Jump to content

Indrek Viska

Kasutajad
 • Content count

  412
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutraalne

About Indrek Viska

 • Rank
  Kasutaja
 • Birthday 03/29/1982

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male

Recent Profile Visitors

21,610 profile views
 1. Fitness5 - Finaalvõistluse protokoll ja video!

  Tere taas Tartu etapiks on fotograaf olemas ning pilte jagame endiselt sellepärast muretsema ei pea.
 2. Fitness5 - Finaalvõistluse protokoll ja video!

  Tere Esta Pildimaterjali leiad siit http://mybody.ee/fitness5-jargmine-osavoistlus-11-mai-kimberi-klubis-kohtunikuks-heiki-nabi/ Martin või minult saab ka suuri pilte kui keegi soovib. Kvaliteet ei ole just kõige teravam, aga Tartus parandame vea.
 3. Palju õnne Peep, tasus pingutamist. Austria kohalikud mehed on kärmed ning pildid on juba olemas. NÄEB SIIN
 4. Mikk Raudsepp

  Jääme esilinastust ootama
 5. Massilisajad

  Tere Ma ei teagi massilisajat ning Eestis müüdavat toidulisandit , mis tervist kahjustaks. Üldjuhul koosnevad need lihtsalt valkudest, süsivesikutest ja kreatiinist. Kui soovid energia ülejääki tekitada toidulisandi abiga antud juhul massilisaja näol on valik üpris lai. Foorumis on sellekohane teema täiesti olemas http://forums.fitness.ee/index.php?/topic/23411-massilisajad/ Väga keeruliseks ei ole vaja seda enda jaoks mõelda.
 6. Egle, väga mahlakas eesti keele kasutus. Edu Sulle
 7. Õnnitlused kuldmedali omanikele Nataliale ja Olegile Suured õnnitlused ka esimesele athletic fitnessi hõbemedalistile Estale ja finalistidele Kristole ja Kristjanile ning bikini fitnessi tubli 5 koha koju toonud Eglele. Õnnitlused lähevad teele ka Rootsi maale Martin Münzile bronksi võidu puhul athletic Fitnessis. Loodame, et järgmise võistlus teed ikka kodumaad esindades.
 8. Ott, kas teil seal liigub ka eilsete athletic fitnessi tulemuste protokolli ringi.
 9. Väga hea, et kõik eestlased said korralikud tulemuse kirja. Muidugi Kristjani poolt tõmmatud 2:57:8. on juba väga tugev aeg, millega võib võita Alfal vabaklassi Kristo aeg 3:03.7 on samuti väga hea aeg, aga tean, et on näidanud treeningutel vähe võimsamat tulemust. Tore, et Münz, kes on Akole varasemalt ka kaotanud võitis seekord päris kindlalt,
 10. Hea mõte! Näiteks võime teha Kristiina fondi MYBODY sse, kus iga soovija saab märkida oma ostudelt 10% Kristiina fondi.
 11. Miks Kristiina ei võistle. Näiteks esimeses väljakutses olid kaks tüdrukut sees, keda ta asja võitis. Tundub, et oleks olnud võimalus medali eest võistleda.
 12. He Tundub, et seda ei ole veel ametlikult sisse lülitatud sest ifbb.com lehel ka ei töötanud
 13. Esikoht läks küll napilt, jäi ühe punkti kaugusele. Tulemus kahtlemata super. Õnniltlused
 14. Kui ajavahe on kaks tundi siis algas 23min tagasi võistlus. 6. máj 2012 - NEDEĽA ... 16:00 až 20:00 Mixed Pairs ... semifinále Men Bodybuilding (do 90 kg) ... semifinále Men Bodybuilding (do 100 kg) ... semifinále Men Bodybuilding (nad 100 kg) ... semifinále Mixed Pairs ... finále Men Bodybuilding (do 90 kg) ... finále Men Bodybuilding (do 100 kg) ... finále Men Bodybuilding (nad 100 kg) ... finále OCEŇOVANIE ... Men’s Bodybuilding
 15. Ott igaljuhul finaalis, küsimus on mis värvi medal tuleb.
×