Jump to content

henriiiii

Kasutajad
  • Sisu loend

    88
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik henriiiii postitused

  1. Olen paremakäeline, kuid mängin vasakukäeliselt kitarri. Põhjuseks siis õnnetus, mis juhtus, kui olin 15-aastane ning mille käigus kaotasin nimetisõrme, ja ei tunne peale selle veel keskmist ning neljandat sõrme. Kuid ikkagi õppisin mängima. Ja peale seda suudan trenni ka teha. Vaevalt leidub kedagi samataolist Sooviksin ka klaverit õppida, kuid 7 sõrmega ei tule see vist välja Kui on tahtmist, siis suudame kõik ära teha, olenemata sellest, et raskendatud kujul... Nii, et ärge öelge, et te ei suuda.
  2. Ameerika jalgpall

    sama siin
  3. Palju oled kasutanud toidulisandeid?

    ei ole kunagi ostnud ega arvatavasti ei plaani ka
  4. Ragbi Pärnus?

    Tervist! Nimelt olen viimased aastad huvi tundnud ragbi vastu! Ning tahaks teada, kas Pärnus ka mõni sellist spordiala harrastav trenn/grupp/... vms on? Ja kus Eestis veel leidub seda trenni?
  5. Ragbi Pärnus?

    tänud
  6. Harjutused

    Nimelt küsin 1. kas need järgmised harjutused on vajalikud? 2. ning nagu sõber ütles, et need on naiste harjutused...kas on? 3. kui paljud teist seda üldse teevad? http://www.fitness.ee/exercise_show.php?gr...y=13〈=1 http://www.fitness.ee/exercise_show.php?gr...y=14〈=1
  7. Keeruline värk on see trenn,palju küsimusi.

    sul tuleks lugeda siinseid artikleid ja samasauguseid postitusi. nii treeningu kui toitumise kohta.
  8. KIIRE!Rasv minema, lihas asemele

    hetkel käin ka 6 korda nädalas trennis, umbes 500-600 kalorit põletan iga trenn.
  9. Tahaks kaalust alla!!

    Kaalu võid jälgida, kuid ei tohiks tõesti nii suurt numbrit sellest teha. Kui peeglisse vaadates peegelpilt meeldib, siis on ju hea, kuid kui ei meeldi, siis tuleb vaeva näha. Püstita omale eesmärgid! Mõõda ära rasvaprotsent. Ning sea eesmärgiks protsent, mida tahad näiteks poole aasta pärast tulemusena juba näha. Ja siis trenn, trenn, trenn. Väga tähtis on ka toitumine - vaata, mida sööd. Iga kuu võid endast pilte teha. Siis näed arengut. Tulemuse nägemine on minule näiteks kõige parem motivatsiooniallikas üldse.
  10. Teatud Lihasgrupid

    Sooviks põhiliselt arendada ainult rinnalihast, kõhulihast ja biitsepsit. Äkki saate nõu anda kuidas teha ja sooviks nendele lihastele täiendatud kava vms. Käin 3 korda nädalas jõusaalis ja muide teen ka teisi lihaseid. Kuidas saada selliseid "rinnalihaseid" nagu kulturistidel? Kuidas vabaneda rasvast kõhu peal?
  11. Teatud Lihasgrupid

    äkki saaksite aidata?kuidagigi
  12. Teatud Lihasgrupid

    asi peab ju tasakaalus olema...või ei pea?? Ma soovin kõiki lihaseid arendada, aga tahan eelkõige neid mis ma nimetasin
×