Jump to content

varvas

Kasutajad
  • Sisu loend

    106
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by varvas


  1. Ühes siia teemasse postitatud lingis oli ektomorfi kava. Kuna isegi ektomorf siis mõtlesin seal olnud kava ka siia postitada , huvi pärast :)

    3-ks jaotatud kava

    1. Jalg + õlg

    1. Jalgade sirutamine trenazööril

    2. Leg Curls (eestikeelset nime ei oska öelda)

    3. Kükk v jalapress

    4. Pöiasirutus hakkmasinal

    5. Seistes v istudes hantlite surumine

    6. Seistes hantlite korda-mööda tõstmine ette

    7. Kangi tõmbed lõua alla v õlakehitused kangiga

    2. Selg + biitseps

    1. Lõuatõmme(lai haare)

    2. Ploki tõmed rinnale , lai haare

    3. traktor

    4. Seljale keretõsted pukil

    5. Seistes kangiga küünarvarte kõverdused

    6. Istudes hantlitega küünarvarte kõverdused

    3. Rind+ triitseps

    1. Kätekõverdused

    2. Kaldpinnal hantlitega surumine

    3. Rinnalt surumine

    4. Negatiivse kaldega pingilt hantlitega surumine

    5. Triitsepsile kätekõverdused ingliskeeles Dips

    6. Küünarvarte sirutamine käsikuga v ploki alla surumine seistes


  2. ei hakanud uut teemat tegema,seega küsiksin et kas lisate kohupiimale süües ka juurde midagi või lasete paljalt?

    Ise siin kugistan paljalt ja väga raskelt läheb:D

    Mina söön oma kohupiima firmalt Farmi ikka paljalt otse topsikust, ma ütleks et ma lausa naudin seda, mul küll raskelt ei lähe :)


  3. Tere! Hetkel teen trenni selle kava järgi. Olen treeninud ~2 kuud ning mõtlen treeningkava spetsiifilisemaks muutmise peale. Siit tekib küsimus: Kas võtta 2- või 4-osaline kava? Trenni teen 4x nädalas..

    Siis tahtsin veel küsida, et kas Smith tüüpi kangiga on lihtsam rinnalt suruda? Ning mis on tema kaal tühjana (eeldan et nad on umbes ühes kaalus nagu tavakangidki)? Teen preagu kõiki harjutusi lahtise kangiga, aga olen mõelnud smith-kangile üleminekust.. Kui tuleb meelde veel küsimusi, siis pommitan teid! :)

    Mikk

    Võta see kaheks jaotatud kava 1 variant. Super hea kava! Smithiga mõtetu suruda (see puhtalt minu arvamus, eelistan vaba kangi) suru ikka n-ö lahtise kangiga. Minu jõusaalis Smithi kang 15 kilo.


  4. Ühesõnaga peale trenni läksin koju. Sõin peale trenni kohupiima ja kodus sõin tatra putru piimaga ja öösel õnnestus kogu kompott välja oksendada. Nüüd vedelen jõuetult voodis ja ennast liigutada ei jaksa. Söönud ma midagi pole, kuna lihtsalt ei lähe toit alla, tahket toitu mõtlen. Sõber soovitas proteiinisheiki juua, et toitained kätte saada. Ja siit ka minu küsimus mida süüa?

×