Jump to content

H2rr2

Kasutajad
  • Sisu loend

    217
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik H2rr2 postitused

  1. Oslo GP - Live webcast!

    Animal they are :-)
  2. Oslo GP - Live webcast!

    krt, Imre kaks teist kohta, ei vea Aga ikkagi olid tubli...
  3. Margna vs KULTURISTID !

    Et siis kanal kahe pealt, tuleb showw..... loodame et tuleb lahe saade, kus saab palju naerda:D
  4. Margna vs KULTURISTID !

    Aga otse loomulikult, ega siis margna on ju telemajandust õppinud... samas on temal filmi demonstreerimisel paremad oskused kui jõusaalis... eks igaüks oskab midagi... mida ta enda jaoks hästi õppinud on !
  5. Margna vs KULTURISTID !

    no sa ainult naisi vaatadki haha
  6. Margna vs KULTURISTID !

    see oli tõesti "imeline" margna kohta ;)
  7. Lihmasmassi juurde võtmine.

    Igatahes erlend.... või kes sa iganes ka poleks... jäta joomine maha kskil 2 aastaks.... siis saad hea vormi kätte
  8. Nitrix kas osta?

    Proovi ära KÕIK BNS tooted on võimsad
  9. MuscleTech Grand Prix 2008

    Tubli olid Imre... (H)
  10. Täitsa lõpp. Pole enne kuulnudki

    sa poiss... kopsupõletikuga ei taha trenni minna... äkki teed veeeel mõne uue rekordi
  11. Martin Kjellström offseason pildid

    Mõnuss....
  12. valgupulber

    no minu sheik näeb tavapärane välja: Punasesõstramahl, virsiku joogijoogur... ja tulemus on lummav
  13. Margna vs KULTURISTID !

    okei okei..... aga reklaamis kulturistid :/
  14. Margna vs KULTURISTID !

    Ei olnud... mine vaata reklaami uljaspea
  15. Margna vs KULTURISTID !

    Kanal 2 pealt...
  16. Margna vs KULTURISTID !

    Eks me kõik ootame, saab näha kui haledalt margna saab, eks omajagu saab naerda kaa:P
  17. Lemmik kehaosa .

    Mis te nüüd... kõik kehaosad meeldivad... need on meile ju loodud...
  18. ega ma kogemuste pärast lähengi vaatan ära mis need jõutõstmise võistlused on, sõber läheb kaa mul tema hirmsam loom -85 kg ja loodab kokku saada üle 400 natuke. isa aga loodan 300 kokku saada kükk on 110 kg ja jõutõmme 160 kg (minul)
  19. MuscleTech Grand Prix 2008

    krt oleks võinud 1 saada, hää et niigi läks , super
  20. Millest tekib luksumine?

    nooo liigne luksumine on maohappelisuse esimene märk... sellest... ega ma kohe seda kõrvetise alla ei võtnud... lihtsalt seletasin et käi arstijuures ära, parem karta kui kahetseda
  21. Millest tekib luksumine?

    mine arstijuurde ja lase oma mao happelisust kontrollida...... igaks juhuks see võib olla krooksumise tunnus luksumisest järeldub krooksumine ja korrksumisest võib järelduda et on tekkinud maos kõrvetised
  22. Olen tulija, küsimus et kui olen alla 18 siis saadan maili peale selle vanemakirja või annan käsitsi üle ?
  23. Palju õnne M.M.!!!!

    PALJU JÕUDU JA ÕNNE !
×