-trainer trenazööril iga päev 1.5 tundi umbes ja siis peale seda teen veel natuke kõhulihaste harjutusi aga tahaks teada, mismoodi teha seda täpsemalt, et sellest kasu oleks, tahaks natuke üleliigsest rasvast lahti saada ja ka keha trimmi, aga mismoodi ma peaksin enne ja pärast treeningut toimima, mida sööma ja mida jooma. Olen naine 25 aastane 172 cm pikk ja kaalun 71-72 kg. Ja trenni saan teha ainult õhtuti nii 19-st alates. Ette tänades...
×