Jump to content

H2rr2

Kasutajad
  • Sisu loend

    217
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik H2rr2 postitused

  1. nojaa, siis sean päeva korra selliseks et hommikul neli muna Ja lõunaajal valgurikkas toit, õhtul kokteil + valgurikas toit!
  2. tahan kaalust juurde saada kuna pikkust on jh kaalu vähe mõtlesin hakkata rammumeheks kuid, esialgne arvamus on seliine et alustada tavalisest vadakvalguga!
  3. No eks võtan tarkade käest nõu vb on asi kavas ja minu lohakuses! EKs hakkan valgurikkaid toite sööma ! Niipea kui hambad korras on!
  4. tean ikka küll:D tean et kasvueas ei ole mõtet süüa massilisandeid ja juua aminohappet ja peale kauba tellida ronnie colemani toodet mis on küll hea kuid liiga noortele pole see mõeldud ! oln nii üht kui ka teist pannud kõrvataha sest üks tuttav rääkis kuidas tema tuttav oli samamoodi meie eas hakkand igasugu muid tooteid sööma ja tulemus oli selline et poiss on juba üle 20 a vana ja olnud mitukorda haiglas! tähendab seda et tal on elu ###### kui üks pool halvatu on !
  5. Pikkus:186cm Vanus:16a Kaal:80kg Biitsepsi ümbr:33 cm Rinnaümb:90cm Vöö ja reieümbermõõt puudub! Rekordid on selllised siis : Rinnalt surumine:78 kg Jõutõmme:150 kg Kükk: 105kg 3 krda
  6. tean et ta ajab midagi hullu sisse ja ni nii noorelt ei oleks vaja neid tooteid süüa ! oodata rahulikult kui keha välja areneb tema aga ajab endale kõiki asju sissse
  7. isa sai selle vdakvalgu poindile pihta et on toidulisand ja kõik sportlased tarvitavad seda Aga see ema ei taha sellest aru saada mis sest et kõrgharidus ja jne...
  8. noored(10-16) ja jõusaal

    ise olen kaa 16 ja mis viga kui olen varem korvpalli mängin ja läksin üle jõusaali peale olen 7 kuud jõusaali ning plaanin hakkata vadakvalku sööma !
  9. nojaa, aga ikkagi hinnavahe on vms ? Kumba keegi eelistaks ?
  10. trenni olen teinud 7 kuud!
  11. ma arvan et mõni firma kes toodab sellel on kvaliteedi vahe ?
  12. isa sai nüüd aru kuid ema on loll ja veelpeale kauba blondiin kaa:S:/ Eks tuleb siis blondiinile puust ja punaselt ette teha:) aga eks siis uurin kumb on parem kas NUTRI PLUS või FX VÕI OOOPISKI FAST ;)
  13. 3-ks jaotatud kava

    loomulikult kui oled liiganoor siis ei ole mõtet toidulisandeid tarbida! Peale sõjaväge võid hakkata neid tarbiba , sest keha saab seal viimase lihvi ja lolliks pole kaaa mõtet süüa. Ise olen 16 ja teen rammumehe kava ja olen vanakoolipoiss (KANA, MUNA, KARTUL, PIIMATOOTED)
  14. toitumine on paigas ! Kuid kas munade söömin tuleb tervisele kasuks, ning kas tavaline valgu sisaldusega pulber tervisele kahjulik pole (neerud magu jne..!)
×