Jump to content

iq_zero

Kasutajad
  • Sisu loend

    21
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

iq_zero

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 10.12.1983
  1. kaalu alla võtmine ruttu

    voibolla on mingi voistlus voi asi, kus osalemiseks peab kaalu kategooriasse mahtuma... voi ei ole.
  2. Kas kreatiin on kahjulik?

    no suurtes kogustes on kindlasti kahjulik ju. neerudele ei m6ju halvasti kui terve poti 2ra s99d korraga?
  3. Eesti Vabariik 90

    head aastap2eva teilegi meil siin ka pidulikud aktused ja m8llud t2na toimuvad, ei ole kallist kodumaad unustatud Aga Viistamm laske lahti
  4. Nibiru, kas tõesti planeet Maa hävitaja :S

    veel on nats aega. aga asjatult ennast vanaks muretseda pole vist m6tet. pigem j2tkata treeningutega, mitte masendusest 4a juua.
  5. Arusaamatus surumise "arvutiga"

    kordusi n2itab. ehk siis mitu tuleks teha.
  6. Biitsepsi cm?

    mul pole m66dulinti kodus
  7. maximuscle cyclone

    nii, 2 n2dalase proovimisega hakkab see 1.2kg pott otsa saama. muutustest siis niipalju: kaalus juurde votnud 2kg, j6udu on juurde tulnud, rinnalt surumine (mida ei taha kuidagi juurde tulla) paranenud 5kg, lihased on suurenenud, sellega seoses ka enesetunne. tuleb vist ebayst uus potsik soetada.
  8. Millist mineraalvett eelistate?

    Pole sellest kuulnud kyll, aga arvatavasti ikka leitakse asju, selleks ma suurlinnades kraanivett ei joo. lehest lugesin et mingile d(t)egusteerijale anti mingit mitut liiki eri vett proovida pimesi, yks oli londoni kraanivesi, see olla k6ige paremini maitsend olen kuulnud et siin kerge kloorimaitse ka k2ib yle. aga mis siin r22kida, isegi vaal suri j6kke 2ra. kunagi sai m2luspeaga ujumas ka k2idud Thames`is. 6nneks siiamaale pole kolmandat k2tt lasvand kylge.
  9. Millist mineraalvett eelistate?

    Siin sellist asja eriti ei juhtu et keegi midagi uuesti t2itma hakkab aga jah pmst eriti ei vali ma millist vett joon, kraanivett pole mingi 5 aastast joonud enam, tavaliselt mingi 12l korraga osta, ja seda n2dalas paar korda. Kysiks teemav2liselt ka veel, et ega ei ole kahjulik kui liiga palju gaseeritud vett juua? t99kaaslane arvas et on, just gaaside p2rast...pole kunagi moelnud sellepeale.
  10. Millist mineraalvett eelistate?

    ei ole pahane aga siin kus ma elan on see pmst sama hinnaga mis koik veed niiet pole eriti vahet aga jaa, maitse on t6esti h22. pahane oleks siis, kui peaks imporditud Borjommi ostma, seda luban ainult suurtel pohmakap2evadel, korra aastas.
  11. Millist mineraalvett eelistate?

    San Pellegrino alati, Perrier, Highland Spring kui gaase juba piisavalt on k6hus siis Evian
  12. Millest mõtlete treeningu ajal?

    kui tydrukuga tylis olin siis motlesin temale ja tegin koike vihaga ja palju suuremate raskustega. muul ajal ka muidu naistele ikka. kuna kannan trennis alati mp3e m2ngijat kaasas, siis keskendun muusikale ka.
  13. Maailma väikseim kulturist :)

    ei, ma samal hetkel v2gistasin makarone sisse ja siis n2gin pilti. mul on sellistest v2ikestest inimestest kahju kyll vahest. samuti on kahju inimestest kes on vaesed. ja seet6ttu vinguvad koguaeg.a see selleks
  14. Maailma väikseim kulturist :)

    mai ei tea aga minumeelest pole midagi naljakat ka... ja s88giisu kadus ka 2ra...
  15. maximuscle cyclone

    Kusjuures elab kyll inglismaal ... aga jah seal supplementstore`is on kyll odavat kraami, ainuke jama et 7 p2eva voib kaubaga aega minna :S
×